• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chmýří na obličeji v těhotenství

15. dubna 2009 
Můžu se optat, jestli některá z vás nemá v těhu jakési chmýří na tvářích (kdyby nebylo ta jemné a světlounké, tak jsem normálně fousatá), i chlupy jinde na těle mi rostou úplně zběsile, nestačím se holit. Taky mi rostou chloupky kolem dvorců, to jsem dřív neměla. Jsem teď jak Ezau, zřejmě to dělají hormony... :rolling_eyes:
14. dub 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne take zacalo rast na bruchu,ale len na tom spodnom. uplne take jemne,ale dlhe chlpky. su sice skoro neviditelne,ale tiez som bola v soku,ze co to je... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused:
to bude tymi hormonmi. dufajme,ze to prejde. :wink:
14. dub 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono sa vedia niekedy počas tehu zblázniť hormoniky...niekomu sa rast chlpkov spomalí, niekomu zrýchli .... a vraví sa, že ked rýchlejšie rastú chlpky, tak to bude chlapec :slight_smile: u nás júloviek, sa to viacerým tehulkám potvrdilo(čakáme chlapčekov) :sunglasses:
14. dub 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, mě se to taky stalo, měla jsem níormálně licousy :grinning: a chlupatý břicho.. ale pak to nějak přešlo..
14. dub 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doufám, že to jednou přejde, jsem jak opice :slight_smile:
14. dub 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to čekám kluka, normálně mám knírek a na dvorcích je to také mazec :grinning:
14. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi..moc by som ti priala toho chlapčeka :wink: lukáška, aj ja ho mám ako prvého na zozname :dizzy_face:
14. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
innesko,
tahle miminka vyrostou a jednou nám budou oznamovat, že budeme prarodiče, uvidíš :wink: :wink: :wink:
dopadne nám to dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. dub 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak sa na to už moc teším, až budem babka :grinning: ale najskôr chcem byť maminou :slight_smile:
14. dub 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
innesko,
no to ano.... ale maminka už přeci jsi, Paťko je v nebi, ale váš :wink: :slight_smile:
14. dub 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi...to áno, som mamina, ale chcem byť maminou aj živého a zdravého dieťaťka...ale tentokrát to výjde a tento rok bude pre nás šťastný :slight_smile: 9 je šťastná :dizzy_face:
14. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to z celého srdce doufám :wink: :wink: :wink:
14. dub 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, to bych brala- chlapečka! Manžel chce zase moc a moc holčičku (protože ví, že holčičky zbožňují tatínka :dizzy_face:
15. dub 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam to same, dokonce me manzel skrabal vcera na zadech, tak rikal, ze mi rostou chlupy na zadech :grinning: . Skrabe me pravidelne, okamzite si toho vsimnul. Taky doufam, ze to vypada!
15. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja pri klukovi chlupatela desne rychle, a ted u holcicky pohodicka - roste to pomaloucku :slight_smile:
ale brisko mam ochmyrene zase, jen trochu mene nez s Davidkem
a nebojte, zmizi to
15. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježkovy oči, to snad neeeeee, taky jsem chlupatá jako opice - světlé chlupy naa obličeji....jestli to budou dva kluci, tak si to hodím :slight_smile:
15. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam brucho ako opica a bude to dievcatko, pri clapcovi sa uz v zime ani nebudem musiet obliekat :grinning:
15. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé taky mam chlupatý břicho jako opička :grinning: a jj čekáme kluka :wink: takže to funguje
15. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam sa! nielen ze som uz ako gula ale aj toto chi chi
15. dub 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek