Těhotenství nebo falešný poplach? 2 dny mi je na zvracení

lzii
26. črc 2015
Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat .. už několik měsíců se s přítelem snažíme o miminko a mám takove menší tušení že to možná vyšlo , jsem 22 DC a už dva dny po sobě se mi chce zvracet.
Chtěla jsem se zeptat, pozorovala na sobě některá z vás neco neobvyklého ,než odhalila těhotenství?? A jak dlouho jste se snažili, než vám to vyšlo ??
Díky všem za komentáře 🙂
rezza
26. črc 2015
Ahoj 👋 my s přítelem jsme měli štěstí... Zadařilo se nám hned druhý měsíc po vysazení prášků... První příznaky jsem měla až v tu dobu kdy jsem měla mít menstruaci, která nedorazila 🙂 Pátý den vynechané menatruace mi začalo peklo 😃 ... Nevolnosti.. Bolesti podbřišku a výtok🙂 ale dříve jsem nic nepoznala... Nejlépe uděláš, když si koupíš test a ten ti poví jak na tom jsi🙂 Ale je lepší si ho dělat tedy až v den, nebo později vynechané menstruace 🙂 Držím pěsti 🍀
andrrriiik
26. črc 2015
Ahoj,a jak dlouho ti mešká MS?Poprvé jsem měla první příznak velké napětí a bolesti prsou(4 tt)a intenzivní citlivost na pachy(5 tt).Špatně mi začalo být až od 7-12 tt.Podruhé jsem měla první příznak až v 5 tt,a těhotenství jsem zjistila ve 4 tt.Mírná nevolnost od 5-7 tt 🙂 První těhotenství vyšlo napoprvé,druhé po 9 měsících(s jiným partnerem) 😉
lzii
autor
26. črc 2015
@andrrriiik ještě nemešká, má přijít až za týden, ale už mám nejspíš první známky, nevím 🙂 Ale jak tak čtu tak to má opravdu každá z nás jinak :-S

@rezza já už se snažím 5tý měsíc, testy doma mám, mám jich dost jen se nechci zase sklamat takže z toho mám spiš strach že se mi zase ukáže jen jedna / .. nicméně lepší je s tím nepočítat a pak být překvapená než pořád sklamaná 😞
rezza
26. črc 2015
Ano určitě si test udělej až nějaký den po meškání menstruace🙂 Možná ti není dobře kvůli uhnizďování vajíčka, kdo ví🙂 Rozhodně držím pěsti🙂
maattes
26. črc 2015
@lzii ahoj ja jsem treba nemela priznaky zadne krome zacpy a to bylo u me divne..dva roky jsme se snazili o miminko,podstoupili sme umele oplodneni,ktere nedopadlo a ja mela kazdy mesic tehotensky priznaky 😃 a kdyz jsem oparvdu otehotnela neemela jsem zadny a to az do ted 🙂 jen tu zacpu
nonnni
26. črc 2015
@lzii mas to psychicky vyvolane. Kdyz jsme se snazili o deti, tak jsem mela pravidelne milion naprosto storpocentnich priznaku a nic z toho....paradoxne jsem vzdy otehotnela v mesici, kdy jsem uznala, ze to proste nevyslo...

Je mozne, ze jsi tehotna, to zjistis az pozdeji, ale na priznaky je jeste brzo.
lzii
autor
26. črc 2015
Díky moc holky, s tou psychikou to vím no .. ale je to moc těžký. Dám za týden vědět jak jsem dopadla, ale ještě jedna věc , moje BT (měřím jen 2 dny , dřív jsem teploměr nemohla sehnat) byla včera 36,89°C a dnes 38,77°C .. to asi taky nic moc zatím neznamená, že ??
nonnni
26. črc 2015
@lzii neznamena, u BT je dulezita prave celkova krivka, individualni teploty nelze brat za smerodatne. Nehlede na to, ze musis dodrzovat stejnou denni (ranni) dobu a vyvarovat se jakehokoliv pohybu pred merenim (i cesty na toaletu). Ale teplota pres 38 je dost vysoka i na tehotenstvi, to je spis omyl, nebo nejaka viroza.

mer klidne dal, ale spis pro zabaveni, nez co jineho....
andrrriiik
26. črc 2015
@lzii Aha,tak na příznaky je ještě brzy.Neboj,zadaří se,kdy to budeš nejmíň čekat 😉 Taky jsem to tak měla 🙂
lzii
autor
27. črc 2015
Holky to popichování v levem podbrisku mam dneska co chvilka a je to silnejsi nez vcera ... myslite ze test ukaze už 8 DPO ??
andrrriiik
27. črc 2015
@lzii Někomu ukáže,zkus to 😉
lzii
autor
27. črc 2015
Tak já mezi ně nejspíš nepatřím a musím počkat
lzii
autor
27. črc 2015
Holky ted mi tam naskocil duch 🙂
andrrriiik
27. črc 2015
@lzii A po jaké době se ukázal?
lzii
autor
27. črc 2015
@andrrriiik cca 5min ,ale je hodne ale hodne slabounky... jsem ho spis vytahla ocima , jestli vubec , pockam jeste 2dny a zopakuji to
andrrriiik
27. črc 2015
Tak to je ještě v limitu,vypadá to nadějně 😉 Určitě zopákni.Kdybys nemohla vydržet 2 dny,můžeš udělat i zítra,bude určitě silnější.Pak hoď foto 🙂
janesafari
27. črc 2015
nov.tere
27. črc 2015
@lzii ale bacha aby jsi nebyla zklamaná kdyby MS dorazila být tebou s dalším testem počkám až na den kdy by měla dojít MS.
lzii
autor
27. črc 2015
@nov.tere premýšlím nad tím a asi máš pravdi , o další sklamaní opravdu nestojím. Počkám tedy ještě těch 6 dní
janesafari
27. črc 2015
Já neměla ducha ani u jednoho těhu a pokaždé sem to zjistila jinak a v jinou dobu !!!
U první sem se podařilo přes antinu,tak až mě MS meškala 5 den,tak mě to teprv napadlo...Pak se mě udělalo zle s česnečky,kterou sem milovala a kuchaře,kterého sem zprdla na první dobu,že mě dal zkaženou polívku,se jen usmál,že ne a že sem asi v tom...A letěla sem pro test byla tam dálnice jak hrom..
U snažení druhého dítka sem po jednom sexu začala dost krvácet-oba nás to dost překvapilo a byla sem zklamaná,že druhý měsíc zase nic...Ale pak mě docvaklo,že do MS daleko a tak sem testla...a opět dvě silné //
A ted do třetice-jak vidět na fotce-tušila sem to snad od zahnízdění !!! Když si to zpětně přehraju,tak první silné příznaky ty typické začaly týden po zahnízdění a bylo jich stále víc a silnější...Od 2 tt už se přidaly hodně prsa a šokovalo mě,jak citlivý mám spodek-bolelo mě se i osprchovat..Podbřišek sem cítila skoro nonstop,začala sem být hoodně nafouklá,začala sem divný pocit,když sem ležela na břiše, apod...Tak sem testla-10 dní před očekávanou a sněhobílo-a za týden 3 dny před MS už dálnice...
Nechtěla sem testovat,ale pila sem jedno kafé za druhým a moc mě chutnalo...Když sem si vařila už asi páté,tak mě to cvaklo-tak já 3 roky kafé skoro nepiju,jen svátečně 1-3 za týden a ted páté za polovinu dne ? Tak sem ráno hned zkusila testnout a čekala sem dušíčka,ale okamžitě ještě sem test ani nevytáhla s kelímku a už na mě svítily dvě //................ Tak každá to má jinak-každá to cítí jinak 😉
eloana
27. črc 2015
tyden pred ms jsem mela dusika.....3dny pred ocekavanou Ms mi z toho digitalniho testu vyslo 2-3 tyden.....(mivam ovulaci brzy) a den pred ocekavanou ms jsme zacla krvacet...... a presto to vyslo-tretimu je uz 2,5roku🙂
lzii
autor
27. črc 2015
@janesafari Moc krásný příběh 🙂 a gratuluji 🙂
somalicats
27. črc 2015
U mě nemá smysl testovat před dnem očekávané MS - testy jsou vždycky sněhobílé. U první dcery jsem navíc měla delší cyklus a týdenní zpoždění nebylo nic neobvyklého, takže jsem testovala až 14 dnů po vynechání a to byla už dálnice. U druhé jsem testovala 2 dny po vynechání, protože mi bylo divné, že mám fakt bolesti podbříšku a pořád nic, test slabý, postupně sílil. A to jsem testovala i 2 dny před očekávanou MS, protože jsem měla v plánu pařbu, spíš jen tak pro klid, vůbec jsem nečekala, že by se něco urodilo, ten měsíc jsem měla dost fofry v práci a k tomu jsem odesílala těsně před MS třicetikilové balíky, které jsem musela sama balit a připravit pro PPL (a ten test před MS byl negativní, ani duch). Teď potřetí jsem testovala až 4 dny po vynechání, taky jsem nepředpokládala, že se zadařilo, protože jsme měli jen jeden pokus v plodných dnech a já pak odjížděla s dětmi na týden na hory (a tam jsem se fyzicky taky rozhodně nešetřila). Poprvé mi začalo být špatně až cca v 8 tt, podruhé v 6tt a teď mi je blbě už prakticky ode dne vynechání.
nov.tere
27. črc 2015
@lzii hlavně taky by se mohlo jednat o biochemické těhu. Když testujes před očekávanou MS. Já třeba první příznaky měla dva dny před očekávanou MS. A to takový že to vypadalo jako kdybych nastydla. Měla jsem teplotu a byla mi zimnice.
janesafari
27. črc 2015
@lzii Děkuju-ted do třetice sem to tušila od uačátku,jen sem se bála si to připouštět,tak sem ty myšlenky a příznaky trochu přehlížela 😉
Jestli i podle DR bude vše sedět,tak se nám mimi podařilo 16.června a asi den před MS,se uhnízdilo...MS sice dorazila,ale byla poloviční než obvykle-to byl uplně první příznak !!!
Test mě dálnice ukázal ve 3+5...Takže první kontrola mě ted na čtvrtek vychází podle všeho i dost brzo a to v 5 tt...Tak sem teda zvědavá-snad bude už něco vidět a bude vše ok....
Jinak-pokud vidíš dušíka-držím pěstičky-at sílííííí 😉
eloana
28. črc 2015
@lzii 21dc a mela jsem tokoveho dusika
eloana
28. črc 2015
a pak takto...to je testovano do te doby nez jsem to mela dostat
orchidis
28. črc 2015
@lzii Já nechci bejt zlá, ale to můžou být nervy. Samo ti přeju, aby to vyšlo, ale že se v létě chce někomu zvracet není nic neobvyklého 🙂. My se zablili všichny před dvěma týdny 😃 a nejsme v tom ani jeden 😃. Vydrž týden po očekávané MS a pak testni, to vydržíš 🙂.
lzii
autor
28. črc 2015
@orchidis budu muset vydržet... Jen už nevím jak tomu pomoci, specham zkrs práci. Teď jsem na PNS a v praci mě čeká výpověď..
sari_nka
28. črc 2015
@lzii kolik dni do MS mas? Já viděla ducha 4 dny před, manžel až 2 dny pred

Sem začni psát odpověď...

Odešli