Jsem těhotná?

pipi12
28. lis 2016

Ahojky pred dvouma tydny jswm nela zvlasny pocit ze sem tehotna nema jsem zvlasni chute bolela mne hlava a nevolnost a neustale chodim.na malou sem v tom menstruaci mam dostat zitra prosim porat te dekuji 🙂

vercakolca
28. lis 2016

Ahoj, doporučuji udělat test ;) já měla takové pocity taky a většinou se menstruace dostavila 🙂 nic jiného ti tady nikdo nedoporučí

nikyska20
28. lis 2016

Krásný večer přeji, mám ,,menší" problém a zajímal by me váš názor...v srpnu i v zari jsme s přítelem měla nechraneny sex a miminku se nak nebranime. MS mám od srpna a poslední byla 1.11. A další by měla dojít cca 30.11. MS mám od září nepravidelnou, velmi bolestivou, běžně ms mivam 5 dni a ted 2-3dny a vždy při Ms zvracim.
Od začátku listopadu si dělám teh.testy, které jsou pořád negativní a přesto mám tyhle příznaky rostoucí břicho( viditelné změny zachyceny během celého měsíce) pichani v podbřišku a v pupiku, zvětšena a zilnata prsa, take si mnoho lidi vsimlo ze je mam najednou az moc velke z 95C na 85 D , citlivé bradavky a pálení bradavek, časté močení i stálice ( stridava), nadměrné pocení, hlad, žízeň, spavist, uzkostiva nálada,chuť na mexicka jidla a sladke, bílý hustý vytok ( občas)
Pálení zahy - grkani ( neustále )
Dnes odpoledne mi z bradavek vytekla žlutá tekutina...uz delší dobu mi bradavky granulovaly a tvořily se bílé skvrny....
Tyhle změny uz pozoruji dva měsíce ale az v listopadu intenzívně....
Pořád me doprovází pocit, ze jsem teda asi těhotná ale nejsou mi do hlavy negativní testy a i to ze mám Ms ale nepravidelnou...
Prosím o zkušenosti a rady...
Děkuji 🙂

lucka00024
28. lis 2016

@nikyska20 ahoj,v tom připadě k dr. at se podiva co a jak a připadně poradí 🙂

lichtakova
28. lis 2016

@nikyska20 taky bych to smerovala na lekare.

nikyska20
28. lis 2016

Děkuji za odpověď, u dr. Jsem byla minulý týden v úterý s tím ze me bolí v podbisku a mám nepravidelnou ms, sestřička me poslala domů a objednala me az na 5.12. Po odstavení se ms, ale dnes me vystrašil ta žlutá tekutina z bradavek...zítra tam zavolám a uvidím jestli me veme....nebo čekat az do 5.12.?

lichtakova
28. lis 2016

@nikyska20 tak ten tyden se to asi teoreticky nezblazni....ale chapu,ze to cekani je dost otravne. Jedine si muzes zaplatit teh.test z krve,abys urcite vedela,jestli hCG je nebo ne.

lichtakova
28. lis 2016

@pipi12 jestli jsi to mela pred 14 dny,tak to byla nejspis ovulace 😉

nikyska20
28. lis 2016

@lichtakova
No zkusím tam zítra zavolat a uvidím přítel je z toho nervózní stejně jako ja 🙂 jak říkám už dva měsíce v kuse tyhle příznaky a měsíc jsem jen tak někdy pororovala růst bhrocha fotila a roste no.... 🙂

dzogobela
28. lis 2016

@nikyska20 ale v tehotenstvi takhle brzo bricho neroste ;) dojdi si k doktorovi no.

nikyska20
28. lis 2016

No změny jsou ale hodně viditelné ja sama nevím jak dlouho bych v tom možná mohla být....
Od září nemám pravidelnou ms a moje mamka těhotenství zjistila až v 5 mesici a normálně měla ms...pořád jsem to ignorovala...

dzogobela
28. lis 2016

@nikyska20 ale pak je zvlastni negativni tt, pokud bys byla treba ve tretim mesici, tak by snad musel byt pozitivni. Uvidis,jsem sama zvedava 😀 drzim palce, at je to tehotenstvi 🙂

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
8slunicko6
28. lis 2016

@nikyska20 běž k doktoru-může to být cokoliv.Nechci tě děsit ale moje kamarádka(27 let) měla podobný příznaky a minulý týden jí na laparce našli nádor vaječníku...Držím palce abys byla těhotná a nic takového tě nepotkalo, ale je třeba fakt zajít k lékaři...

nikyska20
28. lis 2016

Určitě dám vědět 🙂 no právě uvažují i o tom nádoru :/ nebo naky takový problém :/ ale asi bych radši to těhotenství no 🙂
Jinak děkuji za odpovědi dámy 🙂

nikyska20
28. lis 2016

Jen pro srovnání 🙂 mám jich více a vždy focene ráno... i přítel změny vidí...a každý kdo me potká si myslí ze jsem v tom pokud mám uplejsi oblečení a prý cosi v obličeji jsem jiná :/

megynka13
29. lis 2016

@nikyska20 To jako vážně? A dělala sis vůbec někdy test? To jsem se tu nikde nedočetla, jen že jsi se objednala k doktoru ... jako přijít na těhotenství až když máš bříško to snad ani není normální ... Občas se stává, že někdo má MS, i když už je v jiném stavu, ale tak snad ... snad proboha si dojdu k lékaři, ne? Prostě řeknu, že je to důležité, případně si tam zajdu brzo ráno, když berou nečekané pacienty, nebo prostě se nenechám odbít - a ne to nechat dojít až tak daleko, že máš bříško? 😨 Opravdu zírám, abych pravdu řekla ... protože tohle břicho fakt nevypadá, jako že ses přejedla.

lucky22
29. lis 2016

@nikyska20 ty blaho to je velky narust briska, to opravdu nevypada na tehotenstvi ale mozna na jiny problem. Takhle jsem vypadala kdyz jsem mela v brise volnou tekutinu. Ja to teda mela od vajecniku po IVF, ale muue to byt treba z nejake cystyx myomu, doufam ze ne nic horsiho v tvem pripade. Tak snad na to rychle prijdes, co to je. Drzim palecky.

lucky22
29. lis 2016

@megynka13
Pise ze si delala testy, vsechny negativni.

megynka13
29. lis 2016

Tak to se omlouvám, nikde jsem to nepostřehla, ale tak či tak, nechat něco (ať je to cokoli) dojít takhle daleko mi přijde dost nezodpovědné ... Každopádně hodně štěstí.

dzogobela
29. lis 2016

@nikyska20 v tehotenstvi se Ti bricho takhle nezvetsi za 4 dny... Pokud je to teda setrvaly stav a ne treba jen chvilkove nafoukle bricho...i kdyz to asi tezko. Navic ja mela takovehle bricho tak mozna v 7. mesici 😀

nikyska20
29. lis 2016

Achojo...když ono ja mám normálně ms i když nepravidelnou a krátkou poslední dobu, a testy vážně negativní....u nás jsou velmi častá dvojčata a přítel je z dvojčat...
Strašně se modlí at to není něco hrozného...snad zjistím dnes... :/

8slunicko6
29. lis 2016

@nikyska20 Utíkej k lékaři a dej vědět jak to s tebou je!!!Držím palce!!!

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikyska20
29. lis 2016

@dzungala děkuji ti za pozitivní přístup 🙂 sama nevím na čem jsem :/ o prázdninách jsem byla pěkně hubené a teď mi všude trčí tohle....doktorce jdu na 2h

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
8slunicko6
29. lis 2016

Nechtěla jsem nikoho tady děsit, ale dokud člověk nepozná někoho blízkého komu se tohle stane tak ani neví, že něco takového může člověka potkat... Byka bych ráda kdyby i moje hodně blízká kamarádka byla radši těhotná, než s tím co jí potkalo... Bohužel i tohle se občas stává a čím dřív si člověk dojde k doktoru tím líp-i když to fakt nemusí být nic hroznýho, a třeba je to úplná banalita (nikomu nic zlého nepřeju)...

lucky22
29. lis 2016

@8slunicko6 presne tak, souhlasim s vami

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru