Tak co, komu se v lednu 2020 splní taky velký sen?

veeev
30. kvě 2019
malenka3
30. kvě 2019

@zelenaesmolda a já zas myslela, že někdo nadšeně čeká na schválení navýšení rodičáku, než mi cvaklo, co z takhle máloříkajícího dotazu pramení 😂

leymea
30. kvě 2019

Ahoj. Mne vychazi termin na 21.1.2020, u doktorky jsem jeste nebyla, jdu az za dva tydny. To uz budu v 9tt tak mam docela strach. Uz bych rada vedela na cem jsem. 🙂 ale musim to vydrzet 🙂 u nas to taky bylo na prvni pokus a vubec jsem to necekala, protoze u prvniho jsme se snazili rok a ctvrt. Doma mame 21 mesicniho syna 😊

michaelapfeiferova
30. kvě 2019

@veeev přesně. Ja mam všechny své děti v nejméně vhodnou dobu. Syn přišel po chvilkove znamosti. Na dceru jsme cekali tak dlouho, že jsme to vzdali, zadluzili jsme se kvuli tomu abychom si splnili sen a vyrazili na motorkach po Evropě. Kdyz uz bylo vse nachystane, tak jsem drzela v ruce pozitivni test. A ted mam nastoupit po materske do prace. Rikala jsem si, ze to mam akorat abych neco odpracovala, nasetrila penize do rezervy..... A ono ejhle. Ale velkou rodinu si moc preju. Jsem strasne stastna... I kdyz vykolejena a potrebuju si to trochu prebrat. I tak se tesim 🙂

michaelapfeiferova
30. kvě 2019

@leymea to je jak u nas 😀 😀 moc gratuluji. At vse dobre dopadne. V 9tt uz budes videt i srdicko. Driv jak v 7tt nema cenu chodit 🙂

leymea
30. kvě 2019

@michaelapfeiferova dekuju, tez gratuluji 🙂 jo rikam si, ze v tom 9tt uz bude aspon 100% jasno jestli bije srdicko 😊

martulina7
30. kvě 2019

Mě vychází termín na 6.ledna ☺️

veeev
autor
31. kvě 2019

@leymea Ahojky, ted uz by asi bylo neco videt, ale za dva tydny budes mit 100% jistotu 😊

veeev
autor
31. kvě 2019

@michaelapfeiferova Tak to je super zakon schvalnosti. Proste to tak ma byt a dite si samo vybere, kdy prijde 😄 Hlavni je, ze prijde 🤗

veeev
autor
31. kvě 2019

@martulina7 Parada 👍

martulina7
31. kvě 2019

Už na Vás jde něco vidět? 😀

andrea2016
31. kvě 2019

@martulina7 Na me teda ano. Ale bude to jednak tim, ze jsem normalne nezdrave hubena a taky tim, ze to nebude prvni mimousek... Jinak v 9tt vypadam, tak jako driv okolo 20tt a prsa mam dvakrat tolik vetsi. 😂

veeev
autor
31. kvě 2019

@martulina7 Na me lehce 😊

veeev
autor
31. kvě 2019

@andrea2016 Tak prsa...ty mam tak o 1 velikost vetsi a parada 🤣

martulina7
31. kvě 2019

@andrea2016 ja čekám teda první,jsem na konci 9.tt a taky vypadam jak v pátým měsíci 😂

veeev
autor
31. kvě 2019

@martulina7 No to teda 👍

zelinda
5. čer 2019

ahoj rada se k vám přidám.na nas se taky usmálo štěstí.první syn nám trval 3 roky a ted druhé dětatko uplně nevědomky termín nam vychazí na 7.1.2020.nevolnosti jsou ale snad brzy skončí

veeev
autor
5. čer 2019

@zelinda Ze se to nekdy takhle povede 😉 Tak v tom pripade doufam taky ve stejnou variantu. Prvni nam trvalo cca 4 roky, tak snad se druhe povede samo. Ale ted myslim hlavne na to prvni, at je vse ok a at se mu u nas libi 😊

andrea2016
22. čer 2019

Ahoj, je tu nekdo, kdo uz ma po screeningu?

lucie1991
Autor odpověď smazal
Zobraz
veeev
autor
22. čer 2019

@andrea2016 Ahoj, ja jeste bohuzel ne. Teprve 1.7. jdu na krev a 15.7. na screening. A co ty, vsechno 👍

veeev
autor
22. čer 2019

@lucie1991 Ahoj, super 👍 Mela jsem taky TP 19.1., ale na poslednim utz mi to soupla doktorka na 21.1.

veeev
autor
22. čer 2019

Uz mate holky vybrano, kde budete rodit? Po mne to uz chce doktorka vedet ted ve ctvrtek, tak musim rozmyslet. Jestli v Horovicich, ktere mam 5 minut od baraku nebo v Podoli, kde jsme detatko poridili v CARu 😊

andrea2016
22. čer 2019

@veeev Ja uz mam po krvi a tedv ve stredu jdu na utz. Doufam, ze bude vsechno v poradku. Jinak to krvaceni a spineni uz snad ustalo, mimco roste. Ale ja se porad citim uplne na nic. Dnes jem presne 12+0, tak si rikam, ze treba kazdym dnem uz by to mohlo byt trosicku lepsi. A u Vas se musi porodnice vybirat takhle brzo?

veeev
autor
22. čer 2019

@andrea2016 Tak to je super, ze uz nespinis. To me nastesti nepotkalo. Ja jen trpela na nevolnosti. Ted uz to mam pres den lepsi, ale trpivam jeste navecer. Ale fakt mi prijde, ze se to lepsi. A jsem zatim 9+6.

Kdybych rodila v Horovicich, tak vybirat brzo nemusim. Tam nedelaji registrace. Ale v Podoli ano. To by me prave zaregistrovala doktorka z CARu. A ta uz to chce kdyztak vedet ted. Obe maji sva pro a proti. Od Podoli me odrazuje hlavne vzdalenost.

lucie1991
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanny1994
23. čer 2019

Já jdu 11.7 na krev i na screening a doufám, ze budou mrnousci v pořádku

veeev
autor
23. čer 2019

@lucie1991 Jee, tak si napiseme nase aktualni pocity ze screeningu, ja jdu taky 15.7. 😊

veeev
autor
23. čer 2019

@hanny1994 Gratuluju ke dvojcatkum 👍 Jsou prirozene? Ja byla v CARu na transferu dvou potvurek, tak jsem doufala, ale jsme prestatny i za toho jednoho drobka 😍

hanny1994
23. čer 2019

@veeev ano dvojčatka jsou přirozené, za pul roku jsme měli jít na ivf 🙂

pajulisek
23. čer 2019

Ahoj děvčata já se k vám přidávám 🙂 mám termín 17.1.2020 ❤️❤️

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru