Odkrvácení většího hematomu v 2. trimestru

silvik77
20. únor 2017

Ahoj 🙂 Dva týdny zpět mě přijali do nemocnice s krvácením, byla jsem 12+1. Po necelém týdnu mě pustili, nezjistili příčinu. To bylo ve čtvrtek. V úterý na screeningu mi zjistili hematom 5x4 cm. Na druhý den, ve středu večer, jsem začala docela dost krvácet tmavou krví. Ráno jsem volala na gyndu svojí doktorce, říkala, že hematom byl velký, krve může být více, hlavně nesmí být čerstvá a nesmím mít bolesti, křeče. Další tři dny bylo špinění v menší, stačily mi slipovky a v neděli ráno ze mě vyšlo trochu takové hustší krve a pak v poledne a večer bylo zase takové větší krvácení, musela jsem si vzít normální vložku, ale pořád úplně tmavá krev. Moje dr má tento týden dovolenou, mám nějak plašit? Jde mi o to, jestli je mimi v pořádku. Měla jste to tak některá, že krvácení bylo více a nebylo to jen špinění na slipovku a všechno bylo ok? Děkuji a pěkný den 🙂

lenickakl
20. únor 2017

@silvik77 Mně se teda hematom vstřebal, ale gynekolog mi říkal, že pokud bych krvácela tmavou nebo sraženou krví, je to normální. S jasnou, červenou krví jet za ním nebo do nemocnice

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru