Výmena matrace v tehotenstve - pôvodná je príliš tvrdá

diva_ziva
23. lis 2016

Ahoj 🙂 matrac, ktora mi pred tehotenstvom plne vyhovovala, mi teraz pripada neuveritelne tvrda, je strasne nepohodlna a bolia ma z nej zada a za krkom. Aku mate skusenost, je to na vymenu alebo staci krycia matrac (penova cca 4cm)? Ja by som aj kupila novu maksiu, ale neviem co bude po porode, tak aby to nebolo len na 4 mesiace. Zas viem, ze na tejto matraci zabijem za chvilu bud seba alebo manzela 🙄 🙄 🙄

demetritis
23. lis 2016

ahoj já mám oboustranou z jedné je 3 cm pametotova pena a je užasne meka z druhé strany je matrace stredne tvrda a pohoda uprime ted spat na te středne tvrde tak neusnu ze sezení na gauci nebo kdž si na nej lehnu tak se za 20 min nejsem schpna pohnou šilene me bolí panev a v křízi , možná b stačila ve vašem případe pristýlka , a pak sni muže být podlozka na plazený pro mimco kdy nevihovovala

diva_ziva
autor
23. lis 2016

@demetritis No ja som si kupila jednu z najtvrdsich, pretoze som predtym hodne sportovala a bolo mi na nej dobre. Ale teraz je to ako keby som lezala na zemi. Som prekvapena, co vsetko ma z nej teraz boli :D Ta obojstranna je super napad, skoda, ze mi to nenapadlo predtym ...

demetritis
23. lis 2016

@diva_ziva nevím jaké jsou ty dormeo pristýlky ale neco na ten zpusob by ti problém pořešilo ted je tvuj krevní obech hodne zvíšeny takže to je tím abude huř hlavne před porodem všechna ta naschromaždená voda , když je to ted jak zem tak potom to bude jak spat na kuličkch rosipaných po betonu , aspon tak sem to mela u předchozich dvou tehu jen na meke madraci nam bylo faj to sem mohla spat i ve 3 trim na briše pokud není až moc veliké . hodne zdaru z výberem

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru