• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu být těhotná?

6. března 2015 
ronyx@ Jojo ja vidim vse cerne, ale asi si nic nenamlouvam, byla jsem dost prekvapena kdyz jsem to nedostala, myslela jsem ze to u me bude na dyl nez otehotnim, a ty priznaky mi zacly az co se snazime o mimco, nikdy driv jsem zadne problemy nemela
30. pro 2014 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Ok udelame a pak napiseme:slight_smile:
30. pro 2014 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martirr dobře, snad budu mít odvahu.a neboj, nemysli na to a ono to dopadne. hlavně se na to neupínat, ju?
30. pro 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Snazim se:slight_smile: tak uvidime zitra
30. pro 2014 ve 21:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tt na 10mIU bohuzel negativni asi se nedockam:( tak tam asi mimi neni
31. pro 2014 v 08:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martirr Ahojík,tak to mě opravdu mrzí :frowning2: a jak dlouho máš vůbec vynechanou ms? Vím,že tu psalo i spoustu holek co těhu byly ale test jim to ukázal až týden u některých dokonce až dva týdny po vynechané ms.Takže nic není straceno,každopádně je lepší nedělat si plané naděje a raději být mile překvapený když to výjde :slight_smile:

Jinak u mě to po raním testu dopadlo takhle: první test 25.12, 27.12,.29.12 a 31.12 :slight_smile:
31. pro 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martirr ahojky, to mne moc mrzí, ale třeba se mimi ještě ukáže.

já mám na testu viditelného ducha
31. pro 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx krásný já mám takový jako ty ten druhý od vrchu
31. pro 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka a měla jsi vždy takové slaboulinké dušíky na testech?
31. pro 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx já dělala první test až ted
31. pro 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Ty jsi měla poslední ms 12.11 a test jsis dělala až teď :grinning: Teda holka ty máš svatou trpělivost :grinning: Každopádně super,že tam dušík je :slight_smile:
31. pro 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx přesně tak, nějak to nehrotím. vím jak to dopadlo předtím a ted na to kašlu. uvidí se v pátek. a ty jdeš kdy k dr?
31. pro 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Já se obědnala až na 14.1 :slight_smile: To by už snad mělo jít .Dneska jsem teprve 3 + 6 tt,takže za těch 14 dní to bude podle mě tak akorát aby tam už něco viděla :slight_smile:
31. pro 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx u mě posledně nic neviděl,ale z krve jsem měla HCG 480,tak doufám, že snad bude něco vidět
31. pro 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx ještě se tě optám jak se to počítá ty dny a týdny?
31. pro 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka http://www.maminkov.cz/tehotenska-kalkulacka/ koukni sem a zadej si datum poslední ms :wink: pod tím je vždy i text co se právě odehrává v tvém těle.Docela dobrá pomůcka :slight_smile:
31. pro 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ronyx TAK MI vyšlo že bych měla být 7+0,ale to asi ne, to bych musela mít na testu dálnice, nebo se mýlím?
31. pro 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se mate, moc vam to preju, me ms meska zatim 7 dni tak mozna je jeste brzy
31. pro 2014 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martirr určitě je brzy, nezoufej,dopadne to dobře
31. pro 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka no nemusíš :slight_smile: už jsem tu psala,že jsem tu četla i o holce co měla neustále sněhobílé testy,ještě i 14 dní po vynechané ms a přitom byla těhu.Ta hladina HCG je u každé maminky individuální. Já mám mít ms až zítra a už mám na testech pořádnou dálnici,to jsem měla i u prvního mimča.Ale tohle je spíš vyjímka.Každopádně to 7+0 je ideální,to už dr uvidí všechno krásně.Už by mělo být vidět i srdíčko :slight_smile:
31. pro 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx no kéž by, byla bych ten nejšťastnější človíček na světě :wink:
31. pro 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka nečetla jsem celou diskuzi. Ale datum poslední ms nemusí byt směrodatné. Záleží na tom kdy byla ovulace a pokud máš třeba delší cykly, tak to může zkreslovat. Já ji mám taky jako je ta druhá zhora a otěhotněla jsem 12.12. Je dobře že tam je. Přeji ať sílí.
31. pro 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jj cykly mám delší. moc děkuji, tobě také přeji ať sílí a je vše v pořádku :wink:
31. pro 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak to byla ovulka později a tehu bude mladší. Budeme na tom přibližně stejně, tak nějak pátý týden. Na kontrole u doktora ti řeknou přesně. Já mám po šestém transferu, už jsem minule potratila, tak snad to dopadne teď lépe.
31. pro 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela určitě to dopadne dobře, věř tomu. My byli loni na IVF, které nevyšlo a letos jsme se pokoušeli sami a zdá se že to vyšlo. změnila jsem práci, neměla jsem nervy a je to.

ještě taková otázka, holky taky se vám tak motá hlava?
31. pro 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka nám by to bez IVF nevyšlo určitě, já nemám normálně žádné cykly-nebo žádné ne, ale tak tříleté. Takže tam šance je prakticky nulová.
Mě se nic nemotá. V podstatě žádné příznaky nemám. Jen mě bolí v podbřišku. To jsem měla i minule.
31. pro 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela mě je na zvracení, pořád mám hlad a hlava se mi motá. a někdy mě píchá v hlavě šíleně jaká je to bolest.a v podbřišku mě píchne, občas křeče,ale jinak nic.neboj, určitě to dopadne dobře, musíš věřit
31. pro 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka Mě se hlava taky nemotá :slight_smile: jen mám po ránu žaludek na vodě,ale příjde mi,že je to každým dnem lepší a lepší.Snad se to brzy ustálí
31. pro 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já musím mít vždy něco extra :sunglasses:
31. pro 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me se mota hlava obcas trosku a docela poboliva, jinak obcas citim podbrisek a vecer v posteli jsem mela takove pichani u pupiku, nevim co to ma byt kdyt tt porad negativni, zavidim vam ze se vam uz carka ukazala
31. pro 2014 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek