Mohu být těhotná?

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂
nynus
3. srp 2014
@lucynka721 stopro jses tehu 🙂
pindriste
3. srp 2014
@lencak80 tak naděje jsou definitivně pryč 🙂 tak a teď co na růst sliznice a podporu ovulace? Budu pít čaj báby kamenický.
lucynka721
3. srp 2014
@nynus děkuji 🙂 nevydržela a testla jsem dnes pepinem ještě znovu a sílíme, jenže radost mi skazil clearblue digital. Udělala jsem si ho a je tam na něm mínus. Což mě dost zarazilo 😞 pepino má citlivost 10mlu/ml a clearblue má 25mlu/ml, je moné že to je tím?
lucynka721
3. srp 2014
Holky, nedalo mi to a test jsem rozebrala (clearblue digital) a čárky na něm jsou, jako při 1-2 😞 tak to jsem z toho blbá už... zítra ráno dělám další test (pepino)
hancazivocich
3. srp 2014
@lucynka721 - 10 znamená, že detekuje uplně čerstvé těhu, které 25 ještě ,,poznat" nemusí... Např.. Když máš hcg 12, tak desítka ti ho ukáže, 25 ještě ne... Kupuj jednu, max dvě značky - zatím 10 a 25 až za pár dní, pokud budou sílit ty pepínovky, tak je to ok...
lucynka721
3. srp 2014
@hancazivocich to jsou ty testy 🙂 v reálu líp vidě, krásně narůžovělé 🙂
hancazivocich
3. srp 2014
@lucynka721 - tak dej nohy hore a klid! Já jeden asi už pozitivní vyhodila před lety do koše, pže jsem čekala ,,dálnici", druhý málem potkal stejný osud....A když ti to řekl i lékárník 😃
lucynka721
3. srp 2014
@hancazivocich Tak do koše bych je nehodila ani náhodou 😃 každou hodinu se na ně chodím koukat, jestli náhodou nemizí 😃
lucynka721
3. srp 2014
@hancazivocich Jojo lékárník mi řekl, že je to jasný a a další mám zkusit za dva dny, nevydržela jsem 😃 😃 a ještě mi říká, že to THC roste obden 😃 tak mu říkám, jojo hcg roste obden 😃 aspoň jsme se zasmáli v lékárně 😃
hancazivocich
3. srp 2014
@lucynka721 - já je dělala v práci... 😃 A někdo chtěl na wc, tak jsem ho šoupla rychle do koše, no.. :-N
lucynka721
3. srp 2014
@hancazivocich jo takhle, to znám 😃 občas jsem jer schovávala za záchodovou mísu 😃
pindriste
3. srp 2014
jak přejdu na womenzone k dalšímu cyklu?
lencak80
3. srp 2014
@pindriste zadáš do kalendáře MS, tam se ti ukáže červené políčko po uložení a jede další graf a cyklus, zapisuju si to, abych věděla kdy to mám dostat, i když neměřím.... a dokonce mi od WZ chodí upozornění, že jsem už bych to jako měla dostat, tak teď už si to tam zapisuji a mám konečně přehled....
nynus
3. srp 2014
@pindriste ty jo tak to nevim me to slo normale zmizel mi ten stary a objevil novy
nynus
3. srp 2014
@lucynka721 tak to je zajimave ale cetla sem tady uz nekde ze se to nekomu uz stalo ze 25 ukazovala a10 ne je to zahada ja bych testla zitra a dalsi dny jestli bude silit a uvidis drzim palce at je to tam 😉
nynus
3. srp 2014
Holky este dotaz kdyz jsou bolesti pred ovulaci jako je bolest vajecniku nebo pichani a bolest bradavek a po techto dnech ,dejme to u ze sou to tak tri dny . Tak hned po uz je ovu,myslim tim den kdy uz nejsou zadne bolesti diky 🙂
dasenka888autor
4. srp 2014
@lucynka721 ahojky, já jsem měla falešně pozitivní 25tku dvakrát a 10 mi taky malinko ukazovala, ale řekla bych, že to u mě asi odešlo... A nebo to prý může být od cysty, ale Tobě přeji, aby se zadařilo 🙂
@nynus teprve to budu zkoumat, zda se ovu dorazí, má být už zítra 🙂) tak uvidíme 🙂 Jinak provádíš samovyšetření čípku ? 🙂) Já třeba ano, tak se orientuji podle toho 🙂)
dasenka888autor
4. srp 2014
@nynus Tady je to hodně dobře vysvětlené 🙂 http://www.rodina.cz/clanek5211.htm kdybys to chtěla zkoušet 🙂
pindriste
4. srp 2014
@lencak80 MS se nekoná, včera to bylo jen slabounké jednorázové zakrvácení, pak drobné špinění a od té doby nic. Dnes teplota stoupla.
lucynka721
4. srp 2014
@nynus
@dasenka888 Holky já mám pozitivní 10mlu/ml a 25mlu/ml je negativní 🙂
dasenka888autor
4. srp 2014
@lucynka721 no uvidíš , musíš zkoušet jestli bude sílit 🙂 Držím palce 🙂
lucynka721
4. srp 2014
@dasenka888 Dneska jsem dělala další, trošku zesílil, ale né o moc.
dasenka888autor
4. srp 2014
@lucynka721 měříš si Bazální teplotu ? 🙂 Možno by se to poznalo lépe 🙂
lucynka721
4. srp 2014
@dasenka888 Kdepak, úplně jsem se na otěhotnětí vykašlala, nemyslela na to a spíš to i zavrhla.. A z ničeho nic mě začla pálit žáha, bolet prsa a nedostala jsem to..
hancazivocich
4. srp 2014
@lucynka721 - a si si jistá, že 25 je negativní? nekoukáš na to ,,divně"? :-N
lencak80
4. srp 2014
@pindriste tak to je super že stoupla.... třeba to nakonec ještě dopadne....
mě dnes teplota klesla na 36,9 bolí mě v podbřišku, tak nevím, jestli to nedostanu o něco dříve, uvidíme....
lucynka721
4. srp 2014
@hancazivocich 25mlu/ml je ten clearblue a ukázalo se mi mínus. Ovšem, když jsem ho rozebrala měl stejne čárky jako když se ukáže 1-2 . Asi špatný kus, průsvitalo mi tam plus.
lencak80
4. srp 2014
@lucynka721 myslím, že opravdu záleží hodně na testech, jak tak slyším, tak každý něco má.... některé dělají falešné duchy atd....
ale myslím, že pokud ti vyšel s citlivostí 10 pozitivně tak bych tomu věřila
nynus
4. srp 2014
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/Nynus/grafy?... co rikate na muj graf tak kdy byla ovu??/nebo este nebyla??? mam v tom zmatek 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli