Mohu být těhotná?

dasenka888
25. čer 2014

Dobrý den,
Snažíme se o miminko 🙂 Začali jsme se snažit nedávno, jenže po pár dnech jsem začala špinit růžovým výtokem asi cca 4-5dní... Začalo to 6.6.2014 a poslední čtyři dny mi je od rána po celý den na zvracení... Tři noci za sebou se budím několikrát v noci.... Dokonce od včera si měřím bazální teplotu 🙂
Naměřila jsem včera ráno 36,9 a dneska ráno 37,1.... Jenže s tím moc zkušenosti nemám.... Tak pořádně popravdě nevím, jestli mohu být těhotná 🙂
Jinak cítím jako kdyby jsem byla nafouknutá , a občas cítím menší popichování v pravém vaječníku... Pořád mám potřebu chodit na záchod na malou a sucho v ústech , takže se snažím co nejvíce dodržovat pitný režim 🙂
Samozřejmě jsem si zkoušela dělat test, ale vyšlo mi , že těhotná nejsem...

Nemáte někdo podobné zkušenosti ? Nebo nemohl by mi někdo říct, alespoň svůj názor ? 🙂

Děkuji 🙂

pipinka
1. led 2015

@dasenka888 no to je opravdu šikula, můj manžel ani nevěděl kam má koukat 😀

dasenka888
autor
1. led 2015

@guinea snažíme se už sedmý měsíc 🙂) zkusim zítra znovu testovat 🙂
@ronyx děkuji 🙂) zkusim zítra znovu 🙂)

pipinka
1. led 2015

holky tak máte píchání v podbřišku? jako při ms?

ronyx
1. led 2015

@pipinka ano ano,neustáááále 😀

pipinka
1. led 2015

@ronyx já pořád lítám na záchod a kontroluju jestli jsem to náhodou nedostala.jsem hrozná 🙂 co to píchání znamená? jsem laik 😅

ronyx
1. led 2015

@pipinka Já jsem teda taky laik,ale přisuzuju to těm obrovským změnám,které se odehrávají v těle a nejvíc právě v těchhle místech. Roztahování dělohy atd.... 🙂

pipinka
1. led 2015

@ronyx díky moc,už mám nervy ze zítřka aby zas nebylo něco špatně

ronyx
1. led 2015

@pipinka Ty jdeš zítra na tu gyndu že? Jééé jak já ti závidím,já si musím ještě 14 dní počkat.Tak držím palečky aby vše zítra dobře dopadlo a prďolka byl v pořádku a krásně vidět 😉 Dej zítra vědět 🙂

pipinka
1. led 2015

@ronyx jj jdu zítra a jsem nějaká nesvá. nevím proč, určo se ozvu

holky a jak jste na tom se sexem ze začátku těhotenství?

pipinka
1. led 2015

@ronyx však ty se taky dočkáš. máš výhodu, že ty to máš už jasné, dálnice snad něco znamenají ne? 😉

dasenka888
autor
1. led 2015

Holky co myslíte ? 🙂 Horní dělaný dva dny zpět dolní včera ráno 🙂

ronyx
1. led 2015

@pipinka To to doufám,že dálnice něco znamená 🙂 Ale víš jak i tak to nechci zakřiknout 🙂 Jinak my sexujem normálně 🙂 takhle jsme to měli i při prvním těhu a uživali jsme si to až do porodu.Není důvod s tím přestávat pokud nemáš nějaké problémy,nekrvácíš atd. 😉

ronyx
1. led 2015

@dasenka888 No něco tam vidím,ale fotka je to teda opravdu hodně špatná 😀 nebyla by alespoň nějaká barevná? 😉

pipinka
1. led 2015

@dasenka888 na mne je moc tmavá, nešlo by to zesvětlit?

pipinka
1. led 2015

@ronyx tak to my taky, vždycky potom mě bolí podbřišek a pak je to zase dobrý. mám akorát strach větší aby se něco nestalo. jsem trombofilik, musím si píchat každý den injekce na ředění krve, tak nevím abych neublížila.

dasenka888
autor
1. led 2015

@ronyx @pipinka zítra vyfotim nový snad to bude i viditelnejsi :D

emisekkk
1. led 2015

@pipinka nevím, co si pícháš na ředění krve, ale já jsem si při všech těhotenstvích píchala právě v době těhu a šestinedělí každý den Fraxiparin kvůli ředění - jsem po embolce. Pokud by to bylo toto, tak v těhu nevadí

veraakubik
2. led 2015

Tehulky-co s ranima nevolnostmi?Pripada mi tohle tehu stejne jako 3 předchozí,jen ty nevolnosti prisly dřív a v předchozích tehu jsem to rozdychala a ted?Mam problém se nasnídat,snidam suche rohliky,caje vypiju tak pulku..Něco co by pomohlo?Podotykam,ze pomalu vstavam,snidani si pripravim uz vecer k posteli,snidam pomalu,ale nic nepomaha-je mi stejne zle.. ☹

martirr
2. led 2015

Ahoj holky tehulky, moc vam zavidim, me to tentokrat nevyslo tak jsem se chtela poradit o mem cyklu vubec to totiz nechapu.

martirr
2. led 2015

Tak 16dc jsem mela dost velke bolesti podbrisku a trochu krve tak jsem predpokladala ze je to ovu, par dni pred tim jsem mela bilkovy hlen, 26-27dc opet bolesti a do toho jeste bolely prsa a ms nikde tak jsem cekala ze je to zahnizdovani, pote tyden bolesti podbrisku pri pohybu coz by mohl byt priznak tehu a nakonec jsem to dostala 35dc takze lutealni faze byla asi 19 dni, je to vubec mozne?

pipinka
2. led 2015

ahoj, holky pořád není nic vidět, jen viděl malinkou tečku takže další čekání

ronyx
2. led 2015

@pipinka Ahojík a v kolikátém že už jsi podle té těhu kalkulačky? A kdy máš teda zase přijít?

pipinka
2. led 2015

@martirr zkus nosifol, ten prý pomáhá upravovat cyklus

veraakubik
2. led 2015

Snazilky,muzu vam doporucit gs mimistar-nevim jestli to byla nahoda,nebo ne,ale v srpnu jsem vysadila HA,v 27.rijna jsem si to objednala-jedno baleni,nejdrive jsem brala denne tabletku a pak ob den-to když mi zacly docházet a listopadova ms byla poslední..Kdyz jsem zjistila,ze jsem tehotna zacla jsem brat femibrion-snad pro svůj lepsi pocit a uz jen doufam,ze při prohlídce bude všechno ok.Za zkousku to preci stoji,ne?

leonka24
2. led 2015

@veraakubik mela sem to same..akorat mi nebylo "jen" zle ale cely den zvraceni do 4.mesice ☹ ted sem si behem mesice vyblila 8kg,v poradne mi vzdy radi jist a pit po troskach a hlavne co jde dobre ven hlavne se vyhnout mlecnym vyrobkum

pipinka
2. led 2015

@ronyx podle těhu kalkulačky v 7 týdnu,ale to asi pravda nebude

pipinka
2. led 2015

@ronyx mám přijít za 14 dní

ronyx
2. led 2015

@pipinka No asi to tak vypadá,že to bude mladší těhu 🙂 už podle toho slaboučkého ducha na testu.Takže půjdeme na gyndu společně :D

pipinka
2. led 2015

@ronyx také si myslím, na testu už je duch lépe viditělný tak snad to půjde dobře. koupila jsem si kontryhelový čaj, tak budu poctivě bumbat. a co ty jak ti je?

veraakubik
2. led 2015

@leonka24 Aha,a ja si ke svacine dala jogurt s tim,ze by sel dobře ven..Tak to si na to budu davat pozor-diky za radu!
@pipinka Taky dle kalkulačky vychazi 7tt,ale na prohlídku jdu az v utery..Tak jsem zvedava co mi reknou..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru