• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
Holky muzzete te niktera rict proc krvacim po sexu a kdyz nemam..treba dnes..menses mam dostat za tyden a dnes opet krev na kalhotkach
18. črc 2014 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Ahoj, to je dobre, zes zasla k doktorce. Z Gynexu to nebude. Brala Ti krev? Pokud by se bolesti znovu objevily a hcg bylo negativní, tak bych šla na ultrazvuk, kdyby to byla cysta, tak bys zbytečně trpěla.
18. črc 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Zrovna koukam, jak Ti ten graf presoupal ovulaci :slight_smile: Kdyby ted doslo k ovulaci, tak by odpovidaly bolesti i ten vytok...
18. črc 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werumka krev mi nebrala :/ kdyby to přetrvávalo, tak mám zase přijít, ale už je to lepší, dostala jsem injekci na tlumení bolesti :slight_smile: tak už to bolí méně :slight_smile: Bylo by fajn, kdyby se zadařilo, ale vím, ze to jen tak nebude :slight_smile: dneska jedu na odreagovanou do Mladé Boleslavi k babičce na barák přes noc, pres den to vidím na koupaliště :slight_smile: Tak snad nebudu mít nějaké velké bolesti zasejc.... Dneska jsem samej výtok, nejsem na to zvyklá :(
@simca190 co u Tebe nového ?:slight_smile:
19. črc 2014 v 00:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak jak je co noveho ???
20. črc 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mně nic... koukám jak se mi tady hromadí hory prádla a nemá to kdo žehlit! :unamused:
jen peru a peru a stále se něco děje jak jsou prázdniny, stále tady někdo je, výletujeme, je to celkem hukot. Nic nestíhám....
u co u tebe? tento měsíc si měřím, ale otěhu zatím nechci, ráda bych na chvíli do práce a pak asi za rok se rozhodneme, jestli půjdeme do třetího mimča. Přece jen už nejsem žádná mladice, tedy myslím, na mimčo.
A mám dva zdravé kluky... ale i tak bych ráda zažila ještě těhu období. Pokud by tedy bylo stejné jako ta dvě těhotenství, kdy jsem si to opravdu mohla užívatd od začátku do konce. Nic mi nebylo a bylo to prostě super!!!
20. črc 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nynus dneska se mi teplota ustálila na tu co jsem mela včera... Jinak nového asi nic jedu domu z Mladé Boleslavi :slight_smile:
@lencak80 buď v klidu mě ta hromada prádla taky doma čeká :D
Víkend odpočatý jen se mi nechce na týden zase do práce :D a cítím občas levý vaječník, ale jinak už ne tolik co ze čtvrtka na pátek :slight_smile:
20. črc 2014 v 17:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus co u Tebe? Nějaké pokroky? :slight_smile:
20. črc 2014 v 18:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackarebicerova co u Tebe nového? :slight_smile:
20. črc 2014 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
U me jic kazdy den merim nak tomu extra jeste nerozumin ale to se casem naucim :grinning: tady je hrozne dusno ale de to
20. črc 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Buchto krom toho ze pri a po sexu krvacim nic...priznaky tej
hu mam stale a docela dost mam chute a boli me prsa a bradavky..zitra se objednavam na gyndu
20. črc 2014 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus já taky myslela ze padnu :D ale bylo hezky, až na moje spálená zada :D Já se teprve taky učím, ale docela mě ty poznatky i baví :slight_smile:)
@kackarebicerova no to je dobré :D já jsem skoro porad ubrecena kvůli pitkovinam :D a o bolestech bradavek ani nemluvim :/ test jsi zkoušela kdy naposledy ?
20. črc 2014 ve 20:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 jojo presne tak ale ted mam den po ms tak konecne najedu na ten grafik sem zvedava jak se bude vyvijet dal a zda me prekvapi aspon že se muzem ted snazit dal kdyz se vyvratilo to tehu
20. črc 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus já bych to taky chtěla dostat, abych se měla od čeho odrazit :slight_smile: Je to lepší :slight_smile: to čekání na MS je umorné :D :D
20. črc 2014 ve 20:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 a tys to este odty doby nedostala??? Ja mam aspon ted klid v dusi ze to konecne mam ty tydny byly fakt desny na psycho
20. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus no právě, že ne, moje tělo stagnuje, tak jsem nasadila Gynex a Kontryhel a ode dneška Jeřáb ptačí :slight_smile: tak uvidíme :slight_smile:)
20. črc 2014 ve 21:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 aha tak to je blbe teda a jak dlouho uz cekas,ja sem rada ze po mesici cekani se dostavila ty jo
20. črc 2014 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus no nějak jsem spinila 6.6.2014 tak pět dni a od te doby nic...
20. črc 2014 ve 23:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 aha ja myslela ze cekas uz tak 14 dni ivice
20. črc 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus noo je to zmeškáné 16 dní :slight_smile: ale mám dost nepravidelné cykly :slight_smile:
20. črc 2014 ve 23:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 aha tak to jo no ja mela pravidelne od ledna jen ted se my to cely nak podela.... :grinning:
20. črc 2014 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus to taky pech :D by mě zajímalo co je se simcou190... Jsem ji tu ted neviděla, tak snad všechno v pořádku :slight_smile: Už jsi vychytala nějak tu gyndu ? :slight_smile:
20. črc 2014 ve 23:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 jeste ne cekam na tenhle cyklu jak bude vypadat a pak nekam zajdu uvidim podle grafu co a jak a hlVNE JESTLI DOSTANU PRISTI MS SEM MY ZAP caps lock no ted vym kdy dostanu ms az mi spadne na presne 36 stupnu tak to dostanu :grinning: ted jen vsldedovat tu ovu v tom se nak nevyznam ale sem teprv dva dny po ms tak asi ted nebude
21. črc 2014 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus i Simi nic nevim neriakal ze nekam jede taky??? na oddych
21. črc 2014 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 simco jak ses na tom ty vo je new###### u tebe
21. črc 2014 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus lvů bývá většinou 12-14 DC :slight_smile: jenže pokud to máš nepravidelně můžeš ji mít úplně jinak :slight_smile:) Ale podle BT bys mela poznat a podle hlenu :slight_smile:
21. črc 2014 v 06:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus jinak dneska u mě BT klesla na 36,7 :( tak netusim... Hrozně mě bolej bradavky :/ Mám problém mít podprsenku :/ Tak super a předemnou celý týden doslova pracovní mimo středy teda, tu mám jedinou volnou :slight_smile:
21. črc 2014 v 07:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak testovat budu dnes....
21. črc 2014 v 08:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@kackarebicerova dej vědět, držím palce :slight_smile:)
21. črc 2014 v 08:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 ja mam dnes 36.3 a vcera taky hlen nesleduju jen bz a ovu delam kazdy den vcera jsem zacla a nega tak budu testovat cely cyklus :slight_smile:
21. črc 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek