Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

baibies
29. črc 2011

Přidá se někdo???

mishule12
17. srp 2011

@alisi001 už jsem opravdu blázen 🙂 jak jsi správně napsala do tabulky 26 😀

mishule12
17. srp 2011

@miky udělěj si testík 🙂

anabella_lee
18. srp 2011

@ili08 Ahojda, ano máme koníky, jezdím od malička, ovšem před nedávnem mi zjistili zničení obou kolen - kloubů, bolí mě to při ježdění, takže mi je zakazaly☹ tak jsem musela ježdění omezit a budu muset naučit koníka tahat a manžel mi svaří sportovní bričku pro jednoho člověka, abych mohla i tak trajdat s koníkem a abych přitom neměla bolesti kolen....to věřím že ti to chybí, mi už to po pravdě ani nepříjde🙂 beru to jako samozdřejmost , ale je to velký závazek, nikam nemůžu jen tak jít, vše se točí a plánujem kolem koní. Z práce domů vše udělat atd..takže vše má své pro i proti🙂

anabella_lee
18. srp 2011

@kd23 Jé na tu jsem taky narazila a počítala, schodovaly se ti ovu testy s touto kalkulačkou?

anabella_lee
18. srp 2011

Jinak všem přeji krásné ráno.-) Dneska bude pěkný pařák, tedy aspoň to slibovali🙂 Fakt divný jak mě stále pobolívají občas vaječníky či v podbřišku...asi reakce na vysazení HA.

alisi001
18. srp 2011

mishule12................. 35DC (listovka a maliník)............................................................ MÍŠA 26
miky............................ 35DC (listovka a kontryhelový čaj)...............................................MIRKA 30 let
wer2........................... 30 DC
alisi001..................... 29DC (listovka a Calibrum babyplan).........................................ALENA 32 let
luci_inka.....................29 DC
stares..........................28DC(listovka)
hankamamka............27DC (listovka)...............................................................................HANKA 31 let
bujanda..................... 26DC (Calibrum babyplan)...........................................................LENKA 27 let
mochenkaa................25 DC (listovka a Calibrum Baby plan)
hanulik88.................. 22DC (listovka).................................................................................HANA 22 let
esila............................21DC (listovka)
leni84......................... 21DC (listovka)...............................................................................LENKA 27 let
karkulka_17.............. 20 DC
dilemma ....................19DC.................................................................................................KVĚTOSLAVA 22 let
anabella_lee..............18DC (listovka, Calibrum baby plan)..........................................RENČA 27 let
mahonia.................... 17 DC (listovka, kontryhelový čaj)
michala82..................17 DC (Clostylbegyt a Prednison)
mautas11.................. 17DC (Calibrum babyplan)
makak32 ...................16 DC.................................................................................................MARKÉTA 32 let
lucik1986 ...................15 DC.................................................................................................LUCKA 25 let
pajule...........................15 DC(listovka)
baibies....................... 15DC (Mamavit)....Snažení odloženo o měsíc na doporuč Mudr(po laparce).....IVETA 24 let
chalotka ......................14 DC...............................................................................................PAVLA 32 let
sarana........................ 13 DC (listovka)
martinan4 ................... 10 DC (Calibrum babyplan)......................................................... MARTINA 28 let
baptisia........................ 10DC(listovka,Duphaston,Befoli,Hořčík,Kontryhel kapky,Maliník čaj)....BARBORA 25 let
blazu..............................9 DC
verik19.......................... 7 DC (listovka,kontryhelový čaj)..................................................VERONIKA 24 let
peela ............................ 6 DC
galigula .........................6DC
helousek1......................6DC
kd23............................... 5 DC (listovka)............................................................................... KATKA 29 let
ili08 ...............................?? DC (listovka + bere ještě HA, snažení od září).................... ILONA 28 let
angels_woman....... ...?? DC
pajulevrtule .................??DC

alisi001
18. srp 2011

dobré ráno moje teploty jsou praštěný 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/alisi001/gra...

alisi001
18. srp 2011

@miky nedělala jsem testík 😀 a MS ti nesmí dojít to raději at dojde mě 😉
@hankamamka ovulku nemám ale snaženíčko bylo 😀
@mishule12 tak ted nevím napsala jsem ti ten věk dobře nebo špatně 😒

makak32
18. srp 2011

Krásné dobré ráno všem 🙂

alisi001
18. srp 2011

@makak32 i tobě 😀 tady asi ještě všichni spinkají 😀

makak32
18. srp 2011

@alisi001 a ty jsi v práci???

alisi001
18. srp 2011

@makak32 ne doma

anabella_lee
18. srp 2011

Tak jak jsem se tak dočetla na netu, při užívání HA jsou vaječníky v utlumu, a při jejich vysazení začínají vaječníky pracovat a proto ta bolestivost na nich či v podbříšku...tak jsem zvědavá kdy to přestane. Už sleduji jak se mi více mastí vlasy ,atd... ale to mi žíly netrhá, hlavně aby se podařil cvrček.-)

miky
18. srp 2011

Dobré ránko, tak teplota šla opet dolů, takže je to jasné, teď už jenom, aby ta MS dorazila co nejdříve a mohli jsme začít nové kolo 😉. Holky, jak já vám závidím, že máte ovulku už kolem 12DC, já až po 20. No což, alespoň budeme mít s manželem čas to natrénovat a září bude naše 😀

miky
18. srp 2011

@anabella_lee ten krásný kůň na kterém jsi byla vyfocená ve svatebním je tvůj?

miky
18. srp 2011

takže opravdu jen pro představu http://www.fertilityfriend.com/home/2b1b47

anabella_lee
18. srp 2011

@miky Ano to je náš koník🙂 Děkuji🙂 na svatbu jsme ho s mamčou učili tahat, aby se to naučil a pak mě odvezl v kočáře na obřad.-) Bylo to fajn, mamča kočírovala a odvezla mne k zámku na obřad, a pak jsme dělali i fotky v sedle které jsem chtěla🙂

miky
18. srp 2011

@mishule12 ten je vážně nádherný! Flekatý (navím jak se takovým koníčkům říká "po koňsku) mi přijdou nejkrásnější. Můj sen je umět jezdit na koníkovi, ale bojím se a tak mám takový pocit, že u toho snu i jenom zůstane. Takže ti ho tak trošku závidím (ne kecám hodně 😀 )

alisi001
18. srp 2011

tak holky asi jsem prošvihla ovulku ☹ dnešni testík pomalinku slabne a nebo mám ten LH divnej 😒

miky
18. srp 2011

@alisi001 to není možný, že bys jí prošvyhla. Slábne na tom za 1,- nebo i na proužku?

alisi001
18. srp 2011

@miky na obou ☹ bohužel tak jsem se rozhodla že dnes zajdu na gyndu 😒 moc se mi tam nechce 😠 a pokud to dostaneš taky ( což by mě fakt naštvalo ) tak začneme nanovo 😉

miky
18. srp 2011

@alisi001 ach jo, já vážně věřila, že to tentokrát zvládneš bez vyvolávačky 😠 . No třeba to jenom prostě tenhle měsíc pozlobilo kvůli tomu minulému těhu, že se tělo muselo nějak vyčisti, nebo prostě něco podobného a příště už to bude zase bez problémů 😉

alisi001
18. srp 2011

@miky no co už ja s tím stejně ted nepočítala minule jsem taky po potratu neměla ovulku ale v září už bude a basta a to by bylo aby se nám to už oběma nepovedlo 😀 stejně budeš zase přede mnou když si dneska nechám dát agolutin tak do 5 dnu mám MS teda doufám 😀

miky
18. srp 2011

@alisi001 tak budu moc držet palce, aby takhle vyvolávačka byla poslední, kterou budeš dostávat!

alisi001
18. srp 2011

@miky díky 😉 jdu na to zaim se mějte holky za 1-2 hodinky jsem tady 😉

hankamamka
18. srp 2011

@alisi001 držím palce aj ja!

anabella_lee
18. srp 2011

@miky No dvoubarevní jsou moc krásné to máš pravdu.-) Ale udržet ho čistého je fakt fuška😀

anabella_lee
18. srp 2011

@alisi001 Držíme palečky ať už tak kvůli tomu příště nejdeš.-)

bujanda
18. srp 2011

@baibies díky moc, těším se na to moc a v počasí taky doufám, že vyjde... 🙂

bujanda
18. srp 2011

tak holky....hlasím, že mi to teď začíná propukávat, takže 1. DC ☹ nejvíc mě ale štve, že jsem to měla dostat až v neděli a teď najednou dřív o 3 dny, takže vůbec netuším, jak příjde příští měsíc OVU 😒