• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
@lucynka721 stopro jses tehu :slight_smile:
3. srp 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencak80 tak naděje jsou definitivně pryč :slight_smile: tak a teď co na růst sliznice a podporu ovulace? Budu pít čaj báby kamenický.
3. srp 2014 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nynus děkuji :slight_smile: nevydržela a testla jsem dnes pepinem ještě znovu a sílíme, jenže radost mi skazil clearblue digital. Udělala jsem si ho a je tam na něm mínus. Což mě dost zarazilo :frowning2: pepino má citlivost 10mlu/ml a clearblue má 25mlu/ml, je moné že to je tím?
3. srp 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nedalo mi to a test jsem rozebrala (clearblue digital) a čárky na něm jsou, jako při 1-2 :frowning2: tak to jsem z toho blbá už... zítra ráno dělám další test (pepino)
3. srp 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka721 - 10 znamená, že detekuje uplně čerstvé těhu, které 25 ještě ,,poznat" nemusí... Např.. Když máš hcg 12, tak desítka ti ho ukáže, 25 ještě ne... Kupuj jednu, max dvě značky - zatím 10 a 25 až za pár dní, pokud budou sílit ty pepínovky, tak je to ok...
3. srp 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. srp 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich to jsou ty testy :slight_smile: v reálu líp vidě, krásně narůžovělé :slight_smile:
3. srp 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka721 - tak dej nohy hore a klid! Já jeden asi už pozitivní vyhodila před lety do koše, pže jsem čekala ,,dálnici", druhý málem potkal stejný osud....A když ti to řekl i lékárník :grinning:
3. srp 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich Tak do koše bych je nehodila ani náhodou :grinning: každou hodinu se na ně chodím koukat, jestli náhodou nemizí :grinning:
3. srp 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hancazivocich Jojo lékárník mi řekl, že je to jasný a a další mám zkusit za dva dny, nevydržela jsem :grinning: :grinning: a ještě mi říká, že to THC roste obden :grinning: tak mu říkám, jojo hcg roste obden :grinning: aspoň jsme se zasmáli v lékárně :grinning:
3. srp 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka721 - já je dělala v práci... :grinning: A někdo chtěl na wc, tak jsem ho šoupla rychle do koše, no.. :sweat_smile:
3. srp 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hancazivocich jo takhle, to znám :grinning: občas jsem jer schovávala za záchodovou mísu :grinning:
3. srp 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak přejdu na womenzone k dalšímu cyklu?
3. srp 2014 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindriste zadáš do kalendáře MS, tam se ti ukáže červené políčko po uložení a jede další graf a cyklus, zapisuju si to, abych věděla kdy to mám dostat, i když neměřím.... a dokonce mi od WZ chodí upozornění, že jsem už bych to jako měla dostat, tak teď už si to tam zapisuji a mám konečně přehled....
4. srp 2014 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pindriste ty jo tak to nevim me to slo normale zmizel mi ten stary a objevil novy
4. srp 2014 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka721 tak to je zajimave ale cetla sem tady uz nekde ze se to nekomu uz stalo ze 25 ukazovala a10 ne je to zahada ja bych testla zitra a dalsi dny jestli bude silit a uvidis drzim palce at je to tam :wink:
4. srp 2014 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky este dotaz kdyz jsou bolesti pred ovulaci jako je bolest vajecniku nebo pichani a bolest bradavek a po techto dnech ,dejme to u ze sou to tak tri dny . Tak hned po uz je ovu,myslim tim den kdy uz nejsou zadne bolesti diky :slight_smile:
4. srp 2014 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucynka721 ahojky, já jsem měla falešně pozitivní 25tku dvakrát a 10 mi taky malinko ukazovala, ale řekla bych, že to u mě asi odešlo... A nebo to prý může být od cysty, ale Tobě přeji, aby se zadařilo :slight_smile:
@nynus teprve to budu zkoumat, zda se ovu dorazí, má být už zítra :slight_smile:) tak uvidíme :slight_smile: Jinak provádíš samovyšetření čípku ? :slight_smile:) Já třeba ano, tak se orientuji podle toho :slight_smile:)
4. srp 2014 v 07:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nynus Tady je to hodně dobře vysvětlené :slight_smile: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm kdybys to chtěla zkoušet :slight_smile:
4. srp 2014 v 07:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lencak80 MS se nekoná, včera to bylo jen slabounké jednorázové zakrvácení, pak drobné špinění a od té doby nic. Dnes teplota stoupla.
4. srp 2014 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nynus
@dasenka888 Holky já mám pozitivní 10mlu/ml a 25mlu/ml je negativní :slight_smile:
4. srp 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucynka721 no uvidíš , musíš zkoušet jestli bude sílit :slight_smile: Držím palce :slight_smile:
4. srp 2014 v 09:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Dneska jsem dělala další, trošku zesílil, ale né o moc.
4. srp 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucynka721 měříš si Bazální teplotu ? :slight_smile: Možno by se to poznalo lépe :slight_smile:
4. srp 2014 v 09:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 Kdepak, úplně jsem se na otěhotnětí vykašlala, nemyslela na to a spíš to i zavrhla.. A z ničeho nic mě začla pálit žáha, bolet prsa a nedostala jsem to..
4. srp 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucynka721 - a si si jistá, že 25 je negativní? nekoukáš na to ,,divně"? :sweat_smile:
4. srp 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pindriste tak to je super že stoupla.... třeba to nakonec ještě dopadne....
mě dnes teplota klesla na 36,9 bolí mě v podbřišku, tak nevím, jestli to nedostanu o něco dříve, uvidíme....
4. srp 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hancazivocich 25mlu/ml je ten clearblue a ukázalo se mi mínus. Ovšem, když jsem ho rozebrala měl stejne čárky jako když se ukáže 1-2 . Asi špatný kus, průsvitalo mi tam plus.
4. srp 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucynka721 myslím, že opravdu záleží hodně na testech, jak tak slyším, tak každý něco má.... některé dělají falešné duchy atd....
ale myslím, že pokud ti vyšel s citlivostí 10 pozitivně tak bych tomu věřila
4. srp 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?c=-8587962316854775808 co rikate na muj graf tak kdy byla ovu??/nebo este nebyla??? mam v tom zmatek :slight_smile:
4. srp 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek