Jsem těhotná?

luciek9152
20. kvě 2017

Zdravim,muzete mi nekdo prosim poradit? Vcera vecer jsem si dala testik a byli dve // ale dnes je testik negativni ☹ co si mam o tom myslet? S pritelem se snazime a moc by nas potesilo kdyby se nam zadarilo 🙂 moc dekuji predem za odpovedi

yelowangel
20. kvě 2017

Jestli je to z dnešního rána tak zkus test za 2 dny a měla by být čárka silnější. Podle mě ti tady můžeme potichu gratulovat.

vvercatkoo
20. kvě 2017

Kup si test dr. Max z lekarny. Je nejspolehlivější. Co to máš za test? Ja kdyz zjistila, že mám dvě čárky, tak jsem zkusila ještě dva jiné druhy testů.

luj89
20. kvě 2017

@luciek9152 a pridas foto i negativniho testu? Zkus za dva dny testovat klasickym prouzkovym testem, treba mamatest je kvalitni.

luciek9152
autor
20. kvě 2017

Dnes odpoledne jsem si dala jeste dve testiky jeden do proudu a jen obyc od mamatestu do proudu zadna carka a obyc jako myslim prouzek tak se take ukazala lechce druha // slabsi nezli na tom ranim tedy 🙂 posilam foto 🙂 a moc dekuji za radu...

luciek9152
autor
20. kvě 2017

Tady je slabsi carka v realite je lepe videt

luciek9152
autor
20. kvě 2017

Jeste jedna

luciek9152
autor
20. kvě 2017

A tady je kde nic neni ale je pravda ze jsem v sobe mela vice vody..

verunka_korunka
20. kvě 2017

Za me, zkusenost s mamatestem obcas falešně pozitivní. Mnohem presnejsi a o fous levnější je ten od dr. Maxe jak uz tu nekdo psal...

luciek9152
autor
20. kvě 2017

Lepe videt mozna

luciek9152
autor
20. kvě 2017

Ja ten prvni mam benu test...a od kamosky ktera ma dve deti tak pouzivala tyto...ale chtela jsem zkusit tedy jine tak jsem zkusila ten mama test a jeden nic a druhy slaba carka druha tak zkusim jeste pockat dva dny a zkusim jeste jednou 🙂

vvercatkoo
20. kvě 2017

Ja vidím. Jinak ja taky zkoušela benu test, ale cetla jsem moc špatných recenzi, tak jsem nakoupila dr.maxe

luciek9152
autor
20. kvě 2017

Take jsem cetla ale nektere byli dobre prave..ono na vsehny jsou spatne i dobre recenze co jsem koukala 🙂

luj89
20. kvě 2017

@verunka_korunka ja mam s mamatestem vybornou zkusenost 😉.

luciek9152
autor
20. kvě 2017

Ja zkusim jeste za dva dny mno a uvim 🙂

kacenecka_24
20. kvě 2017

Mamatest jsem mela pozitivní drive, nez Dr. Maxe. Taky jsem na něm ze začátku mela takhle slabou carku a těhotná jsem 🙂

latulipe1
22. kvě 2017

Mne vzdycky dobre fungoval i test pepino..pak jsem mela i dr.max a ten drazsi digitalni clearblue 🙂

luciek9152
autor
23. kvě 2017

Dnes rano jsem si udala dalsi a opet slaba carka je tedy vydet dobre ale neni tak vyrazna jak by mela byt ☹ zitra jdu na ultrazvuk tak uvim co se stoho vyklube

luciek9152
autor
23. kvě 2017

Vlastne jsem si dala dve prikladam

astyna
23. kvě 2017

Tak mě mamatest nikdy nezklamal, bud tam je čárka nebo není. Počkej pár dnů a zbytečně nevyhazuj za testy...

luciek9152
autor
23. kvě 2017

Uz nebudu zitra jdu k lekari no na mama testu se take ukazala ale slabe

astyna
23. kvě 2017

@luciek9152

na lékaře je zase hodně brzo, nic tam neuvidí a budeš tuplem ve stresu, pokud nejsi kolem 7.týdne min. nemá to smysl...Ale třeba ti vezme krev a to bude přesnější. Kamarádce se těhotenství potvrdilo až v 9.týdnu, do té doby testy negativní, mimi bylo schované, že ani na uzv nic nebylo.

luciek9152
autor
23. kvě 2017

On rikal ze kdyztak odebereme krev kdyby nic nebilo jeste vydet..no jdu tam jelikoz me Tyden boli zada a mam jit na opichnuti tak nejdriv musim na gindu abysme neco nezanedbali..nevim jak to presne napsat jak mi to rek 🙂

luciek9152
autor
24. kvě 2017

Tak jsem dnes byla u lekare a mam skvelou zpravu jsem v zacinajicim tehotenstvi 🙂 cca 3-4 tyden jupiii 🙂

yelowangel
24. kvě 2017

hrozně moc gratuluju a držím pěsti ať je všechno v pořádku

luciek9152
autor
24. kvě 2017

Dekuju take se modlim aby se nic nestalo za tyden na kontrolu..jsem na zacatku tak jsem dostala horcik ...hlavne klid a nic tahat 🙂 coz uz nebudu 🙂 a moc vam dekuji 😉

astyna
24. kvě 2017

@luciek9152

Ono v tomhle období je to hop nebo trop, bud se to udrží a je to zdravé, nebo odejde, protože tam byla nějaká chyba. O tom tahání - to bys nemohl ani nákup nosit....Já mám 13kg batole, které denně mockrát musím zvednout - umýt zadek ve vaně, přenést, odnést do postýlky. Ale taky mě naběhla tříselná kýla a musela jsem to hodně omezit. Takže vše s mírou 🙂

luciek9152
autor
24. kvě 2017

Jj vim prave..dostala jsem vytaminky atd..tak se budu modlit aby vse dopadlo dobre 🙂 budu nejstastnejsi 🙂 budu se setrit a nic tezkeho nebudu tahat a melo by to byt ok doufam 🙂

luciek9152
autor
24. kvě 2017

Ja si dam hodne bacha aby bylo vse v poradku a bylo to zdrave a hlavne aby se to udrzelo o to mi ted pujde predevsim nezli nejaka prace 🙂

ivusheenka
29. kvě 2017

Dobry den, chtela bych se zeptat mam zpozdeni uz 3den a tehu test mi zatim vysel negativne. Posledni den Ms jsem mela 4.5.a posledni den ovu 15.4. Sem mela s pritelem sex nechraneny. Muzu byt tehotna? Za jak dlouho mam opet udelat tehu test?

ivusheenka
29. kvě 2017

Opravuji chybu dnes je to uz 4den bez MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru