Bolesti v podbrušku v 2. mesiaci tehotenstva. Je to ok?

dadulka26
15. dub 2011

Chcem sa vas mile mamicky a cakajuce mamicky spytat..:Som v druhom mesiaci tehotenstva a obcas,najma vecer mam bolesti v podbrusku,nieco ako pri menstruacii ale bez krvacania..Je to v poriadku?Niekto vravi,ze sa mi roztahuje maternica ale ja sa bojim aby sa nieco neprihodilo!Co mi dievcata radite?Dakujem vopred!!!

power700
15. dub 2011

Co zajít k doktoru?

kikimaruska
15. dub 2011

Taky bych šla k dr. Já tedy těhu zjistila až v 9tt, ale v 10tt mi začaly bolesti v podbřišku, jako při menstrulaci-jak píšeš...přečkala sem uděsnou noční a ráno už s krvácením jela rovnou do nemocnice, kde mě hned šoupli do rizikového těhu...Návštěvou gynekologa určitě nic neskazíš, naopak...

alisi001
15. dub 2011

jsem taky na začátku 2 měsíce a bolesti mám taky hlavně na pravé straně Dr. mi řekl že je to normální 😒 ale jak říkají holky skoč si k doktorovi a budeš mít jistotu

kamaradicek
15. dub 2011

Pokud nekrvacis, myslim, ze je to v poradku. Ja to mela take. Je to jako takove pichani. Nekdy to bolelo docela dost.

pusolamy
15. dub 2011

taky jsem mela takové bolení ( píchání ) v podbřišku doktor mi řekl že je to tim jak se roztahuje děloha

jajapaja23
15. dub 2011

Já měla taky takové bolesti, samozřejmě, že jsem se vylekala a šla k doktorovi, protože jsem měla opětovné podezření na zánět močového měchýře, který mě předtím trápil. Když jsem tam přišla, skoro se mi vysmál, že se nesmím tak pozorovat, že je to normální, že jsem v "jiném stavu"...jenže když je to poprvé, těžko by byl člověk v klidu při takových bolestech... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru