• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky srpen/září 2011. Přidá se některá?

30. listopadu 2011 
@bujanda buaaaa :(
18. srp 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamamka no ani mi nemluv, tím že to mám i dřív, tak mi to asi nevyjde ani na tu svatební noc a jestli to bude mít takovýhle cyklus kratší, tak to pak dostanu v půlce dovolené, no já se picnu
18. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anabella_lee jasně že to je závazek,my máme psa takže v podstatě to samé,vše se točí kolem něj,dovolené hledáme jen takové kam může i on a v podstatě je mu podřízený celý náš den :slight_smile: ale nelituju,nevyměnila bych ho za nic na světě :slight_smile:
Jinak hezké slunečné ráno všem snažilkám :sunglasses: Já dnes do devíti v práci takže se tady asi uškvařím...
18. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda třeba už na dovolené nic nepříjde páč už tam bude schovaný nájemník či nájemnice :slight_smile:
18. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bujanda na dovolenke uz to nedostanes, co ti sisi, vsak uz budes vtedy buduca mamicka!
18. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, všem přeji pěkný den.
@anabella_lee Já si ovu testy budu dělat poprvé, tak dám vědět, jestli se to s tou kalkulačkou shoduje.
@alisi001 To mě moc mrzí, držím palce, ať přijde MS rychle, rychle odejde a přijde OVU!
@bujanda To je mrcha :frowning2: :frowning2: :frowning2: Co k tobě leze???!!! :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky, taky se mi nelíbí že přišla, ale nejhorší je, že teď před tou svatbou je přítel v týdnu pryč a vidíme se max. od pátka do pondělí, takže vůbec nevím, kdy příjde ovu, když se mi to takhle posunulo a jestli to poznám jak minulý měsíc, tak aby se taky nestalo, že to bude zrovna, když se neuvidíme....ach jo....to jsou starosti :unamused:
18. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda :frowning2: Takže jsi měla tedy cyklus 25 dní? http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=1313618400 tak to zkus přes tu kalkulačku? Minulý měsíc jsi ještě brala HA, že?
18. srp 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 Super jasně dej vedět:slight_smile: Taky uvažuju že bych si pak zkusila koupit Ovu testy. No uvidíme.-)
18. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 ne nebrala, dobrala jsem v červnu, červenec jsme to nějak nestihly a potom jsem to dostala ještě normálně jako vždy za 28 dní (a OVU jsem měla 14-15 den) a teď teda za 25 dní....jj už jsem to zkoušela počítat, ale teď nevím jestli teď počítat 25 dní, nebo 28, jsem z toho jelen... :slight_smile: ale asi 25 že?
18. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda podla mna sa to robi z priemerneho cyklu, cize 27 ... kedze si mala normalne 28 ... ale nie som odbornik, len prajem, aby ti to vyslo!
18. srp 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bujanda Tak teď nevím, jestli počítat tu poslední a nebo průměr... :frowning2: Ale asi bych počítala tu poslední! Držím palečky!!!
18. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kd23 @hankamamka já jsem z toho teda taky jelen... :confused: tak prostě uvidím možná to teď před tou svatbou nechám jen tak, buďto se trefíme do ovu nebo ne (snad to zase aspoň ucítím, kdy jí mám a budu vědět) :slight_smile: no a po svatbě a dovče to pak zase zkusím vychytat :slight_smile:
18. srp 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. srp 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies díky díky, ony jsou všechny stejné, ale já teď nevím kolik tam mám zadat jako délku menstr. cyklu, když jsem to měla poprvé 28 a teď najednou 25 ....no zkouším oba termíny a ten 25 by mi kvůli ovu vyhovoval líp :slight_smile:
18. srp 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bujanda Aha, tak to já to mám pravidelné.. přesně na den až se divím, tak snad to nezakřiknu..
18. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Zajimavé že tady mi to spočítalo úplně jinak to plodné období, jinak to všechny ostatní vycházely podobně, ale tato nějak šíleně tedy.
18. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anabella_lee já když jsem to porovnávala s více, tak tady jsem to měla o jeden den dřív.. Ale máme to o mesíc jeste odložené.. Já ovulku u sebe poznám..
18. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies mě to všude jidne počítalo tak okolo 12-17 dne a na této kalkulačce mi to ukázalo od 20-24 a další menstruace 29. ale 9 dní před menstruací už nejsou plodné dny, tak to fakt nechápu jak na to přišla :grinning: No těžko říct zda jsem já ovulku měla, když jsem první měsíc snažení....se ukáže časem..měla jsem jen bolesti na vaječníkách,ale to spíše dávám tomu že jsem vysadila HA.
18. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anabella_lee já ted měla mít taky první měsíc snažení, ale jsem po laparce a mudr mi doporučila ješte jednu menzes radeji nechat projít.. takže tedy za měsíc ;)
18. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku zase vedro na padnutí, takže beru pejska a razíme na zahradu k bazénu :slight_smile:, zatím čauky :slight_smile:
18. srp 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@baibies áha. Tak pokud to radí tak je to lepší určitě no. Tak ti taky přeji to brzy výjde:slight_smile:
18. srp 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anabella_lee tak já doufám, že problém nebude a že se hned zadaří,, a tobě přeji to samé!! Nejlepší je si nepripouštět že by to neslo :D :D :D Držím pestičky!!!!
18. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baibies Uteče to jako voda !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A určo to vyjde hned :slight_smile:
18. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kd23 Tak tak ;) Pozitivní přístup... A jak jste na tom vy??
18. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies Já jsem dnes 5DC - příští týden začnu dělat ovu testíky :slight_smile:. Jestli teda OVU vůbec dorazí. Někomu dorazí až do dvou tří měsíců :frowning2: Uvidíme :unamused:
18. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už chci Vánoce.... protože už budeme všechny čekat ty nádherný milovaný a vytoužený miminka... :slight_smile:
18. srp 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kd23 dorazí, uvidíš, já jí měla hned a poznám jí, takže aspoň nějaké plus :slight_smile:
18. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kd23 aha.. já neberu antikoncepci 2 roky.. ale ted budeme zkoušet prvně tedy příští měsíc.. a taky už chci Vááánoce..... :D
18. srp 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baibies já chci takyyyy!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
18. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek