Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

nynus
4. srp 2014

@dasenka888 samovysetreni neprovdim jen merim a obcas delam ovu testy

nynus
4. srp 2014

@dasenka888 hmmm dekuji za clanek ted sem docetla,mozna zkusim uvidm cco a jak 😨 🙂 diky ani sem nevedela ze spermijky museji prochazet cipkem 😕 to je mi novinka ja myslela ze tam proste cipek je a tod vse ze je tak celkove k niemu a ono to je dosti dulezite 😀

nynus
4. srp 2014

@lucynka721 ty jo ale jestli ti sili tak ja si myslim ze budes,kdyztak vyfot vsechny na jednu fotku a hod to sem

werumka
4. srp 2014

@nynus Ovulace ještě určitě nebyla...

nynus
4. srp 2014

@werumka neeee jaktooo,ach jo 😒 ,takze snazit se dal 🙂

werumka
4. srp 2014

@nynus Jak dlouhý jsi měla ten minulý cyklus?

nynus
4. srp 2014

@werumka noooo tak to nevim cekala jsem strasne dlouhi na ms snad mesic sem mela zpozdeni. a kdy tedy tak muze byt ovu ??neposune se mi zase ms kdyz ovu mude nekdy na konci??a je divny ze jsem teda mela ted tri dny bolesti vajecniku pichani a dosedani a takove ty tlaky a dva dny po teech bolestech me bolej bradavky tak mam v tom ted maglajz ja myslela ze ovu byla vcera podle bolesti ☹

nynus
4. srp 2014

@werumka predtim byla 58 den cyklu 😀 😀 hruza takova doba ty jo

werumka
4. srp 2014

@nynus A nějakou změnu hlenu jsi nepozorovala?
Pokud jsi měla minulý cyklus 2 měsíce dlouhý, nebylo by nijak výjimečné, že by ovulace přišla až po 30 dnu. Nebo třeba až 40. Souvisí to právě s tím menším množstvím estrogenů. Evidentně u Tebe tenhle problém přetrvává, což určitě zmiň u lékaře.

petavan
4. srp 2014

@nynus vyzkoušej ovu testy mě to pomohlo aspon jsem věděla že ovu neprošvihnu 😉

nynus
4. srp 2014

@werumka jo asi tak tri dny zpatky ale nebyl vodnaty bili kremovy ,ach jo ja se snad ovu nedockam ty jo 😢 urcite reknu jdu ve stredu tak jim tam to ho reknu ze nebudou vedet co driv.takze si myslis ze se mi zase ms zpozdi dostanu ji opet dele?at uz to mam zasebou se fakt tesim na ten pupek a pak na toto budu s usmevem vzpominat co jsem vse prosla a resila 🙂

nynus
4. srp 2014

@petavan dekuju zkusim mam pripraveno tak dnes ozkousim 😉

werumka
4. srp 2014

@nynus To jo, s odstupem taková doba vypadá nevýznamně... co jsou nějaké dva měsíce v celém životě 🙂
Je dost pravděpodobné, že menstruace nepřijde, dokud neproběhne ovulace. Pokud bys měla cyklus bez ovulace, tak ten je sám o sobě taky delší. Podstatné ale je, zda ovulace vůbec proběhne. Pak je jedno, jak ten cyklus byl před tím dlouhý, ale že proběhla a fáze po ní byla dost dlouhá - to je důležitější.

nynus
4. srp 2014

@werumka aha tak snad se dostavi ,modlim se aby se dostavila zase nechci dalsi a dalsi mesice cekat nez bude ovu a mimi zase zadne a ja nevim co.se to pak zae protahne do konce roku a rok je fuc 😀 .no to snad ne ,uz blaznim a polemizuju co bude ani nevim co bude,vse bude ok snad se vse urovna ted dorazi ,ale ted me vlsatne napadlo mezi ovu pred a po ni je 14 denni lhuta ne takze kdyz se dostavi ovu tak az po 14 dnech se dostavi ms ,tak je to porad ne

werumka
4. srp 2014

@nynus Ano, ta doba po ovulaci je vždycky - v každý cyklus - stejně dlouhá. Průměrně se počítá 14 dní. Ale pro otěhotnění je nutné, aby nebyla kratší, než 10 dní. Kdyby na kontrole viděli, že ovulace nebyla a ani nebude, můžou Ti dát vyvolávačku, tou ten cyklus ukončí a v dalším nasadí třeba ten Clostil.

nynus
4. srp 2014

ja bych nekdu potrebovala spise vyuzit skype, 😀 😀 nekdy uz me neba psat a hlavne si furt prehazuju pismenka 😎 a pak vse furt jen opravuju 😀

nynus
4. srp 2014

@nynus tak me tak napada jestli nevzit na gyndu svuj graf a ukazat jim ho 🙂

werumka
4. srp 2014

@nynus Nesmíš tolik pít, pak Ti písmenka skákat nebudou 😀

nynus
4. srp 2014

@pindriste ty mas ale krasnej grf v tvem se vyznam ale v mem ne 😀

nynus
4. srp 2014

@werumka 😀 😀 kdybych pila,prave ze vubec nepiju,mozna to mam z cigaret 😀 😀 😀

werumka
4. srp 2014

@nynus Já bych ho tam vzala - možná tam bude doktor, který se v tom trochu bude orientovat.

werumka
4. srp 2014

@pindriste Zkoušelas test?

nynus
4. srp 2014

@werumka nooo tak to snad jo,to nemaji v popisu prace se vyznat a vedet co je to bazalni teplota?? 😀 😀

werumka
4. srp 2014

@nynus Nojo, konopí, to je ještě horší.... 😀 😀

pindriste
4. srp 2014

@nynus hm, tak to ti gratuluju, protože tomu konci já teď nerozumim vůbec ....

nynus
4. srp 2014

@werumka hahhahaha ,hlavne ze se smeju jak blazen,smich je potreba 😀 😀

pindriste
4. srp 2014

@werumka dnes negativní, ale nebyla ranní moč a byl to test s 20 jednotkama, ve středu jdu na gyndu, ať mi naberou krev

werumka
4. srp 2014

@nynus U nás v Čechách moc ne. Někdy mám pocit, že i lékař s třicetiletou praxí je stále přesvědčený, že ovulace probíhá výlučně 14. den cyklu 😀 Ale ten Tvůj graf je v tomhle docela jednoznačný, že ta ovulace nikde nebyla. Pokud ani testy - dvacítkové - byly negativní, tak je to skoro jisté. To by pro ně mělo být dost podstatným vodítkem.

nynus
4. srp 2014

@pindriste vazne ,no ja nevim me pride podle toho co jsem koukala na ostatni grafy holek co maji mimi a maj podobne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru