Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

werumka
17. srp 2014

@nynus Ahoj - a ještě máš teploty? Zub bolí? Podle toho grafu to vypadá na 8.8. - při takovém vzestupu teplot je celkem nepravděpodobné, aby ses rozmenstruovala - před menstruací naopak dochází k poklesu, protože klesne i progesteron. Může to být skutečně nidace, uvidíš co v dalších dnech...

werumka
17. srp 2014

@dasenka888 U Tebe to vypadá na ovulaci taky - že proběhla v minulých dnech. Záleží, jestli ta zvýšená teplota je od nějaké nemoci, nebo je to opravdu poovulační vzestup - ale ty teploty stouply dřív, než Ti začlo být blbě, ne?

dasenka888
autor
17. srp 2014

@werumka včera mě trochu v krku ráno škrabalo pres den nic a dneska úplně, plus mě dneska začali palet prsa a rozjela se mi rýma... Spodek mě popichuje, ale to už asi čtyři dny... Tak jsem na to zvědavá,ale ovulační test mi sílí 🙂

nysinka15
17. srp 2014

@nynus Tak ja mam smolu dnes som to dostala a okrem toho mam priserne krce
Snad ti to vyjde drzim palce !!!

nynus
17. srp 2014

@nysinka15 joj to je mi lito tak dalsi cyklus,diky snad jo no uz je na case

nynus
17. srp 2014

@werumka nemam uz teploty mela sem jen drobet zvysenou pri tom zubu ted uz zub neboli tak dva dny asi ale stale ottekla dasen,jo je to divny nak se me to nezda cely uz

nynus
17. srp 2014

@werumka prave koukala sem na predchozi graf a kdyz sem to mela dostat tak den prdem myslim teplota klesla na 36.2 coz ted je furt na 36.5 divne 😒

mysackovi
17. srp 2014

tak u mě dnes dorazila mrška a další měsíc před náma .....nebudu se měřit, nic....jen zobat mamavit a pít kontryhel....snad se už brzy zadaří

werumka
17. srp 2014

@nynus A jaká byla bazální poslední dva dny? To tam zaznamenané není.

werumka
17. srp 2014

@dasenka888 Testy teď schovej na později 🙂 Jestli jsi nějaké dva, tři dny po ovulaci, tak nemohou ukazovat nic směrodatného. Pokud by došlo k otěhotnění, tak až tak 10. den po ovulaci bych test zkusila 😉

dasenka888
autor
17. srp 2014

@werumka dobře, dobře 🙂

nynus
17. srp 2014

@werumka dnes 36.5 vcera 36.6 predevcirem 36.8

nynus
17. srp 2014

@werumka a delala sem si ovu test a trosku zesilila nez pred tim

lencak80
18. srp 2014

@nynus tak co MS, rozjelo se to, nebo se to uklidnilo?

werumka
18. srp 2014

@nynus Tak to ten vzestup odpovídá tomu zubu, teď už je ta hodnota zase na lé standardní linii... A co menstruace?

nynus
18. srp 2014

@werumka
@lencak80
tak ms je furt slaba,nevim jak to popsat 🙂 proste staci jedna vlozka na celej den asi tak no

werumka
18. srp 2014

@nynus Ovulační test jsi zkoušela?

olsett
18. srp 2014

Ahoj všichni, tak mám už 5 dny zpožděnou menstruaci, ale testy mi pořád ukazují negativní... je možný že je ještě moc brzo, aby se to ukázalo? NIkdy předtím se mi menstruace nezpozdila, jsem z toho zmatená, co myslíte? Zítra jdu k doktorovi, tak uvidím...

nynus
18. srp 2014

@werumka neaska ne ale vcera mam udelat ted ??ja ho delam spis az vecer

werumka
18. srp 2014

@nynus Nene, určitě večer, to je lepší.

dasenka888
autor
18. srp 2014

@nynus tak co ,tak co ? 🙂 nenapinej :D Já mám dneska zase pocit, že to dostanu :D a nechci to ! :D ach jo 🙂 jinak mě od včera večer začalo palet pod prsama nejspíš žáha :(

nynus
18. srp 2014

@dasenka888 nic ms furt na stejnem bode docela fakt malo tak nevim ale ms to zrejme nebude,obvykle se mi hned druhy den rozjede a ted nic tak sem zvedava du tedyk udelat ten ovu tak za deset minut 🙂

dasenka888
autor
18. srp 2014

@nynus Pak uka výsledek taky jsem ted dělala 🙂))

nynus
18. srp 2014

@dasenka888 cekam cekam tak za pet min 😎

dasenka888
autor
18. srp 2014

@mysackovi a co ten Gynex ? Neberes???

mysackovi
18. srp 2014

@dasenka888 nene zatím ne...doktor mi doporučil ten mamavit, tak uvidíme....když nezabere, začnu užívat gynex 🙂 ...a co je u tebe nového? 🙂

trpaslicek89
18. srp 2014

Ahoj holky,
chtěla bych znát Váš názor zda mohu být těhotná.
24.7.jsem dobrala poslední prášek HA (plánujeme mimčo) na to se 27.7. dostavila menstruace v pravidelný termín a zkončila 30.7. také v den kdy měla.
1. a 2. jsem s přítelem měli nechráněný sex, vím že ovulace by měla proběhnout cca 9.-13.8. takže teoreticky bych otěhotnět neměla.
Cca už 14 dní mě pobolívá podbřišek 1.týden mi v něm pekelně rejpalo a měla jsem 3 dny slabé špinění třeba ráno pak zas až večer tak různě,už 3. den mě bolí bradavky které mi nikdy před tím nebolely, po ránu je mi dost zle od žaludku a večer to neni taky ono,občas mě pálí žáha,začínám přes den spát i klidně 3 hodiny, celozrný housky a niva mi chutnají hořce.
Dělala jsem si už dva testíky a negativní tak jsem z toho teď dost zmatená..... tak mi prosím řekněte svůj názor.
Moc díky a hezký večer 😉

werumka
18. srp 2014

@trpaslicek89 Je zatím strašně brzo. V době braní HA jsi neovulovala, tudíž vaječníkům může trvat o něco déle, než se zase dostanou do formy. Proto výpočet ovulace podle kalkulačky hoď za hlavu. Stejně tak není výjimečné mít po vysazení delší cykly - opět - Tvoje hormony musí začít fungovat samy. Tyhle stavy - bolesti, nevolnost, apod - za ty může hormon progesteron, který se v určité fázi cyklu produkuje. V době, kdy jsi brala HA jsi takovou hladinu progesteronu neměla, proto to tak můžeš pociťovat. Zároveň ten hormon je důležitý v době těhotenství (proto tyhle příznaky jako nevolnost, citlivost na pachy) - těhotné hodně mívají. Ve zkratce být těhotná můžeš, ale nemusíš, tyhle příznaky jsou normální jak před menstruací, tak v případě těhotenství. Zároveň bych neplašila, kdyby se cyklus natáhnul, bývá to po vysazení časté 😉

trpaslicek89
18. srp 2014

Děkuju,
Vím že pokaždé když jsem vysadila HA tak vše fungovala normálně dál i bez prášků...tak uvidíme 🙂 Jedinej příznak před MS jsem vždy měla bolest břicha a pocitu horka v podbřišku a kyčelních kloubech. Jiné příznaky neznam, ale je mi jasné že může být tělo rozhozené.

werumka
18. srp 2014

@trpaslicek89 Přesně tak, ten první cyklus může být všelijaký a pokud nevíš, kdy byla ovulace, nebo jestli byla, tak se ta délka může blbě určovat. Ale určitě testuj, pokud se to nebude hýbat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru