Tak co, komu se v lednu 2020 splní taky velký sen?

veeev
30. kvě 2019
leymea
1. říj 2019

@kristjir jo tak mne gynekolozka rekla, ze to bude kontrolovat 🙂

kiki1912
2. říj 2019

Termín porodu máme 26.1 a čekáme našeho vytouženého zdravého chlapečka takže pro nás to výhra je

handra_38
2. říj 2019

@leymea a @kristjir Ahoj holky tak me se placenta vytahuje a uz je 1,5cm od vnitrni branky, takze uz nezasahuje a vypadá to dobre, takze drzim palce i vam at to dobre dopadne a dejte pak vedet 🙂

kristjir
2. říj 2019

@handra_38 Jasně. Tak to se máš. Já uvidím na další kontrole no. Snad to bude taky v pořádku 😊😊

leymea
2. říj 2019

@handra_38 tak to je super 🙂 jen tak dal 🙂

milu2015
2. říj 2019

Ahoj holky 😊 nám se v lednu splní náš druhý sen - další chlapeček. Termín 8.1. Rodit budu na Vinohradech. Malému velkému bráskovi bude 2,5 tak snad to zvládneme 😀 Už máte vybrané jméno? My pořád nevíme, měníme...Ale už se těším až tu s námi brouček bude 👶

samulka1
6. říj 2019

plánuji příští rok s přítelem mimino

handra_38
20. říj 2019

Ahojky holky, tak co uz jste byli na testu na cukrovku? Ja bohuzel neprosla prvni hodnota 5.2 a druha za tyden 5.3 ach jo, ale aspon jsem nemusela pit ten sladky drink... Nj co se da delat, holt budu drzet dietku a merit si cukr. Je na tom nekdo podobne?

kiki1912
20. říj 2019

@handra_38 byla sem ve čtvrtek před víkendem a pohoda na lačno hodnota 4.0 hodinu po vypití 6,9 a dvě hodiny po 6,7 ukázkové výsledky dle dr. Jde o to fakt těch 12 hodin nejíst před odběrem. Záleží jak Ti řeknou

leymea
20. říj 2019

@kiki1912 staci 8 hodin (jen nekdo stale udava 12 hodin).

@handra_38 aspon budes hlidana 😊 ja byla ve ctvrtek a zrovna jsem se tam potkala se spoluzackou. Ta mela na lacno 5,8 a druhy den opet zvysene na 5,4.

handra_38
20. říj 2019

@leymea jo to ja 12h v poho dodrzela ikdyz po tom prvnim odberu uz jsem mela hlad, tak jsen byla rada ze se pak muzu najist 🤣

Takovehle hodnoty naštěstí nejsou nijak sileny, ale susenky a cokolady mi teda budou chybet 😁

leymea
20. říj 2019

@handra_38 no to by chybelo i mne 😀

fatal_error
21. říj 2019

@handra_38 ja mela 5,3 a 5,5, takze se napoj taky nekonal a jelikoz dieta bez efektu, tak uz zobu metformin.

handra_38
21. říj 2019

@fatal_error jaj takze jsi ted na tabletkach? Me nastesti zatim dieta zabira tak uvidim za 14 dni co mi povi v poradne, ale musim rict ze Vanoce bez cukrovi si nedovedu moc predstavit....

fatal_error
21. říj 2019

@handra_38 jj, tablety jsou jeste v pohode, minule jsem si pichala a to byl voser, takze zlaty tablety a zatim zabiraj, 2x po sobe ted rano 4,9. tuk tuk na drevo. 🙂
tak si das cukrovi po porodu, no, aspon bude pekne ulezely. 🙂

jennas
21. říj 2019

Ahoj holky,tak zitra jdu take konecne na ogtt..začínám uz 28tt tak je to akorat..minule s malou jsem mela dvakrat 5.1 tak jsem to nepila,ale to jsem jedla obecne hodne sladke...tak jsem zvedava tentokrat...za chvíli si dam posledni jidlo a zitra se uvidi....stejne jsem si musela dneska alespon neco maleho sladkeho dat...ale co,delam to tam kazdy den,tak alespon nebudou vysledky zkreslene...

handra_38
22. říj 2019

@jennas Drzim pesti at to dobre dopadne a nemusis se pak sladkym omezovat 🤗

handra_38
29. říj 2019

@jennas tak jak to na ogtt dopadlo???

jennas
29. říj 2019

@handra_38 ahoooj..jj dobre,nalacno jsem mela 4,6 tak jsem pila....a kontrolni nabery pak taky ok... nebylo to nic hroznyho..jen jsem se pak blbec nenajedla nenapila a sla po nakupech s trochu jsem zkolabovala🙄tak jsem pak cely den lezela a citila se jak po opici....🙄

stef9328
29. říj 2019

Ahoj holky, nemel by nekdo zajem o kresilko? Jako nove? Za 1400kc? Puvodne stal 2500? Houpe a zpiva?

handra_38
30. říj 2019

@jennas super tak to mam radost te ti to vyslo dobre 🙂 jeeeej to se nedivim to musel byt peknej zaprah kdyz clovek neji tak je uplne bez energie... tak hlavne ze jste v poradku 🙂

kristjir
31. říj 2019

Já zatím děvčata na otázku ohledně výsledků odběru ogtt dostala odpověď od sestřičky, že podle toho, co vidí v počítači, tak by to mělo být v pořádku, tak uvidím. Jdu na kontrolu v úterý. Dneska jsem přesně 28.tt, malý roste jak má akorát pořád cekam, co ta placenta no.. ale malý se vrtí pěkně, takže by to snad mohl dát 🙂

leymea
31. říj 2019

@kristjir ja mam kontrolu ve stredu a tez se dozvim co ta placenta 🙂

kristjir
1. lis 2019

@leymea tak to držím palce, aby to bylo už ok. Já se toho děsím, co se dozvím 🙂

kristjir
1. lis 2019

@leymea a kolikátý týden jste? 🙂

leymea
1. lis 2019

@kristjir ted jsem 28+3tt a ty?

jennas
2. lis 2019

@leymea ahoooj... ty jsi primo z Domazlic vid??jsme asi na den stejne tehotne,tak se mozna v te porodnici sejdeme😀ale jdes do domazlic jsi rikala vid?

leymea
2. lis 2019

@jennas ahoj. Jj z Domazlic. No prave, ja chci rodit v Domazlicich 😀 ke komu chodis na gyndu?

jennas
2. lis 2019

@leymea k Faitovy,je tam s Budkou..😉tak uvidíme,ja.bych chtela stihnout ty Klatovy😀 jen kdyby to naaaahodou bylo extra rychly tak Domazky...😀

leymea
2. lis 2019

@jennas ja chodim k Nejdlovy 🙂 tak uvidis 😀 treba se fakt potkame 😀

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru