Svědění těla po Epidurálu, máte zkušenost?

michaela_n
20. pro 2015

Pri prvnim porodu jsem dostala epidural a po nem me zacalo strasne svedit telo. Sestricky tomu moc neverily, preslo me to po nejake dobe. Nicmene budu rodit podruhe a premyslim jestli to svedeni nemuze byt nejaka reakce na epidural, nemate s tim zkusenost?

sandi777
20. pro 2015

Už bych si ho dat nenechala, vypada to že se nervy vraceli do puvodniho stavu - to je to svědění a jestli docela dlouho, řekla bych že další by byl risk. Mám RS, a jakmile dostávám ataku na nějakou část těla přidá se svědění casto take...můj názor 🙂

sara84
20. pro 2015

Ja bych to neprikladala epiduralu, ale celkove reakci organismu, stres a vycerpani.

adeden
20. pro 2015

Tenkrát jsem to nikomu neřekla, ale svedilo mne celé tělo celý den.. Nejvíc břicho..

irous
21. pro 2015

Ahoj, mám stejnou zkušenost. Nevím, zda to bylo po epidurálu (ale myslím, že spíše ano) nebo stresem, ale obličej a hruď mi svěděly úplně šíleně. čím víc jsem se drbala, tím víc to svědilo, nemohla jsem si ale pomoct. Ještě mi pak navíc šíleně natekly nohy (a to mi neotíkaly nikdy ani během těhu) a splasklo to až za 10 dní. Nicméně pokud bych si příště měla vybrat zda epidurál nebo celkovou narkózu, šla bych do epidurálu. Vyhovovalo mi, jak se tělo vracelo zpátky pomalu a plynule.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru