Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

fifista
8. čer 2011

@strihalka při imunologickém vyšetření mi našli protilátky proti tkáním zárodku,jenž by bránili oplodněnemu vajíčku se uhnízdit v děloze,to znamená že to moje tělo by ho vyloučilo,a utrogestan je na podporu ranného stádia těhotěnství (kdybych eventuélne byla těhotná),je to složité povídej mi o tom.Z počátku mi říkali že mám syndrom polycystických ovaríí,nevím jestli jsi o tom slyšela.....
Můžu vědět jak to máte Vy?

m.a.r.t.i.n.a
8. čer 2011

Ahojte kočky, my sme sa pokúšali o miminko hneď od svadby, nedarilo sa,bola som z toho dosť nešťastná, boli sme už aj na vyšetrení v Brne v Heliose a po 7 mesiacoch, úplne nečakane som zistila,že som tehotná 😵
Práve som bola na týždeň v Prahe pracovne tam na hoteli som sa obzerala v zrkadle a vravela som si,že som nejak pribrala na páse a že som celkovo nejaká "naliata", opuchnutá. Ale vôbec ma nenapadlo, čo je za tým... Až keď som došla domov,som si urobila test a boli tam dve čiaročky vytúžené 🙂

lumimi
8. čer 2011

@fifista prednison znižuje reakciu imunitného systému (nevytvára sa tolko protilátok)

strihalka
9. čer 2011

@fifista nic o tvych nazvech jsem neslysela, jsem totalne nevzdelany clovek, bo jsem az doposledni chvile netusila, ze otehotnet muze clovek jen 3dny v mesici🙂)takze prvni mesic jsme se zacali snazit, nic, druhy mesic jsem zacala merit BT a ovu testy, ovu bola, ale jestli se uvolnilo vajicko uvolnilo nikdo nevi...pak jem sla k doki...kde jsem ji rekla, ze se snazime uz rok, a tady to zacalo.
Preventivni prohlidka zjsitena dvouroha deloho, kde by nemel byt problem otehotnet, kt omu nepravidelne cykly, takze nasazen duphaston, jen nevim zda prasklo vajko a jestli mi bude duphaston blokovat ovulku, tak taky nevim....☹ manzel poslany na spermio.
tim vsim jsem chtela projit ted hend, nez prave po roce snazeni a zjisteni ze je nekde neco spatne a bylo to zbytecne se kazdomesicni nervaceni, ci neco prijde bo ne.... no te dcekam momentalne na tu mrchu, tak uvidime ci mi prijde, ale zatim zadne priznaky ani na tehu ani na mrchu

fifista
10. čer 2011

@strihalka Promin,dřív jsem se sem nedostala ☹ Pověz mi tedy pořád ta mrcha nepřišla? 😉 U mě zatím také nic

strihalka
10. čer 2011

@fifista no na mrchu cekam, podle ovu tesu jsem desaty den po ovu, podle teploty 4dny po uhnizdeni....tak nevim, nejak ale nemam ani nejake namluvy, ze bych mohla byt tehotna, bo jsme pouzivaly lubrikacni gel a ja se teprve vcera dozvedela, ze je to zle....no tak sme hend jelykouit novy, ktery neobsahuje spermicidni latky....ten stary to nemel ani v obsahu napsany...a cekam🙂) a cekame, ze kedy teda prijde, tenhle mesic bude treti a ajsme zase oneco chytrejsi....tak snad to pristi vyjde🙂Krasny vikend
A ty si kolity DPO?

fifista
11. čer 2011

@strihalka ted už je to 14dnů,test jsem si dělala ráno a nic 😢 ale Vam držím palce ......

strihalka
11. čer 2011

no tak jsme na zacatku cyklu, dnes teplotni pokles a pred chvli mrcha dorazila.......cekame na novou sanci☹
14 dni, to je celkem dost, kolikatkovy test jsi si delala?

kyra30
29. čer 2011

Ahojte, som v 24 MC...sme s manželíkom ťuťu muťu 🙂, tak som mala taký silný žltý výtok ..od vtedy mám stále výtok, merala som si BT .....tak ju mám stále zvýšenú 37....teraz sa nádejkám, že by to konečne vyšlo...iné príznaky nemám..... výtoky nemávam vôbec, iba tesne pred, alebo po menštruácii.....alebo mi už prepína z toho snažilkovania dvojročného...všetko je možné 😅...aj dajaká cysta..alebo iná neplecha.... ☹

veronika1417
30. čer 2011

@kyra30 ak je zlty treba skocit ku gynekologovi moze ist o infekciu ☹ a je lepsie cim skor. Neboj nie je to nic vazne ale zlty vytok je jeden z najcastejsich priznakov. Nevahaj a sup sup k doktorovi ak chces otehotniet 🙂 a drzim palce nech je to cim skor 🙂

kyra30
2. črc 2011

no mrchy dnes dorozili...takže zasa nič ☹

dilemma
2. črc 2011

Ahoj holky asi byste neverily:D ale prislo mi to tak ze jak se vajcko nekde v deloze uvelebilo zabylo mi hrozne ale hrozne zle tak sjem si uvedomila ze se ani neco deje pak az dovecera mi bylo desne zle jsme myslealze mam svoje posledni tazeni kazdy den po tom dnu jsme byla stale unavenaa chtelo se mi spat a pak se mi o tri dny opozdila MS a udelala jsme si test a byl pozitivni i kdyz uz sem to tusila a pak to pokracovala kazdy rano pokud jsme neco nezakousla tak mi bylo silene zle:(

terioza1
10. črc 2011

Ahoj, sice se miminko u me neudrzelo, ale na sobe jsem to poznala tak, ze jsem mela zespoda natekly prsa, ktery me tak trosku pichali u bradavek, nebolelo to, jen jsem o tom vedela cely den, pak se to utlumilo, v den vynechane ms jsem dostala prujem zvlastne zbarvenej do zelena (???!!!) a nemela jsem vubec hlad. Snad 3dny jsem nic nejedla. Mela jsem vetsi cich a vsechno mi smrdelo.

tyrisa
24. říj 2011

Každý měsíc jsem měla těhu příznaky a vždy přišla MS.Tento měsíc mi přišlo,že žádný nemám a MS už nepřišla....🙂

monikachrudinova
6. pro 2011

Ahoj mám dotaz mám 11 a ještě nemám mencez jsem si jistá že jsem těhotná ale nikomu to nechci říct akorát kamarádka to ví jinak nikdo jinej nemůže to být porucha nebo něco? nevím co mám dělat ☹

petanevesta
6. pro 2011

@monikachrudinova jestli nemáš menzes, tak to není technicky možný, abys byla těhotná...to je prostě příroda 😉

monikachrudinova
6. pro 2011

@petanevesta Díky za radu jsem asi v 16 týdnu a tobě je kolik? 😉

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova ahoj, jak vis ze jsi v 16.tydnu? delala sis test?

monikachrudinova
6. pro 2011

Ne ještě ne ale tuším to ☹

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova holka nestastna,jen doufam ze si tu z nas nedelas srandu. jestli si tehotna, tak si udelej co nejdriv test at se to da jeste nejak resit.

anjelicek26
6. pro 2011

@monikachrudinova - v 11 ti menstruacia moze normalne vynechat aj cele mesiace, ono to trva, kym sa vsetko hormonalne upravi a stane pravidelnym. Ak si myslis, ze si tehotna, tak si s niekym mala sex, kto s tebou mal sex??? Ved si este dieta 😖 Ak toto nie je nejaka hlupa sranda, tak prve zajtra ku gynekologicke alebo kupit test v lekarni, riesit to treba okamzite! Ako si pocitala ten 16.tyzden?? Odkedy ste mali sex? Ci ako?

sussi29
6. pro 2011

@anjelicek26 tiež mi príde, že si tu niekto robí srandu....... 😕

camelinka
6. pro 2011

@anjelicek26
@sussi29 ja silne doufam ze si dela srandu, v 11 letech si nekde vysu...... 😅 😨

anjelicek26
6. pro 2011

@sussi29 - no v 99% vravim sranda, ale co ked nie? Si neviem predstavit, ze mi Saska o 6 rokov bude vraviet, ze je tehotna 😕 11 rokov preboha :( Ci je tehotna ci nie je vec jedna, ale ako je mozne, ze uz ma sex :(

monikachrudinova
6. pro 2011

@camelinka Ne srandu si nedělám a doma se to bojim říct ☹

ivuska6
6. pro 2011

ja som to zistila tak ze pri prvom som dostala na haringa kysleho nehoraznu chut inak ich nejem a pri druhom bola velikanska chut na tresku ktoru tiez malicko jem ale nechcela som tomu verit ze som tehotna ked som mala danu a aj tak som otehotnela a pri dalsom som dostala velikansku chut zase na tresku a bolo to tak bola som tehotna.

sussi29
6. pro 2011

@anjelicek26
@camelinka v tomto prípade ide o zneužívanie, čo je trestným činom aj v SR aj v ČR 😔 a ak je to pravda, tak ten, kto jej to urobil, by mal za túto "chybu" dostať basu !!!

monikachrudinova
6. pro 2011

@anjelicek26 ne sex sem neměla

anjelicek26
6. pro 2011

@monikachrudinova - pozri ak si este nikdy nemala menstruaciu, je pravdepodobnost trafit sa do prvej ovulacie v zivote hodne mala. Ale sanca tam je. Rastie ti brusko? Mavas nevolnosti? Ci preco si si tym tehotenstvom taka ista?

Ak sa bojis doma, povedz to ucitelke, kamaratkinej mame, niekomu, komu doverujes. Vies ak si fakt tehotna, treba chodit k lekarovi, nech na to dozrie, nech je babo zdrave a aj ty zdrava, ono sa toho moze tolko pokaslat. Lebo ak cakas babo - musis k tomu pristupovat zodpovedne, to babo nemoze za to, ze bude mat taku mladu maminu :(

A prosim mi odpovedz na otazku - s kym si mala sex 😖

camelinka
6. pro 2011

@monikachrudinova a podelis se s nama tedy jak jsi k tomu tehotenstvi prisla? kdyz sex nebyl? a podle ceho si myslis ze jsi? pokud bys byla v 16tt tak uz by to bylo pekne videt. Urcite to rekni doma, vasi te zabit nemuzou a jinak to stejne vyresit nejde. Posupajdis na gyndu a tam se uvidi. A ten tvuj posupajdi sedet jedna dve. Hlavne mi prosimte nepis ze je mu taky 11 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru