Paralen na bolest hlavy nezabral, proč? Jsem v 19tt

krasnydenvsem
11. zář 2014

Ahoj te holky už druhý den mne bolí hlava dala sem si paralen a nezahrál sem 18+6 TD ,třeba to je změna počasí u nás prší no a ještě mám rýmu asi to bude tím ,ale proč nezahrál paralen? Kolik dene prášku múzu vzít ?
Děkuji

jitukka
11. zář 2014

Ahoj...taky mě to ted trápí, rýma a hrozná bolest hlavy...tak já hodně čajuju a paralen jsem si brala ráno a večer.....a trochu to pomohlo....

nocinoci
11. zář 2014

ahoj, no paralen můžeš až čtyři za den. Jistě to je počasím. Mě když to v těhu chytne tak dva tři dny to stojí za to ☹ . Ale nejdřív vždycky zkouším spát a pít meduňkový čaj. Hodně uklidnuje. Ten čaj tak dva za den max. Ale ne dlouhodobě tak dva dny. Pak to přeruš. zvyš hodně pití .. já piji převařovanou vodu s citronem a bolesti hlavy se mi od té doby hodně zminimalizovaly .. držím pěsti. Ale je to tím tlakem, mě se dnes udělalo tak zle že jsem myslela, že nejdřív budu zvracet a pak omdlím. A to bylo chvíli potom co se rozpršelo. Klesl tlak . Ještě zkus kafíčko. Malý 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru