Tak co, komu se v lednu 2020 splní taky velký sen?

veeev
30. kvě 2019
evula19
21. srp 2019

@veeev určitě nahlásím, že nechceme vědět🙂 Ela byla taky ve výběru, ale Ellu má moje bývalá nejlepší kamarádka, s kterou jsem se velmi zklamala a asi nechci stejné jméno. Elizabeth nemůžu, mám české příjmení a vypadalo by to hodně blbě. Takže asi ta Eliška z toho vychází nejlíp, ještě se mi hrozně líbí Magdalena❤️No a bojím se, že budu muset vymyslet i náhradního kluka, protože kdyby se narodil v prosinci, tak Adam u muže neprojde, že by měl chudák všechno tak u sebe.

handra_38
21. srp 2019

@evula19 Eliska je moc hezky, kamaradka ted tak pojmenuje dcerku az za 14dni vykoukne na svet 😉

stef9328
22. srp 2019

Ahoj holky, preji vsem pohodove tehotenstvi a zdrava miminka. Nemela by nektera maminka zajem o holcici oblecky od vel.62? Mam i zimni fusak do korbicky,zavinovacky swaddleme,polohovatelny polstarek, vse je v bezvadnem stavu (znacky prevazne Next) ale i jine. Uz toho moc nemam, mam jeste i nejmensi rozmery zimni cepicky nove next, a jeden overalek mi zbyl, best sister. Muzu prilozit par fotek na ukazku, jinak muzu zaslat i svoji vinted stranku. Hezk den

andrea2016
22. srp 2019

Ahoj holky. Je tu nekdo, kdo ma zitra druhy screening?

handra_38
23. srp 2019

@andrea2016 ahojky zitra ne az v úterý, uz se moc tesim az to malicke uvidim

veeev
autor
23. srp 2019

@andrea2016 Ja jdu az 1.-2.tyden v zari. ...tahne se to ted hrozne. Taky se tesim, az prcka zase uvidim. A snad nam konecne reknou, co to teda bude 😊

andrea2016
23. srp 2019

Tak holky, hotovo. Holcicka potvrzena, bimbula uz ji pry urcite nenaroste. 😂 Termin mi zustal stejny, ale dle dr mame pocitat spis o tyden driv. Takze asi Jezisek. 😂

veeev
autor
23. srp 2019

@andrea2016 No super 👍 Treba prekvapi a bude chtit stravit jeste vanoce a silvestr v brisku 😊

joripage
24. srp 2019

Ahoj, je tu nějaká nastávající maminka, která bude rodit v Motole? Jen mě to tak napadlo 😊 já mám termín 15.ledna,ale všechny víme, jak je to s těmi jejich termíny😁 velký UTZ nás čeká 5. září, tak jsem zvědavá 🤔🙂

zelinda
26. srp 2019

tyk my velký utz ve 20tt za námi a čekáme holčičku.sice jsem to vydýchavala měla jsem pocit a moc si přála jak syn kluka,ale hlavní je že je zdravá. jinak u nás vše zůstavá datup porodu 9,1 aLE TAKY NÁM TVRDÍ,ŽE MOŽNO TYDEN DŘÍV 🙂

jennas
26. srp 2019

@zelinda jsem na tom podobne, akorat my "vydychavame" chlapecka🙂samozrejme hlavne zdravicko, o tom zadne spory, ale je jasne, ze kazda si preje nejake pohlavi vic😂😂😂My tedy nemame jeste potvrzeno, ale zatim 3krat typ na chlapecka, tak jsem zvedava na druhou genetiku 🙂pletl se tam vzdycky pupecnik...

martulina7
26. srp 2019

@zelinda taky jsme na tom úplně stejně 😀taky jsme si přáli více kluka,ale je to holcicka 😀 taky první den jsme to trosku rozdychavali ale teď už se těšíme na malou ☺️

zelinda
26. srp 2019

@jennas
@martulina7 holky to jsme rada že v tom nejsem sama . Nechtěla jsem být za nevděčnou či jak to nazvat matku,syna už mám ,ale i přesto jsem si klka dalšího přála ,ale jsme radi za že je zdravoučka a milovat je budeme stejně

nikolatezka
26. srp 2019

ahoj holky chci se zeptat doktor mě posila ve 20tydnu na ultrazvukove vysetreni druhy doktor mi rekl ze jestli jsem pojistena vysetreni je zdarma ale nechapu jestli jako mam pojistku nejakou co jsem setrila a nebo myslel jestli jsem hlasena nekde na pojistovne zdravotni dekuji ?

andrea2016
26. srp 2019

@nikolatezka Urcite to bude v ramci druheho screeningu a ten plati kazda z nas. Zkus se poptat na svoji pojistovne, treba alespon cast vraci...

nikolatezka
26. srp 2019

@andrea2016 mi napsal pan doktor co to děla v Petřvaldě kam mě poslali že je zdarma pokud jsem pojištěna

andrejicek24
26. srp 2019

Ahojky my máme Termin 18.1.😊

zelinda
27. srp 2019

holky je tu ve skupince některá z Ostrvay a okolí?

clauzuzu
27. srp 2019

Hlásím se do klubu .. termín máme dle I.screeningu 26.1. a čekáme teda neplánovaně 3.ditko .. doma máme 2holcicky - v září má mladší 2r a starší v říjnu 4r

andrea2016
27. srp 2019

@clauzuzu Teeeeda, to budete mit doma asi ficak, co? 😂 My mame doma dva pubose a ten nejmladsi bude mit v zari 3. Bojimse jeho reakce, je skoro vlastne jako jedinacek. Jinak u nas je ctvrte mimco taky neplanovane. 😁

clauzuzu
28. srp 2019

@andrea2016 taaaak bude to asi sranda a zajímavé,ale holky obe už vedi,že čekáme mimi a starší se děsně těší,mladší se stále dost kojí,tak uvidíme,jak to bude fungovat 😀

kristjir
29. zář 2019

Tak jsem až teď zjistila, že tu máme takovou skupinku. Tak se k vám jdu přidat. My máme termín 21.1. a podle ultrazvuku, kdy mi to zatím jen jednou doktorka řekla, tak prý čekám chlapečka. Ale na velkém ultrazvuku se vůbec neotocil a tak si tam jen tak v klidu ležel. Takže to ještě není vícekrát potvrzené... Děvčata, je tu některá, které řekli na druhém screeningu, že má nízko položenou placentu, která je na přední stěně a zasahuje do VB? Prý se nemám bát, že by se měla ještě vytáhnout, ale říkám si, jestli ten malý lenoch to zvládne 😃

kristjir
29. zář 2019

@nikolatezka Ahoj. Máme to stejně. S přítelem jsme si přáli holku a vypadá to na kluka. Ale my jsme se už předem shodli na jménech. Nelíbí se nám klasický, co má skoro každý. Takže máme pro kluka vybrané jméno Adrian 😊

leymea
29. zář 2019

@kristjir ahoj, mame stejny termin 😀 a placentu mam tez nizko, na druhym screeningu mi namerili 13mm od vb. Akorat ja ji mam ma zadni stene. Prej se pravdepodobne vytahne, ale mam docela strach. 9.10. mam poradnu tak jsem zvedava jestli se uz povytahla.

handra_38
30. zář 2019

@kristjir Ahojky ja mam termin 9.1. a placentu take nizko, ac to sledujou uz od zacatku tak se pomalu vytahuje a ted jdu zítra 1.10. na poradnu a pevne verim ze se uz vytahla uplne 🙂 takze ver taky a urcite to bude dobry 😊

leymea
30. zář 2019

@handra_38 drzim palce a hod zitra info 😉

kristjir
1. říj 2019

@handra_38 Děkuji. Tak snad budu mít také štěstí a bude to v pohodě. Tak určitě napiš, jak to dopadlo a hodně štěstí. Mě právě na druhé kontrole v nemocnici, což byl ten 21tt řekli, že zasahuje do porodních cest 🙂

kristjir
1. říj 2019

@leymea Určitě pak napiš, jak to dopadlo ... Já jsem z toho trošku vyděšená, ale vzhledem k tomu, že sebou v tom břiše celkem hází, co cítím kolikrát, tak myslím, že to bude brzo v pohodě 😃

leymea
1. říj 2019

@kristjir tak ono to neni o pohybech 😀 ale dozvim se to az pristi stredu. Jestli se aspon trochu vytahla. Nejradsi bych to chtela vedet ted 😀

kristjir
1. říj 2019

@leymea To nejsi sama. Já mám kontrolu příští úterý, ale to jen u obvodní gynekoložky, takže celkově se to dozvím asi až v tom 30tt 😃

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru