Přestala jsem se cítit těhotně...

25. led 2021

Zdravím. Jsem cca 7-8 týdnu a už je to pár dní co jsem se přestala cítit těhotně 😕 mám hrozný strach. K doktorovi samozřejmě jdu, jen se ptám zda to někdo taky tak měl. Dříve jsem cítila jako že tam něco je. Dost i v noci, když jsem třeba překřížila nohy apod. Nevolnosti. Chutě, prsa, napínání dělohy... teď nic... úplně jenom já, nikdo jiný semnou, těžko se to vysvětluje... Je mi z toho smutno... srdíčko už bilo v 6 týdnu a hrozně jsme se těšili, kdyby se to mělo pokazit byla bych v háji 😢😢 jediné co pozoruji tak mám špatnou pleť, to jsem nikdy neměla, zároveň mě to tedy utěšuje 😁 přemýšlím co kdybych udělala ClearBlue test, jestli když by ukazoval málo týdnů tak už by to vypovídalo o konci 😕 nebo naopak by mě utěšil...

svorly
25. led 2021

Je to normalni, bud v klidu 🙂

michaelarousova
25. led 2021

Nekomu priznaky vymizi takle rychle☺️Apis bych se hodila do klidu a vyckala k doktorce☺️Urcite bude vse v poradku☺️A test je zbytecny☺️

mamikry
25. led 2021

Je to sice bud/anebo, ale jestli Vas to uklidni, ja to tak mela cely prvni trimestr. Chvili neskutecne zle, pak prestala bolet prsa, pak zase bolelo jen jedno, prestal tlacit podbrisek. Za dva dny vse zpet jeste ve vetsi intenzite. A miminko to dalo bez ohledu na moje katafstroficke scenare 😉.

evawest
25. led 2021

Ja jsem se krome pozitivniho testu a potvrzeneho tehotenstvi na ultrazvuku taky necitila tehotne. Kazdy rano jsem si mackala prsa, jestli jeste porad boli. 🤣 to byl muj jediny priznak.

betty20
25. led 2021

Mám to podobně, 8.tyden a vše se změnilo, prsa nebolí, nevolnosti nejsou, břicho necítím, jediné co stále trvá je zácpa, ta jako na potvoru přetrvává 😁byla jsem na ultrazvuku amiminko nám hezky roste 🙂

lentilkah
25. led 2021

Take jsem to tak mela, chapu tvoje obavy.
Me vymizela nevolnost a pak se rychle vratila 😝

nagojka
25. led 2021

Ja sem na konci 14tt a tehotne sem se teda necitila ani jeden den👍🙈🙈na tehotenstvi sem prisla diky bazalni teplote...

autor
25. led 2021

@betty20 jo tak zácpu jsem taky měla od prvního dne, teď už taky ne 🤷
@nagojka taky jsem se měřila a od té doby co jsem těhotná mi změřit nejde 😁 změřím a mám 35°C, tak znova a 36,7°C a pořád to takhle skáče během pár minut 😁 tak jsem přestala

Děkuji všem za poznatky, ve středu už budu vědět 🙏 třeba ty příznaky co jsem měla do 6 týdne bylo spíš uhnizdovani 🤷

klokanka31
25. led 2021

Buď v klidu, já vůbec neměla těhotenský příznaky a malá mi spinká v postýlce 😉

patypresdevaty
25. led 2021

🙈 Vaše starosti bych chtěla mít. Buďte ráda, že nemáte žádné těhotenské potíže a užívejte si to. I kdyby se to mělo pokazit, nic s tím neuděláte, takže je zbytečné stresovat se tím předem

autor
26. led 2021

@patypresdevaty ano nic bych s tím neudělala 🤷 ptala jsem se na zkušenost....

tany35
26. led 2021

Kdyby bylo něco špatně, tak by přišlo špinění nebo bolest v podbřišku. Držím pěsti, ať je vše v pořádku.

madamas
26. led 2021

Také to tak mám, jsem po ivf. Střídají se mi stavy s příznaky a bez příznaků. Dnes jsem byla na utz 8+6 a vše v pořádku. Lékař říkal že to bývá i ,,v hlavě". Celkově byly ty příznaky nejvíc úplně ze začátku s pozit. testem. Takže už se na příznaky nesoustředím 😉

katulatko12
26. led 2021

@betty20 kupte si v lekarne psilium a davejte treba do jogurtu. Nema to zadnou chut a pomaha to na zacpu.

betty20
26. led 2021

@katulatko12 vyzkouším, moc děkuji 🙂

katulatko12
27. led 2021

@betty20 ja stim mela na zacatku taky problém

ovesova
Autor odpověď smazal
Zobraz
katulatko12
30. led 2021

Tak me taky vymizeli priznaky uz cca tyden tak snad je všechno v pohodě dneska bych mela byt 12+0tt.

nikolaa123
30. led 2021

Ahoj vůbec se neboj, měla sem to stejné jako ty 😊
Ze dne na den mi přestali veškeré příznaky sice jich moc nebylo ale byla sem s toho špatná a letěla doktorovi. A prcek v pořádku 💙 od té doby žádné příznaky nemám nebýt ultrazvuku a už bříška ani nevím že sem těhotná 😊 z ničeho nic všechno vymizelo a je to super! Buďme rádi že ne objímáme záchod 😁 jen si to užívej a ničeho se neboj 🤰🏻

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru