Neodcházejí mi očistky po porodu. Máte zkušenosti?

marie966
20. led 2020

Dobrý den, jsem čtvrtý den po porodu a na ultrazvuku mi zjistili, že se mi úplně dobře nezavinuje děloha kvůli možným zbytkům po porodu- asi z placenty (potrhané blány)- narovinu moc tomu jako laik nerozumím. Doktor už do mě píchl druhou injekci na podpoření stahů dělohy, aby to děloha sama vyloučila a já nemusela na kyretáž. Tak čekám jestli to zabere. Mám hrozný strach, že se se mnou děje něco vážného, že už z nemocnice nejspíš neodejdu nikdy a nebo že mi může jít vážně o život. Doktoři jsou klidní a moc se se mnou nikdo nebaví. Rodina je taky klidná, prý ať ještě chvíli vydržím. Já jsem na dně. Děkuji za odezvy

karla2015
20. led 2020

Zdravim, je to neprijemne, ale myslim, ze doktori vedi, co delaji...urcite si vas pohlidaji, a kdyby neco, vezmou vas pod narkozu na kyretaz.

zmrzlinka
20. led 2020

Nemyslím si,že jde o život ohrožující stav.Maximalne půjdeš na kyretáž.Drzim palce ❤ Skus se sklidnit a užívej si miminko.

zuzkabrhelova
20. led 2020

@marie966 taky jsem to tak měla. Pichla mi injekci na zavinovani dělohy. A do pár dnu bylo po problemu

lenickakl
20. led 2020

mně nepomohly ani injekce a šla jsem na vejškrab čtyři týdny po porodu, na to se fakt neumírá, kor když tě hlídají

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru