• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
@martirr dočkáš se věř tomu :wink:
31. pro 2014 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Snad
31. pro 2014 ve 12:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co říkáte na testy cemio s citlivostí 10?
31. pro 2014 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka Vůbec nevím,ty jsem nezkoušela,já používám Dr. Max :slight_smile: taky jsou citlivost 10
31. pro 2014 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ronyx já měla doma jen tento, nevím zda mám koupit dr max, nebo mamatest?který je lepší?
31. pro 2014 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka No na mamatest jsem slyšela hodně kritiky,že prý bývá dost často falešně pozitivní :unamused: Je tady o tom i někde téma na foru. Já mamatest pouzila u prvního těhu a vyšel mi normálně.Teď ale pro jistotu používám Dr. Max,na něj se pěje docela chvála na forech :grinning:
31. pro 2014 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky začínám se podrobněji seznamovat se záchodovou mísou :grinning:
31. pro 2014 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pipinka Nezávidím :D já mívám teda hlavně ráno žaludek na vodě,občas mě i natáhne na zvracení,ale naštěstí jsem ještě nikdy na WC běžet nemusela.Snad to ani nepříjde :D
31. pro 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
co plánujete na večer?
31. pro 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ronyx je to hnus, dnes u našich jsem se seznamovala a doma už 3x, no to jsem zvědavá jak večer dopadnu. na alkohol nemám ani pomyšlení, asi si poručím čaj .-D
31. pro 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka Já si nakoupila zásobu Juicíků :grinning: Max tak na přípitek si jednou cucnu ze skleničky šampaňského a pak to s chutí dopije přítel :grinning:
31. pro 2014 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ronyx tak to na tom budeme stejně :grinning: a kdoví jestli do půlnoci vydržím, už te´d bych spala
31. pro 2014 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, jak jste prožili silvestra?
1. led 2015 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Divam se,ze jste tady snazilky i cerstve tehulky-sama jsem na zacatku tehu-posledni ms jsem mela 17.11.,ms chodila po 35dc a uz 31dc jsem mela pozitivni testik.Jsem objenana na uterek k mudre-strasne se bojim co me ceka,ne vysetreni,ale vysledku.To uz jdu do 4 tehu.. :wink: Trpim nevolnostmi,jsem unavena,bricho nafoukle..Presny prubeh jako při předchozích tehu,ale ten strach-bojiiiiiiiiiiim....
1. led 2015 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@veraakubik ahojky,bude to dobré uvidíš, věř tomu. já měla poslední ms 12.11 :slight_smile:
1. led 2015 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem to dnes dostala
1. led 2015 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka jeeee a ty jsi taky tehulka?
1. led 2015 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@veraakubik v krvi jsem HCG měla ale nic vidět nešlo tak uvidíme zítra, zda něco bude vidět či ne
1. led 2015 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@martirr :frowning2: je mi to moc líto
1. led 2015 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
A dělala jsi si test?Ja jdu az v utery a bojim se aby bylo vse v poradku..
1. led 2015 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@veraakubik jj dělala jsem si jeden a byl na něm viditelný duch, od té doby jsem nedělala. k mudr jdu zítra a taky mám strach, občas mne píchne v podbřišku, mám jakýsi průhledný hlen, břicho jak balon a prsa tak o číslo větší
1. led 2015 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taaak holky je tu některá, která měla test během prvního dne zpoždění negativní... ? A kdy jste ho měli některá pozitivní ? :slight_smile:) po kolika dnech zpoždění ? :slight_smile: Dneska jsem lehoulince zaspinila, ale už zase nespinim... Na gyndu jdu až osmého :(
1. led 2015 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 Já mám spoždění až dneska a test jsem měla pozitivní už 25.12 :slight_smile: byl to sice jen pidi duch ale byl tam,včera byla na testu už pořádně silná dálnice :slight_smile: a to jak říkám mám první den spoždění.Na gyndu jsem obědnaná až za 14 dní tak uvidíme :slight_smile:
1. led 2015 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipinka Ahoj,no já ho prospala :grinning: Je to děsné ale já jsem prostě poslední dny hrozně ospalá.Takže jsem to prostě nedala,po 22:00 hodině jsem vytuhla a až o půlnoci mě vzbudil rachot,to jsem jen šla kouknout na terasu a zase utíkala do postele.Přítel měl noční a syn má 3 roky,takže ten to prospal ,takže jsem to nějak nehrotila :slight_smile: navíc i kdyby byla nějaká párty,pít bych stejně nemohla :grinning:
1. led 2015 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, dnes jsem se zaregistrovala. A tak nevím jak to chodí. Chci se zeptat zda je mozné, abych byla těhotná. Menstruaci mám vždy pravidelnou a na den přesnou. Menstruaci jsem měla dostat 26.12. a nic se nestalo. Měla jsem pouze hodně slabé spinění. Ale 31.12. jsem hodně krvácela. A dnes žádné krvácení. Můžu být i přesto těhotná?
1. led 2015 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janinkac Test sis dělala? :slight_smile:
1. led 2015 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@guinea jj pred tím krvácením jsem si ho dělala a byl negativni.
1. led 2015 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ronyx no přítel u me na testu ducha viděl já až trochu , když mi to řekl, tak uvidíme co z toho bude :slight_smile:
1. led 2015 v 18:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasenka888 Šikovný chlap :slight_smile: většinou musí ženská detailně popisovat chlapovi,kde má hledat aby viděl :grinning: Pokud tam něco málo bylo vidět,tak doporučuju udělat další testík za dva dny od toho prvního.Já to tak taky měla a za dva dny už byl vidět na první pohled.Držím pěstičky aby tam byl :slight_smile:
1. led 2015 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dasenka888 Tak si test udělej znovu, pokud těhotná jsi, tak je každý den na testu už velká změna! Vy jste mimi plánovali?
1. led 2015 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek