Bolesti 39.tt

12. bře 2020

Ahojky, už 4.den mě bolí kostrč i spodek, ve středu mi dr řekla že je to tak na půl, možná porodím a taky možná ne (do příští středy), mám občas křeče v podbřišku a břicho mi tvrdne skoro pořád.. Jsem ve 39.tt, může to být začátek porodu 🤔

lilian2111
12. bře 2020

Podle mě by jsi měla bolesti podobný ms, v nějakých intervalech. 🙂 spodek mě bolí třeba už měsíc a to jsem 34tt teprve. Myslím že začátek porodu poznáš ☺️

amazonkajanik
12. bře 2020

Mě bolelo v kříži,ale myslela jsem,že to byl následek žehlení prádla. To bylo ve čtvrtek. Víkend jsem si dala i malou procházku,v pondělí dopoledne kontrola,nic nenasvedcovalo porodu. Odpo vyřizování,na cestě jsme strávili hodinu. Při nákupu se mi špatně chodilo,vypadala jsem jak kachna 😁 návštěva u našich,mamka prohlásila,že nemám břicho spadle,že to nebude. Dorazili jsme domů,sprcha(myslela jsem,že větry) ,pak mi praskla voda a do 30min byl malý na světě 😂 takže jsem v podstatě začátek porodu proběhala po globusu 😂

makra1988
13. bře 2020

Jsem 38tt, druhý porod. Spodek mě bolí tak 2 měsíce. Ale začíná to být intenzivnější, taky chodím, jak kachna. Občas mám křeče. S malým chodíme na procházky, já nákup atd. Snažím se už miminko vypudit, nedaří se mi. Chj. Je to nepříjemné. Taky mne už týden bolí záda a celá kostrc. V noci se otočit je boj. Závěr je opravdu náročný.
A pokud je to vaše první dítě, tak ano začátek něčeho to je ale samotný porod nepřehlédněte 👍👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru