Těhotenství?

anonymni_456
22. čer 2022

Ahojte. Chci se zeptat, je normální, že mi prostě tluče žaludek? Nevím přesně, jak to popsat, ale furt se mi nadzvedá břicho (žaludek) a vypadá to, jako kdyby mi tam bušilo srdce (není to dýcháním). Před 7 týdny jsem si omylem otřela preejakulát o své přirození a tak mám strach, že jsem nějak mohla otěhotnět. Dělala jsem si 7 testů a všechny byly negativní, poslední menstruace byla 1.6.... Ještě jsem se včera večer vzbudila o jedné hodině ráno skrz obrovské bolesti podbřišku, ale teď mě nic nebolí...To jsem trochu odbočila, ale je normální, když se mi žaludek nadzvedá, jako by mi tam tlouklo srdce?

katka_cou
22. čer 2022

@anonymni_456 jako vážně?😂😂 Můžu se zeptat kolik ti je?😂

ferda90
22. čer 2022
makkyv
22. čer 2022

@anonymni_456 Myslím si, že se ti srdce dostalo do žaludku.. a mozek ven stolicí..

kkacca
22. čer 2022

Řekl bych, ze je v poradku, ze ti nad žaludkem tluce srdce 😀😀😀😀

wladimira
22. čer 2022

@makkyv naprosto souhlasím 😁 lépe bych to nenapsala

izzylka
22. čer 2022

Ty jo, ale takhle se dá otěhotnět úplně nejvíc... Pravděpodobně do budou dvojčata a jestli to šlo fakt takhle, tak tam bude i super rychlý růst a to bušení jsou normálně už pohyby 🙈

Fakt, že tohle trollení ještě někoho baví 🤦

klokanka31
22. čer 2022

@anonymni_456 Nebo jsi otěhotněla a je to v žaludku...proto ty pohyby/tlučení srdce

wladimira
22. čer 2022

@anonymni_456 ještě mě napadá jestli sis třeba naaahodou neolízla tu ruku od toho preejakulatu tím pádem by se to dostalo do žaludku a tam to pak roste 4x rychleji než v děloze takže je možné v 7tt cítit pohyby … kazdopadne to už doma oznam rodičům pač tou rychlosti budeš cca za měsíc rodit 🙂

l01991
22. čer 2022

Nemám co dodat... snad jen,začinaji prazdniny (někomu už začaly) a děcka se nudí...🤣🤣😅

tahejhula
22. čer 2022

Panebože, ne, nemáš v žaludku mimino.

klokanka31
22. čer 2022

Nesepíšeme petici ať se vrátí ábíčko? Odněkud se musí ty děti dozvědět jak se dělá mimino...

anonymni_456
autor
22. čer 2022

Jeste se chci zeptat, jestli je normalni pobolivani v podbrisku a kdyz si sednu nebo neco, tak me tam zaštípe??

izzylka
22. čer 2022

@anonymni_456 to tě štípe to mimino, jak se mu nelíbí, že ho sedem stlačuješ 👍😅

anonymni_456
autor
22. čer 2022

@izzylka muzete odpovidat noalne? Mam docela stres...

tahejhula
22. čer 2022

@anonymni_456 vždyť ty taky nejsi normální, ptáš se tady poněkolikáté, měla jsi menses, mělas negativní testy, nejsi v tom, proboha.

tasimia
22. čer 2022

@anonymni_456 😂😂 panebože ty to vidíš.. do čeho si duši dal.

klokanka31
22. čer 2022

@anonymni_456 Tak neměj styk s chlapem když se bojíš...🤷‍♀️

michaela666
22. čer 2022

Ty a nespolkla jsi to? Pak by to odpovídalo těhotenství, ale teda dítě co poroste v žaludku bude pro tebe dost záhul. 🤦🤦🤦 Aspoň se pobavíme. Díky 😉

izzylka
22. čer 2022

@anonymni_456 a co chceš za odpověď na tak pitomý dotaz? 🤦🤣 Testy máš negativní a z otření se o sperma fakt neotěhotníš 🤦 jinak v břiše je aorta, když si lehneš na břicho tak vidíš jak to tepe.... Fakt, je ti 13 ? 🤦

l01991
22. čer 2022

@anonymni_456 je taková super věc/věci,antikoncepce a spoooousta druhů.... kondom,pilule,pesar atd...

vikysek0987
22. čer 2022

@anonymni_456 Až se začneš ptát normálně, možná se nějaké normální odpovědi dočkáš.....

mimi1004
22. čer 2022

Když nevíš, jak dochází k oplodnění, nesexuj!!! A hlavně to nepolykej, jak už bylo psáno výše, rodila bys do měsíce 🤣🤣🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru