Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

dasenka888
autor
21. črc 2014

@nynus budu držet pěsti 🙂)) já mám nějaký nahnědlý vytoky a to jsem na to předtím netrpěla, tak si říkám, že to možná dělá ten gynex a jeřáb ptačí, ale nevím nooo 🙂

kackarebicerova
21. črc 2014

@dasenka888 // nejsou ale ryha tam byla..31, jdu na gynduu

dasenka888
autor
21. črc 2014

@kackarebicerova držím palce, dej pak vědět 🙂

mysackovi
21. črc 2014

holky můžu se zeptat?....ve čtvrtek jsem byla na gyndě, udělal mi vnitřní ultrazvuk a zjistil, že mám hodně malou sliznici, proto i nemám ms atd. ....píchl mi injekci a předepsal utrogestan, který budu brát od15.do 25.dne...když to nedostanu, mám se dostavit......myslíte si, že bych i přes to, že mě prohlédl, byla těhotná?

majkylove
21. črc 2014

@mysackovi bohuzel s nizkou sliznici je pravdepodobnost velmi mala☹

mysackovi
21. črc 2014

@majkylove děkuji....tak snad se mi to srovná....jen nerozumím tomu, že mám celkem dost těhu příznaků... ☹

majkylove
21. črc 2014

@mysackovi tezko rict,psychika je mocna,ale muze to byt i tim ze nemas ms tak uz s tim telo bojuje:-\

dasenka888
autor
21. črc 2014

@mysackovi hele koukej si sehnat kontryhel, ten je dobrý na sliznici 🙂

patty88
21. črc 2014

Ahojky všem..
Tak potřebuju poradit.. V únoru jsem otěhotněla, v dubnu revize - zamlklé těhu. poslední týden 6 nedělí dorazila MS, další byla po 30 dnech. (20.6. - 24.6 MS) 29.6 jsme si to s přítelem chtěli užít a použili jsme kondom-praskl.. šla jsem hned do sprchy.. 17.7 (po 28.dnech) jsem čekala MS.. do ted nic,. Dělala jsem si dnes test a negativní. Jsem nafouklá, pálí mě žáha, prsa někdy citlivá. Myslíte že bych i přez negativní test mohla být těhotná?? Je mi to ale divné, poprvé jsem po týdnu věděla že je tam.... ale ještě nejsem srovnaná od zákroku, a bojím se, aby nebylo zase něco špatně. Budu volat na gynekologii, ale pořád na to musím myslet.. Břicho cítím občas.. i jsem cítila oba vaječníky a prý to není dobré?? pozná test mimo děložní- byl by test také pozitivní.. Mos děkuji za odpovědi!!!

dasenka888
autor
22. črc 2014
mysackovi
22. črc 2014

@dasenka888 ten piju už cca 2 měsíce denně.....ale to se taky nemá pít pořád že?

mysackovi
22. črc 2014

@majkylove to je fakt...to mě nenapadlo :-/

majkylove
22. črc 2014

@mysackovi měl by se pít od prvního dne ms do ovulace,případně zhruba do 15DC

dasenka888
autor
22. črc 2014

@mysackovi mela bys ho pit tři týdny a pak týden pauza 🙂 a pak zase 🙂

dasenka888
autor
22. črc 2014

@mysackovi teda pokud mas nepravidelnou jinak se pije od prvního DC do ovulace jak pise @majkylove

mysackovi
22. črc 2014

@dasenka888 já mám právě nepravidelnou ms...takže mám teď čekat až to dostanu...jinak injekci jsem dostala ve čtvrtek 17.7. a ms stále nikdy...ale ještě je čas...jen nevím jak ten čaj mám tď pít a kolik toho můžu za den vypít?

dasenka888
autor
22. črc 2014

@mysackovi já piju dva hrnecky za den 🙂 ale ted byt Tebou nepijí a čekám až dorazí MS 🙂

mysackovi
22. črc 2014

@dasenka888 děkuju....no doufám, že ta mrška dojde...ať už vím, na čem jsem 🙂

dasenka888
autor
22. črc 2014

@mysackovi to já bych se také ráda dočkala 🙂)

mysackovi
22. črc 2014

@dasenka888 snad se nám všem brzy zadaří....🙂

patty88
23. črc 2014

@dasenka888 děkuju, a jsem z toho pěkně v p... jestli je to opět špatné, tak tohle už prostě nedám.. asi si to hold nezasloužím.. ahoj

dasenka888
autor
23. črc 2014

@patty88 stresem k ničemu dobrému nedojdes, hlavu vzhůru :-*

dasenka888
autor
23. črc 2014

@nynus Ahoooj, tak co nového? 🙂 Mě se nějak graf BT ustálil, tak nevím co si myslet. http://m.womenzone.cz/uzivatelka/Dasenka888?c=-...

majkylove
23. črc 2014

@dasenka888 já už jsem na ten tvůj testík fááákt zvědavá,vše nasvědčuje dobrým zprávám 😉

princina
23. črc 2014

@dasenka888 te obdivuji, že to vydržíš🙂

dasenka888
autor
23. črc 2014

@majkylove myslís? Podle me mám nizkou BT ne ? 🙂

dasenka888
autor
23. črc 2014

@princina měření ? 🙂 snažím se 🙂)

majkylove
23. črc 2014

@dasenka888 ale ustálenou,já myslím že je to dobrý,uvidíme v pátek ne? 😉

dasenka888
autor
23. črc 2014

@majkylove to je pravda 🙂) no nemohu se dočkat 🙂)

nynus
23. črc 2014

Ja to mam zase takto kazdy den 36.3 a ted 36.4

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru