Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

saraiova
26. led 2018

Ahoj holky chci se jenom zeptat před 3 dny jsem jeden den lehounce krvacela jen po utření a pak už nic. a včera měla přijít menstruace a nepřišla, tak nevím jestli je to tím že jsem začala pít kontryhel :/

luciek9152
26. led 2018

@saraiova zkus test moh by uz byt duch ...

luciek9152
26. led 2018

@saraiova mohlo by se jednat o tohu ale take nemusi to uz ukaze testik 🙂

saraiova
26. led 2018

Ani se mi moc nechce do testu cítím že nejsem uvidím zítra no jinak děkuji 🙂

luciek9152
26. led 2018

@saraiova neni za co 😉

luciek9152
26. led 2018

@saraiova hodne stesti 😉

saraiova
Autor odpověď smazal
Zobraz
verik87
27. led 2018

@saraiova Je to tam,gratuluji..at sílí.

a_sma
27. led 2018

@saraiova Takovou slabou carku jsem mela asi tyden po vynechani MS. Myslim, ze muzem gratulovat.

saraiova
Autor odpověď smazal
Zobraz
saraiova
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
29. led 2018

@saraiova Ahoj, popravde si myslim ze nijak extra nesili. Ty testy jsou kazdy den , jeden? Zkus spise testovat tou samou značkou a ob den. Ale uz se taky stalo, ze testy nesilili treba týden a pak ze dne na den dálnice jak vyšité.
Me testy nesilili, krev byla hcg 1352, a pak porad nesilili a hcg kleslo. Pak nasledoval samovolny potrat..

misa919
31. kvě 2018

Holky co myslíte, jsem těhotná ?

a_sma
31. kvě 2018

@misa919 já tam bohužel nic nevidim. Za jak dlouho má přijít ms?

biedronca
31. kvě 2018

@misa919 nic tam neni...

malazrzka
31. kvě 2018

@misa919 také tam nic nevidím

lachtanice86
31. kvě 2018

@misa919 nejsi

misa919
31. kvě 2018

tak ten můj je po roce snah marnej, přemýšlím že si to nechám od někoho udělat náhodně

wercs
13. čer 2018

Holky, co myslite? Prvni den zpoždění

a_sma
13. čer 2018

@wercs je tam ☺️

sarkoc
13. čer 2018

@misa919 tu poslední větu nechápu...za to může on, že se nedaří nebo jak? S tímhle přístupem se asi dařit nebude :/

@wercs je tam 🙂

kiki2712
22. čer 2018

Hezký den všem, již delší dobu se snažíme s manželem o miminko, zatím se nám ale nedaří. Dnes jsem si udělala testy dvou různých značek a vyšly takto. Co myslíte? Zatím se mi nikdy nestalo, že by se mi objevila druhá byť takto slabá čárka. Mám velmi nepravidelnou menstruaci, nedokážu tedy říct, zda mám již nějaký zpoždění nebo ne.

raduushka
22. čer 2018

@kiki2712 dva různé testy by falešně pozitivní být neměly, nicméně jistotu stejně budeš mít až když zítra nebo nejlépe pozítří vyzkoušíš znovu.

kiki2712
22. čer 2018

@raduushka určitě test udělám znovu. ☺️ Ale jsem teď jako na trni. 😂

jajinex1987
23. čer 2018

@kiki2712 Já jsem měla takto slabé čárky na testech. A byla jsem přes 4 týdny těhotná. 🙂

jasione
23. čer 2018

@kiki2712 ahoj, já myslím, že je to celkem jasné, že jde o těhotenství...🙂 Ale čárka by měla každým dnem (obden) stále sílit, pak bych se objednala na gyndu, ale dřív než na 7tt to nemá smysl. Držím palce 🙂

verik87
23. čer 2018

@kiki2712 držím pěsti,aby sílil.👍 Potichounku gratuluji. Já testovala od 9dpo,přikládám foto,jak druhá čárka sílila.

kiki2712
24. čer 2018

Tak dnes jsem udělala test znovu a myslím, ze je čárka znatelně silnější. Objednam se k lékaři. Děkuji moc za podporu. 😍

lucie6783
3. lis 2019

Ahoj holky 😊jsem 12 den po embryo transferu.. Test jsem udělala už 8 a delam každý den do dnes.. Ja vim je to hloupost ale nedá mi to.. Co myslíte? Děkuji za odpověď.. A krasny den všem 😊

nicollaa
5. pro 2019

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru