• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
autor
@majkylove
@nynus

Tak jsem šla na záchod a dorazila mrcha... :slight_smile: Nechápu jak je to možné, že jsem to ani necítila... :/ Vždycky jsem to cejtila a dneska vůbec, no je zvláštní, teď už jen vychytat ovulaci :slight_smile:))
23. črc 2014 ve 12:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 hmmmm a ty nevis proc je bz furt dole??
23. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus už máš po menstruaci ? :slight_smile: Od kdy Ti začala ? :slight_smile:
23. črc 2014 ve 12:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 18 konec
23. črc 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 a zacatek 14
Teda 15 14 jen spineni
@dasenka888 jéé,tak to je mi líto,to vypadalo tak nadějně :unamused: tak jak říkáš,ted počkat na ovu a vzhůru na to,držím palce :wink:
23. črc 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus Bazálku máš v pohodě. Výrazně stoupne až po ovulaci :wink: A na tu je zatím brzo.
23. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@nynus já bych taky řekla, že to je optimální BT a že to odpovídá :slight_smile:
@majkylove děkuji bude to potřeba :D :D
23. črc 2014 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werumka
@dasenka888

Je tak to se mi libi tedyk to je super budu merikovat dal uvidime co to ukaze nenechavam nic nahode a sexikujem skoro denne :grinning:
23. črc 2014 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nynus no , to já měla tu bolest břicha a teď když mi došla mrcha bych se nedivila kdyby mi nějaká cysta praskla ze čt na pátek a proto ta bolest... Jinak se budeme snažílkovat hnedka jak mrcha skončí :slight_smile:)
23. črc 2014 v 15:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 a co ta simca nak tu dlouho nebyla coz
23. črc 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nynus já na ní taky myslím, snad se nic nestalo :( snad odjeli jen na dovolenou nebo tak :slight_smile:
23. črc 2014 ve 23:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 to jpo asi si jela odpocinout vsak ona se ozve
24. črc 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nynus mě je dneska tak zle z té mrchy :D jak je u Tebe ? :slight_smile:)
24. črc 2014 v 18:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 me je fajN A MAM hlad :sunglasses:
24. črc 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak se máte? jsm tady nebyla protože jsem od neděle byla se snyem v brne v nemocnici, měl zranení tak musel na operaci, to byl stres. Včera nás pustili, takž dnes teprve začínám fungovat, vščera nea mě všechno dolehlo. Musela jsem se držet a být oporou malému, takže včera jsem jen doma mlčela a bolela mě hlava. Jinak mi začínají plodné dny... už mám zase hlen a teploty se drží níže... jsem ráda, že mi tělo takhle funguje! mám to tak každý měsíc.... takže až se budeme snažit doopravdy, tak snad to tak bude také a vám přeji aby to tento měsíc vyšlo, měla bych z toho velikou radost!!!!
24. črc 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lencak80 malého je mi líto, on to zvládne, když má takovou zlatou maminku :slight_smile: ! Držím palce a myslím na Tebe a malého :slight_smile:
24. črc 2014 ve 22:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jdu si k vám pro radu...Tento měsíc se snažíme o mimi...MS mívám vcelku pravidelnou-těch 26-28 dní.Jenže ted v úterý se u mě začali projevovat známky nastydnutí(tlak při čůrání,bolest břicha)ve středu (25 DC)jsem trochu špinila,ale potom už nic-jen ten jeden den...včera jsem skončila u dr.se zánětem moč.cest a beru antibiotika,těhu test negativní(ale negat.test jsem měla u obou dětí pozitivní až týden po vynechané ms)
Tak co myslíte?že mohlo být to špinění?nikdy se mi to takhle nestalo..
Děkuji všem za rady
25. črc 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snezenka123 no já bych počkala tak týden po menstruaci a pak bych testila :slight_smile:
25. črc 2014 v 08:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencak80 ahoj to je mi lto hlavne se drz a malemu drzim palce at se ti brzo uzdravi :wink: .u nas jinak nic noveho mam par dnu po ms tak testuju a zatim to nevypada na ovulku asi bude az dyl
25. črc 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888
@nynus ahoj holky...vubec jsemvtu nebyla..jsem v poradku..nemam vubec cas..nasla jsem praci delam si ridicak takzebtoho mam moc :grinning: co vy?jak se mate?
25. črc 2014 ve 14:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@simca190 ahoooj to je super, gratuluji :slight_smile: a kde pracujes ? :slight_smile: U me nového jen to , ze ve středu se mi dostavila mrcha, tak už jen vychytat ovulku :slight_smile: Porad chcete mimi, nebo ted se budeš soustředit na novou práci ? :slight_smile:
25. črc 2014 v 17:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 jezis tak to je dobre tak to gratuluji k ridicaku ,to das neni to tezky :slight_smile: tak to ted mas uplne jina starosti nebudes na to myslet a brzo se zadari jak vypnes budes v tom drzim palce
25. črc 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@nynus tak co , tak co ? :slight_smile: Hlídaš ovulaci ? :slight_smile: Za jak dlouho cca ? :slight_smile:)
26. črc 2014 v 08:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 no ty jo nak sem tydle dva dny nestihla merit moc rychle sem vsata a nemerila :unamused: zitra ale napravim tak nevim jastli se zvysila nebo jak to je ale predtim se furt po ms drzela na 36.4 takze asi este nic a co ty
26. črc 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus já porad menstruace a dneska BT 36,7 :slight_smile: jsem na to zvědavá :slight_smile:
27. črc 2014 v 07:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta mě už 3 dny strašně bolí podbřišek a měla jsem i růžový hlen, takže vím, že už mám plodné dny a BT je stále nízko, dnes ještě nižší, takže ovulka bude možná dnes nebo zítra a pak už by měly teploty stoupnout a držet se do MS. Mě vždy strašně bolí podbřišek, ale jako fakt hodně.... už jsem i přemýšlela právě o něčem přírodním na zmírnění příznaků jak ovulace tak MS
27. črc 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lencak80 aha takze bz po ms se drzi furt nizko teda ja myslela ze še ma hned zvysit a po bt še teda zvysuje tak uvidime podle grafu by pry mela byt ted nekdy ale nevim uvidim navecer testnu ovu test co na nem bude tak drzim palce holkyyyyy
27. črc 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasenka888 osobně si myslím, že v tom cyklu podle naměřených hodnot vůbec ovulace neproběhla
27. črc 2014 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek