Zklamání z pohlaví miminka.

3. srp 2020

Ahoj, jsem na začátku druhého trimestru (15tt) . Včera mě neobvykle pobolivalo břicho a měla jsem křeče, tak jsem ze strachu radši šla na gyn ambulanci. Dr se mě při vyšetření ptala, zda už vím co to bude, říkám, že ještě nevím( na prvním screeningu mi to neřekli) tak jsem si to nechala říct od ní a řekla mi na 75% chlapeček. Problém je v tom, že já jsem si prostě od začátku těhotenství vysnila holčičku a nepripoustela jinou možnost. Prostě jsem to tak měla pocitově..pripadam si fakt blbě, že jsem zklamaná. Vím, že je to 50 na 50 holka/kluk, ale já to tak cítila.. Nechci znít nevdecne a doufám, že se to změní ještě v průběhu. Prosím vás a nechte si stranou řeči, že mám být ráda atd. Samozřejmě jsem a budu ráda, když to miminko bude zdravé a já se budu snažit mu dát všechno. Jen je to teď pro mě takový šok.

fouskovi
7. dub 2021

Hlavně si říkejte že je vše v pořádku a je jedno jestli je to kluk nebo holka taky jsem si přála druhé holčičku ale osud chtěl jinak a máme dva kluky doma a jsem šťastná že je mám

jasemin26
7. dub 2021

Ahoj, já si taky od začátku vysnila holčičku,od začátku jsem říkala jménem, a když nám ve 13tt řekli že to bude kluk byl to hrozný šok.. nyní jsem ve 27tt a už si holčičku nedovedu představit 😂, tak doufám že malému pindík neupadne😂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru