Jsem těhotná?

verunka_bous
24. bře 2017

Dobrý den, je mi tťináct let. Poslední menstruace mi vynechala a je mi hodně nevolno. Dělala jsem si těhotenský test a první byl pozitivní, asi o 2 hodiny později jsem si pro jistotu dělala druhý a ten vyšel negativně. S mím přítelem jsme spali naposledy před cca měsícem.
Chtěla bych se zeptat, jestli je možné, že bych byla těhotná????????

majaaa82
24. bře 2017

@verunka_bous Není zač... a přeju, ať dostaneš menstruaci co nejdřív a můžeš tohle hodit za hlavu.

zak1991
24. bře 2017

@verunka_bous Kup si test, je to otázka asi padesáti korun, nic hrozného. 😉 A udělej si ho hned ráno.

verunka_bous
autor
24. bře 2017

@zak1991 Dekuji

lokin1991
6. dub 2017

Dobry den,chci se zeptat pred 2 tydny(28.3) mi praskla cysticka byla jsem na gynde delaly mi krevní test a nic..presto rekl gynekolog ze nemuze vyloucit tehotenstvi..tyden po(2.4) jsem dostala zanet na pruduskach a antibiotika augmentin..beru je dnes jsem si udelala test ani nevim proc..a vysly mi oba pozitivni..chci zeptat nemuzou byt testy falesne neboli vysledky kdyz beru tyto antibiotika?moc děkuji za rady vážím si toho..a nevím zda jsem to napsala správně kam mam..jsem tu nova prominte

motty22
6. dub 2017

@lokin1991 ty ant bys brat nemela! Sla bych za doktorkou a rekla ji situaci ať napíše něco jiného a na gyndu ať ti vemou znovu krev.

lokin1991
6. dub 2017

jsem objednana az ve stredu a 6 test pozitivni..a dva z toho jsou digitalni..tak uvidim vice..ve stredu..jen mam strach aby to nebylo mimodelozne treba..ma s tim nekdo zkusenost?a v lekarna mi rekla ze tyto antibiotika uzivaji pri nejhorsim i tehotne..a ze neovlivní test

lokin1991
6. dub 2017

prikladam foto ❤

lokin1991
7. dub 2017

holky jdu z krve tak mi poradte jak jsem na tom..moc dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru