Jsem těhotná?

pipi12
28. lis 2016

Ahojky pred dvouma tydny jswm nela zvlasny pocit ze sem tehotna nema jsem zvlasni chute bolela mne hlava a nevolnost a neustale chodim.na malou sem v tom menstruaci mam dostat zitra prosim porat te dekuji 🙂

vercakolca
29. lis 2016

@dzungala souhlasím. Mamince mého přítele lékaři do třetího měsíce tvrdili, že těhotná není. Přitom měla doma už dva syny, takže moc dobře věděla, jaké změny se u ní dějí. Dokonce jí posílali k psychologovi - přesně jak píše slečna testy negativní a menstruaci měla hodně nepravidelnou.

A nakonec z toho je můj drahý přítel. Samozřejmě to bylo již před více než 20 lety, takže je jasné, že ultrazvuky v té době nebyli tak přesné jako dnes ;)

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucinka58
29. lis 2016

@nikyska20 Já mám takové bříško teď a jsem v 9tt 🙂 Ale je fakt, že mě už dnes kámoška říkala, že to neukecám 🙂)))) Prostě mě vyskočí bříško hned - i když u mě je to vždycky potrat a následně další pokus těhotenství a prosto se mi asi děloha zvětší hned 🙂 Ale tipla bych podle bříška na těhu..... Je mi nejde do hlavy negativní těhotenský test.....

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
megynka13
29. lis 2016

Ať je to co je to, mě opravdu přijde hrozné, nechat to takhle na poslední chvíli ... tak jsem dost zvědavá, co to nakonec tedy bude, ale podle bříška bych tipla to těhotenství ...

8slunicko6
29. lis 2016

To je pravda-každá má v těhu jinak velké břicho (to záleží na různých faktorech, které jsou individuální) a zvětšit se může v těhu rychle (stačí snít něco co vás nafoukne a najednou je z člověka obřík🙂-to můžu potvrdit)...Ty negativní tt jsou divné, ale třeba mohou být falešně negativní, občas se i ve výrobě chybička vloudí a můžou být vadné... Přesto je fakt třeba navštívit lékaře aby vyloučil cokoliv jiného a pokud je to těhotenství, tak je to jedině dobře...

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
8slunicko6
29. lis 2016

@dzungala To je hezký-mám termín 4.4:grinning:

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
8slunicko6
29. lis 2016

@dzungala Já jsem taky zvědavá kdy to přijde (podle ultrazvuku to má být 3.4. ale jak píšeš,může to být dřív nebo i dýl,hlavně aby to bylo OK)-je dobře, že ti to dobře dopadlo a držím palce ať je to už bez problémů❤!!§

dzogobela
29. lis 2016

@dzungala ja to brala tak, ze kdyby otehotnela tento mesic, tak by takove bricho nemela. Prvni tydny byva spis nafoukle bricho a nejvetsi byva vecer. A moje poznamka, ze ja takove nemela ani v 7. mesici, byl spis vtip (proto ten smjalik), je mi jasne, ze kazdemu roste jinak. Nicmene si myslim, ze vsechny jsme holcine poprali stesti, tak neni treba to tady nejak hrotit 😉

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzogobela
29. lis 2016

@dzungala no jo, postupne rozebirat, co kdo napsal a jak to napsal...
Dulezite je, aby byla tazatelka zdrava a jeste lip tehotna 🙂

nikyska20
29. lis 2016

Děvčata hlavně se nepoperte 😂
O nic nejde jen jsem chtěla znát vaše zkušenosti, za nic se nezlobim 😉 teď jsem dojela od lékaře a vysetril me...na UTZ vše v pořádku, břicho mám prý vážně jako těhotná :/ ale na UTZ nikde nic :/ ani cysta ani nádor nic... zítra jduna odběry na stitnou zlazu, CRP, prolaktin a další jiný,mám recept na blokurimu a utrogestan nebo jak se tomu nadává.... a opět na UTZ... :/
Jsem z toho jelen...
Ale proč včera i dnes tedažlutá tekutina z bradavek? Zánět bradavek nemám...
Jinak vám vše děkuji 😘

vercakolca
29. lis 2016

Tak jediné, co mě napadá, je falešné těhotenství. U toho jsem dokonce četla, že se může začít tvořit mléko, zvětší se bříško atd. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Držím palce ať to není nic vážného a brzy se jedná opravdu o těhotenství 🙂

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikyska20
29. lis 2016

@dzungala
No dívala se na me jako na blázna, co jiného taky čekat...prsa mi prohmatala a nic naštěstí nenahmatala, ale tekutinka z ni jde...tak zítra uvidíme podle výsledků a dalšího UTZ... jinak tenhle stav jsem nikdy neměla 🙂 O miminko se nesnazime za každou cenu...když přijde, přijde 🙂 s přítelem budeme stavět domek tak to chci co nejdříve tuhle příčinu rozluštit...no snad se na něco přijde 🙂 ale uz jsem se i těšila ze snad to tehu bude 🙂

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikyska20
29. lis 2016

@dzungala joo mám chuť se striskat i teď 😀 no jak říkám dívala se na me jako na blázna a ještě ten její pohled když mi udělala UTZ a zeptala jsem se ji a miminko tam není jo? Prý určitě ne...ale zvláštní ji to vše přijde a říkám, ze zítra by mi měla přijít ms a prý možná později než zítra 😕
Nic mi jiná neřekla, dala mi zadanky na odběry a zítra se dostavit na UTZ... :/

nikyska20
29. lis 2016

Ale když me hodně zmackla břicho hodně me to zabolelo až jsem zarvala a lekla se me...

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
8slunicko6
29. lis 2016

@nikyska20 Tak hlavně aby ti nic špatného nenašli a vysvětlelilo se to-třeba máš fakt rozházený hormony a takovej PMS (to bys mohla být opuchlá i přes břicho při pms)... Držím pěsti

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikyska20
29. lis 2016

@8slunicko6 jn děkuji 🙂 snad to bude dobrý, sice je pravda ze v tuhle dobu by me moc bolela prsa i břicho kdybych to měla dostat, ale jen me picha v bradavkach...jinak vše dobrý 🙂

@dzungala
No je starší a myslím,ze svoji práci dělá dobře 🙂 prostě jen když mi zmackla břicho (rekla bych ze normalne) tak to hodně bolelo no...
Jinak před 6 lety jsem byla na operaci-laparoskopie cysta vajecniku no...ale prý tam není teď nic...

lucinka58
29. lis 2016

@dzungala Tyyyy joooo, díky, to jsem fakt netušila. Jako mě se stalo již 2x, že test byl negativní a přesto jsem těhotná byla, ale je fakt, že to bylo v 5-6tt. Ale docela jsi mě nahlodala, je to zvláštní - já si snad zkusím koupit test a udělat si ho 😀

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
jitulinda23
29. lis 2016

Ahoj holky je mi 24 a už jsem bohužel po 2 revizích dělohy :/ poprvé minuli rok v říjnu, další letos v dubnu pokaždé v 6tt zamkle tehu ... Není to nic ke chlubeni ale já věřím že jednou se to snad povede i mě ;) ... Teď se od 29.10 snazime znovu a já už jen tiše doufám že tu nemocnici navštívím až na porod :/ mám dnes 4dny zpoždění testik je negativní :( ale příznaky by byli ;)

pipi12
autor
30. lis 2016

@lichtakova no mozna to je mozny nestruace my nedosla meskam.2dny ale tehotensky test my porad ukazuje negativni co stim 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru