Mohu být těhotná?

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂
kackarebicerova
18. črc 2014
Holky muzzete te niktera rict proc krvacim po sexu a kdyz nemam..treba dnes..menses mam dostat za tyden a dnes opet krev na kalhotkach
werumka
18. črc 2014
@dasenka888 Ahoj, to je dobre, zes zasla k doktorce. Z Gynexu to nebude. Brala Ti krev? Pokud by se bolesti znovu objevily a hcg bylo negativní, tak bych šla na ultrazvuk, kdyby to byla cysta, tak bys zbytečně trpěla.
werumka
18. črc 2014
@dasenka888 Zrovna koukam, jak Ti ten graf presoupal ovulaci 🙂 Kdyby ted doslo k ovulaci, tak by odpovidaly bolesti i ten vytok...
dasenka888autor
18. črc 2014
@werumka krev mi nebrala :/ kdyby to přetrvávalo, tak mám zase přijít, ale už je to lepší, dostala jsem injekci na tlumení bolesti 🙂 tak už to bolí méně 🙂 Bylo by fajn, kdyby se zadařilo, ale vím, ze to jen tak nebude 🙂 dneska jedu na odreagovanou do Mladé Boleslavi k babičce na barák přes noc, pres den to vidím na koupaliště 🙂 Tak snad nebudu mít nějaké velké bolesti zasejc.... Dneska jsem samej výtok, nejsem na to zvyklá 😞
@simca190 co u Tebe nového ?🙂
nynus
20. črc 2014
holky tak jak je co noveho ???
lencak80
20. črc 2014
u mně nic... koukám jak se mi tady hromadí hory prádla a nemá to kdo žehlit! :-|
jen peru a peru a stále se něco děje jak jsou prázdniny, stále tady někdo je, výletujeme, je to celkem hukot. Nic nestíhám....
u co u tebe? tento měsíc si měřím, ale otěhu zatím nechci, ráda bych na chvíli do práce a pak asi za rok se rozhodneme, jestli půjdeme do třetího mimča. Přece jen už nejsem žádná mladice, tedy myslím, na mimčo.
A mám dva zdravé kluky... ale i tak bych ráda zažila ještě těhu období. Pokud by tedy bylo stejné jako ta dvě těhotenství, kdy jsem si to opravdu mohla užívatd od začátku do konce. Nic mi nebylo a bylo to prostě super!!!
dasenka888autor
20. črc 2014
@nynus dneska se mi teplota ustálila na tu co jsem mela včera... Jinak nového asi nic jedu domu z Mladé Boleslavi 🙂
@lencak80 buď v klidu mě ta hromada prádla taky doma čeká 😃
Víkend odpočatý jen se mi nechce na týden zase do práce 😃 a cítím občas levý vaječník, ale jinak už ne tolik co ze čtvrtka na pátek 🙂
dasenka888autor
20. črc 2014
@nynus co u Tebe? Nějaké pokroky? 🙂
dasenka888autor
20. črc 2014
@kackarebicerova co u Tebe nového? 🙂
nynus
20. črc 2014
U me jic kazdy den merim nak tomu extra jeste nerozumin ale to se casem naucim 😃 tady je hrozne dusno ale de to
kackarebicerova
20. črc 2014
@dasenka888 Buchto krom toho ze pri a po sexu krvacim nic...priznaky tej
hu mam stale a docela dost mam chute a boli me prsa a bradavky..zitra se objednavam na gyndu
dasenka888autor
20. črc 2014
@nynus já taky myslela ze padnu 😃 ale bylo hezky, až na moje spálená zada 😃 Já se teprve taky učím, ale docela mě ty poznatky i baví 🙂)
@kackarebicerova no to je dobré 😃 já jsem skoro porad ubrecena kvůli pitkovinam 😃 a o bolestech bradavek ani nemluvim :/ test jsi zkoušela kdy naposledy ?
nynus
20. črc 2014
@dasenka888 jojo presne tak ale ted mam den po ms tak konecne najedu na ten grafik sem zvedava jak se bude vyvijet dal a zda me prekvapi aspon že se muzem ted snazit dal kdyz se vyvratilo to tehu
dasenka888autor
20. črc 2014
@nynus já bych to taky chtěla dostat, abych se měla od čeho odrazit 🙂 Je to lepší 🙂 to čekání na MS je umorné 😃 😃
nynus
20. črc 2014
@dasenka888 a tys to este odty doby nedostala??? Ja mam aspon ted klid v dusi ze to konecne mam ty tydny byly fakt desny na psycho
dasenka888autor
20. črc 2014
@nynus no právě, že ne, moje tělo stagnuje, tak jsem nasadila Gynex a Kontryhel a ode dneška Jeřáb ptačí 🙂 tak uvidíme 🙂)
nynus
20. črc 2014
@dasenka888 aha tak to je blbe teda a jak dlouho uz cekas,ja sem rada ze po mesici cekani se dostavila ty jo
dasenka888autor
20. črc 2014
@nynus no nějak jsem spinila 6.6.2014 tak pět dni a od te doby nic...
nynus
20. črc 2014
@dasenka888 aha ja myslela ze cekas uz tak 14 dni ivice
dasenka888autor
20. črc 2014
@nynus noo je to zmeškáné 16 dní 🙂 ale mám dost nepravidelné cykly 🙂
nynus
20. črc 2014
@dasenka888 aha tak to jo no ja mela pravidelne od ledna jen ted se my to cely nak podela.... 😃
dasenka888autor
20. črc 2014
@nynus to taky pech 😃 by mě zajímalo co je se simcou190... Jsem ji tu ted neviděla, tak snad všechno v pořádku 🙂 Už jsi vychytala nějak tu gyndu ? 🙂
nynus
20. črc 2014
@dasenka888 jeste ne cekam na tenhle cyklu jak bude vypadat a pak nekam zajdu uvidim podle grafu co a jak a hlVNE JESTLI DOSTANU PRISTI MS SEM MY ZAP caps lock no ted vym kdy dostanu ms az mi spadne na presne 36 stupnu tak to dostanu 😃 ted jen vsldedovat tu ovu v tom se nak nevyznam ale sem teprv dva dny po ms tak asi ted nebude
nynus
20. črc 2014
@nynus i Simi nic nevim neriakal ze nekam jede taky??? na oddych
nynus
20. črc 2014
@simca190 simco jak ses na tom ty vo je new###### u tebe
dasenka888autor
21. črc 2014
@nynus lvů bývá většinou 12-14 DC 🙂 jenže pokud to máš nepravidelně můžeš ji mít úplně jinak 🙂) Ale podle BT bys mela poznat a podle hlenu 🙂
dasenka888autor
21. črc 2014
@nynus jinak dneska u mě BT klesla na 36,7 😞 tak netusim... Hrozně mě bolej bradavky :/ Mám problém mít podprsenku :/ Tak super a předemnou celý týden doslova pracovní mimo středy teda, tu mám jedinou volnou 🙂
kackarebicerova
21. črc 2014
Tak testovat budu dnes....
dasenka888autor
21. črc 2014
@kackarebicerova dej vědět, držím palce 🙂)
nynus
21. črc 2014
@dasenka888 ja mam dnes 36.3 a vcera taky hlen nesleduju jen bz a ovu delam kazdy den vcera jsem zacla a nega tak budu testovat cely cyklus 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli