Těhotenství nebo falešný poplach? 2 dny mi je na zvracení

lzii
26. črc 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat .. už několik měsíců se s přítelem snažíme o miminko a mám takove menší tušení že to možná vyšlo , jsem 22 DC a už dva dny po sobě se mi chce zvracet.
Chtěla jsem se zeptat, pozorovala na sobě některá z vás neco neobvyklého ,než odhalila těhotenství?? A jak dlouho jste se snažili, než vám to vyšlo ??
Díky všem za komentáře 🙂

rezza
26. črc 2015

Ahoj 👋 my s přítelem jsme měli štěstí... Zadařilo se nám hned druhý měsíc po vysazení prášků... První příznaky jsem měla až v tu dobu kdy jsem měla mít menstruaci, která nedorazila 🙂 Pátý den vynechané menatruace mi začalo peklo :D ... Nevolnosti.. Bolesti podbřišku a výtok🙂 ale dříve jsem nic nepoznala... Nejlépe uděláš, když si koupíš test a ten ti poví jak na tom jsi🙂 Ale je lepší si ho dělat tedy až v den, nebo později vynechané menstruace 🙂 Držím pěsti 🍀

andrrriiik
26. črc 2015

Ahoj,a jak dlouho ti mešká MS?Poprvé jsem měla první příznak velké napětí a bolesti prsou(4 tt)a intenzivní citlivost na pachy(5 tt).Špatně mi začalo být až od 7-12 tt.Podruhé jsem měla první příznak až v 5 tt,a těhotenství jsem zjistila ve 4 tt.Mírná nevolnost od 5-7 tt 🙂 První těhotenství vyšlo napoprvé,druhé po 9 měsících(s jiným partnerem) 😉

lzii
autor
26. črc 2015

@andrrriiik ještě nemešká, má přijít až za týden, ale už mám nejspíš první známky, nevím 🙂 Ale jak tak čtu tak to má opravdu každá z nás jinak 😖

@rezza já už se snažím 5tý měsíc, testy doma mám, mám jich dost jen se nechci zase sklamat takže z toho mám spiš strach že se mi zase ukáže jen jedna / .. nicméně lepší je s tím nepočítat a pak být překvapená než pořád sklamaná :(

rezza
26. črc 2015

Ano určitě si test udělej až nějaký den po meškání menstruace🙂 Možná ti není dobře kvůli uhnizďování vajíčka, kdo ví🙂 Rozhodně držím pěsti🙂

maattes
26. črc 2015

@lzii ahoj ja jsem treba nemela priznaky zadne krome zacpy a to bylo u me divne..dva roky jsme se snazili o miminko,podstoupili sme umele oplodneni,ktere nedopadlo a ja mela kazdy mesic tehotensky priznaky 😀 a kdyz jsem oparvdu otehotnela neemela jsem zadny a to az do ted 🙂 jen tu zacpu

nonnni
26. črc 2015

@lzii mas to psychicky vyvolane. Kdyz jsme se snazili o deti, tak jsem mela pravidelne milion naprosto storpocentnich priznaku a nic z toho....paradoxne jsem vzdy otehotnela v mesici, kdy jsem uznala, ze to proste nevyslo...

Je mozne, ze jsi tehotna, to zjistis az pozdeji, ale na priznaky je jeste brzo.

lzii
autor
26. črc 2015

Díky moc holky, s tou psychikou to vím no .. ale je to moc těžký. Dám za týden vědět jak jsem dopadla, ale ještě jedna věc , moje BT (měřím jen 2 dny , dřív jsem teploměr nemohla sehnat) byla včera 36,89°C a dnes 38,77°C .. to asi taky nic moc zatím neznamená, že ??

nonnni
26. črc 2015

@lzii neznamena, u BT je dulezita prave celkova krivka, individualni teploty nelze brat za smerodatne. Nehlede na to, ze musis dodrzovat stejnou denni (ranni) dobu a vyvarovat se jakehokoliv pohybu pred merenim (i cesty na toaletu). Ale teplota pres 38 je dost vysoka i na tehotenstvi, to je spis omyl, nebo nejaka viroza.

mer klidne dal, ale spis pro zabaveni, nez co jineho....

andrrriiik
26. črc 2015

@lzii Aha,tak na příznaky je ještě brzy.Neboj,zadaří se,kdy to budeš nejmíň čekat 😉 Taky jsem to tak měla 🙂

lzii
autor
27. črc 2015

Holky to popichování v levem podbrisku mam dneska co chvilka a je to silnejsi nez vcera ... myslite ze test ukaze už 8 DPO ??

andrrriiik
27. črc 2015

@lzii Někomu ukáže,zkus to 😉

lzii
autor
27. črc 2015

Tak já mezi ně nejspíš nepatřím a musím počkat

lzii
autor
27. črc 2015

Holky ted mi tam naskocil duch 🙂

andrrriiik
27. črc 2015

@lzii A po jaké době se ukázal?

lzii
autor
27. črc 2015

@andrrriiik cca 5min ,ale je hodne ale hodne slabounky... jsem ho spis vytahla ocima , jestli vubec , pockam jeste 2dny a zopakuji to

andrrriiik
27. črc 2015

Tak to je ještě v limitu,vypadá to nadějně 😉 Určitě zopákni.Kdybys nemohla vydržet 2 dny,můžeš udělat i zítra,bude určitě silnější.Pak hoď foto 🙂

janesafari
27. črc 2015
nov.tere
27. črc 2015

@lzii ale bacha aby jsi nebyla zklamaná kdyby MS dorazila být tebou s dalším testem počkám až na den kdy by měla dojít MS.

lzii
autor
27. črc 2015

@nov.tere premýšlím nad tím a asi máš pravdi , o další sklamaní opravdu nestojím. Počkám tedy ještě těch 6 dní

janesafari
27. črc 2015

Já neměla ducha ani u jednoho těhu a pokaždé sem to zjistila jinak a v jinou dobu !!!
U první sem se podařilo přes antinu,tak až mě MS meškala 5 den,tak mě to teprv napadlo...Pak se mě udělalo zle s česnečky,kterou sem milovala a kuchaře,kterého sem zprdla na první dobu,že mě dal zkaženou polívku,se jen usmál,že ne a že sem asi v tom...A letěla sem pro test byla tam dálnice jak hrom..
U snažení druhého dítka sem po jednom sexu začala dost krvácet-oba nás to dost překvapilo a byla sem zklamaná,že druhý měsíc zase nic...Ale pak mě docvaklo,že do MS daleko a tak sem testla...a opět dvě silné //
A ted do třetice-jak vidět na fotce-tušila sem to snad od zahnízdění !!! Když si to zpětně přehraju,tak první silné příznaky ty typické začaly týden po zahnízdění a bylo jich stále víc a silnější...Od 2 tt už se přidaly hodně prsa a šokovalo mě,jak citlivý mám spodek-bolelo mě se i osprchovat..Podbřišek sem cítila skoro nonstop,začala sem být hoodně nafouklá,začala sem divný pocit,když sem ležela na břiše, apod...Tak sem testla-10 dní před očekávanou a sněhobílo-a za týden 3 dny před MS už dálnice...
Nechtěla sem testovat,ale pila sem jedno kafé za druhým a moc mě chutnalo...Když sem si vařila už asi páté,tak mě to cvaklo-tak já 3 roky kafé skoro nepiju,jen svátečně 1-3 za týden a ted páté za polovinu dne ? Tak sem ráno hned zkusila testnout a čekala sem dušíčka,ale okamžitě ještě sem test ani nevytáhla s kelímku a už na mě svítily dvě //................ Tak každá to má jinak-každá to cítí jinak 😉

eloana
27. črc 2015

tyden pred ms jsem mela dusika.....3dny pred ocekavanou Ms mi z toho digitalniho testu vyslo 2-3 tyden.....(mivam ovulaci brzy) a den pred ocekavanou ms jsme zacla krvacet...... a presto to vyslo-tretimu je uz 2,5roku🙂

lzii
autor
27. črc 2015

@janesafari Moc krásný příběh 🙂 a gratuluji 🙂

somalicats
27. črc 2015

U mě nemá smysl testovat před dnem očekávané MS - testy jsou vždycky sněhobílé. U první dcery jsem navíc měla delší cyklus a týdenní zpoždění nebylo nic neobvyklého, takže jsem testovala až 14 dnů po vynechání a to byla už dálnice. U druhé jsem testovala 2 dny po vynechání, protože mi bylo divné, že mám fakt bolesti podbříšku a pořád nic, test slabý, postupně sílil. A to jsem testovala i 2 dny před očekávanou MS, protože jsem měla v plánu pařbu, spíš jen tak pro klid, vůbec jsem nečekala, že by se něco urodilo, ten měsíc jsem měla dost fofry v práci a k tomu jsem odesílala těsně před MS třicetikilové balíky, které jsem musela sama balit a připravit pro PPL (a ten test před MS byl negativní, ani duch). Teď potřetí jsem testovala až 4 dny po vynechání, taky jsem nepředpokládala, že se zadařilo, protože jsme měli jen jeden pokus v plodných dnech a já pak odjížděla s dětmi na týden na hory (a tam jsem se fyzicky taky rozhodně nešetřila). Poprvé mi začalo být špatně až cca v 8 tt, podruhé v 6tt a teď mi je blbě už prakticky ode dne vynechání.

nov.tere
27. črc 2015

@lzii hlavně taky by se mohlo jednat o biochemické těhu. Když testujes před očekávanou MS. Já třeba první příznaky měla dva dny před očekávanou MS. A to takový že to vypadalo jako kdybych nastydla. Měla jsem teplotu a byla mi zimnice.

janesafari
27. črc 2015

@lzii Děkuju-ted do třetice sem to tušila od uačátku,jen sem se bála si to připouštět,tak sem ty myšlenky a příznaky trochu přehlížela 😉
Jestli i podle DR bude vše sedět,tak se nám mimi podařilo 16.června a asi den před MS,se uhnízdilo...MS sice dorazila,ale byla poloviční než obvykle-to byl uplně první příznak !!!
Test mě dálnice ukázal ve 3+5...Takže první kontrola mě ted na čtvrtek vychází podle všeho i dost brzo a to v 5 tt...Tak sem teda zvědavá-snad bude už něco vidět a bude vše ok....
Jinak-pokud vidíš dušíka-držím pěstičky-at sílííííí 😉

eloana
28. črc 2015

@lzii 21dc a mela jsem tokoveho dusika

eloana
28. črc 2015

a pak takto...to je testovano do te doby nez jsem to mela dostat

orchidis
28. črc 2015

@lzii Já nechci bejt zlá, ale to můžou být nervy. Samo ti přeju, aby to vyšlo, ale že se v létě chce někomu zvracet není nic neobvyklého 🙂. My se zablili všichny před dvěma týdny 😀 a nejsme v tom ani jeden 😀. Vydrž týden po očekávané MS a pak testni, to vydržíš 🙂.

lzii
autor
28. črc 2015

@orchidis budu muset vydržet... Jen už nevím jak tomu pomoci, specham zkrs práci. Teď jsem na PNS a v praci mě čeká výpověď..

sari_nka
28. črc 2015

@lzii kolik dni do MS mas? Já viděla ducha 4 dny před, manžel až 2 dny pred

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru