Nárůst kilogramů na váze na začátku těhotenství

1monicka1
27. črc 2020

ahoj holky,chtěla jsem se zeptat, jsem v 10 tt a od začátku těhotenství jsem velice nafouklá,ale hlavně jsem výrazně přibrala několik kg,je to normální? Stalo se to některé? Děkuji za odpovědi.

jjasmina
27. črc 2020

@1monicka1 ano, já za celé těhu nabrala 23kg

amazonkajanik
27. črc 2020

@1monicka1 někdo nabere hned zpočátku a pak pozvolna. Já do 25tt měla nahoře jen 4kg,za to potom jsem do porodu nabrala dalších 20kg

12misulkq
27. črc 2020

@1monicka1 je to různý já s dvojcatama sem do 5mesice přibrala jen kilo.... je to fakt různý a každá ti napíše něco jiného 🙂 nestresuj se tím hlavně pokud se úplně neprecpavas a jíš jak mas tak to tak nech tělo si proste řekne 🙂

jjasmina
27. črc 2020

jj váhu neřeš vůbec , Já těch 23 kg měla dole snad už po šestinedělí.

dd44
27. črc 2020

@1monicka1 Do 12. týdne jsem měla nahoře 6 kg. Celkem za těhotenství jsem nabrala 22 kilo. Jedla jsem zdravě a pravidelně jsem chodila na procházky. Mám 2 měsíce po porodu a nahoře ještě 8 kilo. Až přestanu kojit, tak to budu řešit. Neboj, půjde to po porodu zase dolů 😊 Jde i o to, s jakou vahou si začala. Já měla lehkou podváhu. 😊

amazonkajanik
27. črc 2020

@jjasmina tiše závidím 😁 mě se drží ještě 9kg,hlavně na břiše. Aspoň že už obleču kalhoty,co jsem nosila před těhotenstvím. Horší je to s triky. Mužský říká,ať to neřeším, ale já nesnesu,aby byly vidět ty faldy

1monicka1
autor
27. črc 2020

@dd44 ja jsem plnostihla a jim celkem normálně, rozhodně se nepřecpavam a proto mě to překvapilo, že je to najednou o tolik vyšší než předtím, nebudu se zbytečně stresovat a po porodu to snad půjde dolů

dd44
27. črc 2020

@1monicka1 Každý to má jinak. Já třeba nepochopím, jak to dělají holky, co mají za celé těhotenství jen třeba 6 kilo nahoře 😃 určitě to dolů půjde, to se neboj. 😊

lv
27. črc 2020

Asi 4kg hned, na začátku u obou

pepickovapavlinka
27. črc 2020

@1monicka1 Je to úplně normální.Já ve třetím měsíci vypadala na pátý a to my bylo blbě a nemohla jsem skoro vůbec jíst.Ale i tak jsem přibírala

jjasmina
28. črc 2020

@amazonkajanik Ano, ano těhotenská kila dole jsou, což o to, ale když jsem potkala svýho, ( Kuchaře ) tak jsem s tím jeho vyvařováním měla za měsíc už 10 kg nahoře, tak stejně pokračuju dále . A takový běhání aj s kočárkem může vypadat spíš komicky , u nás vládnou teda spíš takový prochajdy do kopečků, sem tam nějaký cvik doma apod 😀

amazonkajanik
28. črc 2020

@jjasmina doma cvicim leda tak při každodenním vytírání 😂
A možná teď nervama,nás pes se jaksi rozhodl,že bude hrdina a celou dobu na sobě nedal znát,že má rakovinu,dokud u něj nezačaly komplikace po kastraci😟 odhadem ji má už 2roky 😣

jjasmina
28. črc 2020

@amazonkajanik No jaj teda to mě mrzí, když jsem bydlela na baráku tak jsem měla celkem tři psi, takže vím co to je :( Půjde na operaci nebo to má už všude chudáček?

amazonkajanik
28. črc 2020

@jjasmina začalo to ve slezine(nejspíš),obě plíce a už to prorusta do kostí. Přišlo se na to,že začal špatně dýchat,asi zápal plic. Ven ještě dojde, ale domů ho už musím vynést. Teď začala léčba zánětu a když to pomůže,mohl by prý žít ještě další 2roky. Ale jestli bude trpět,tak ho necháme uspat. Přítel včera řekl,že už žádného psa nechve. Ještě máme cubu,ale té je 13

jjasmina
28. črc 2020

@amazonkajanik Nojo já jsem taky říkala, že už žádného psa, ale nakonec sme si zase vzali. No uvidíte 🙂

amazonkajanik
28. črc 2020

@jjasmina taky si myslím,hlavně,až bude Kubík větší,tak určitě přijde s tím,že chce pejska.

jjasmina
28. črc 2020

@amazonkajanik Tak určitě 🙂 Taky to tak máme v plánu, ale pejska až zase na baráku 🙂

lucca35
12. srp 2020

@1monicka1 já přibírala tak že šlo těhu vidět od 5.tt a ze svých 45kg před jsem 50kg ve 12tt

95newmommy2020
12. srp 2020

Někdo se hodně zavodňuje. Pak to shodí jak nic.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru