Používáme cookies. Více informací zde. OK

Vaše zkušenosti s produkty NIVEA Baby

konik_testuje
16. dub 2019

Smích, radost, bublinky, voda všude okolo… I u vás vypadá večerní koupel nějak takto? Dětská pokožka je nejen voňavá a jemná, ale i velmi křehká a citlivá. Právě proto je třeba věnovat jí speciální péči a pozornost. Rozmazlujte pokožku svých malých pokladů nejen po koupeli, ale i během ní.

Maminky i celé jejich rodiny už více než 100 let důvěřují výrobkům NIVEA Baby. Protože pro svou rodinu chtějí vždy jen to nejlepší. A přesně o to se stará tato ověřená, mnohými generacemi zbožňovaná značka, jejíž příběh začíná už v roce 1911. NIVEA Baby nabízí tu nejlepší péči pro každého člena rodiny. Od prarodičů až po ty nejmladší a nejkřehčí.

Toto testování bylo věnováno právě těm nejmenším. 10 maminek a jejich drobečků mělo možnost otestovat kompletní řadu produktů, která se postarala o to, aby byla jejich večerní koupel jedním velkým, zábavným a voňavým zážitkem.

OCHRANNÝ KRÉM PROTI CHLADU A VĚTRU neobsahuje vodu, proto citlivou dětskou pokožku chrání před chladem a větrem. Výtažky z měsíčku lékařského a panthenolu na pokožce vytvářejí ochranný film a nenarušují její přirozené funkce. Pleť je zklidněná a ani lezavý mráz nezpůsobí podráždění a zarudnutí. Snadno se roztírá a nezanechává mastný film.

MICELÁRNÍ ŠAMPON šetrně myje dětské vlásky a je citlivý k pokožce. Vyzkoušejte jemné micelární složení a užijte si mytí vlásků bez pláče, podráždění a suché pokožky hlavičky.

MICELÁRNÍ GEL umyje i tu nejcitlivější pokožku – bez vysušování a podráždění. Micelární molekuly v podobě pěny k sobě jemně přichytí všechny nečistoty a vy je jednoduše spláchnete vodou. Dopřejte svému děťátku uklidňující koupel klidně každý den.

PEČUJÍCÍ OLEJ s mandlovým olejem šetrně čistí a zanechává citlivou pokožku vyživenou a hebkou, vláčnou a hydratovanou.

KRÉM NA TVÁŘ, TĚLO A ZADEČEK ochrání dětskou pokožku díky jemnému a bezpečnému složení s přírodním mandlovým a slunečnicovým olejem. Při vývoji prvního krému pro vašeho drobečka se značka inspirovala tím nejlepším z originálního NIVEA Creme. Vše, co pokožka vašeho miminka potřebuje, se ukrývá v praktické plechové dóze.

Pokud vás zaujaly NIVEA Baby produkty připravené pro testování a chtěli byste se dozvědět ještě víc, nechte se unést do NIVEA Baby světa. Užívejte si naplno výhody, mějte vždy ty nejnovější informace a nezmeškejte exkluzivní testování a soutěže: https://www.nivea.cz/o-nas/nase-spolecnost/news... 🙂

misules4
20. dub 2019

Nejprve děkujeme moc Koníku za tuto možnost testovat kosmetiku Nivea. Měla jsme z toho obrovsku radost, protože na této kosmetice jsme se sestrou vyrůstaly. Úplně si pamatuji, jak měl dědeček svoji plechovou krabičku a mazal se s ní! Miluji tu specifickou vůni. Používali jsme vždy celá rodina a my teď s malou také, proto jsem ráda za příležitost testování těchto skvělých novinek!

A jak se nám testovalo?

Jako první přišel na řadu micelární sprchový gel a šampón. No na první použití jsme si ho obě zamilovaly a přiznám se, že ho naší Nikče dost často kradu, protože ta miminkovská vůně je prostě dokonalá! Taky tu vůni milujete?

Obojí nádherně umyje, a i přes dost citlivou pokožku, kterou obě máme, nám vyhovovaly a nedráždily. A to dávkování pumpičkou je opravdu velké plus! Nikča dost často i ochutnávala a vypadá to, že mají i dobrou chuť.

Hned po koupání pravidelně přichází na řadu mazání. A tuto službu u nás teď zastává ten úžasný olejíček, který je obohacený o mandlový olej. O té dokonalé vůni už asi ani mluvit nemusím, tak si povíme jeho další super plusy.

Malá je s ním za vteřinku namazaná, rychle se vsakuje a nezanechává takový ten šílený lepkavý povlak! Takže můžeme rychle oblékat pyžámko, ať není zima.

Nedávno se maličké udělala ošklivá suchá místa na ručičkách a na nožičkách. Vypadá to jako atopák, který asi chudinka zdědila po mně. Takže ráno a večer ho promazáváme olejíčkem a přes den tím legendárním krémem z plechovky! A musím říct, že za ty 2 týdny testování je tam vidět obrovské zlepšení!

Používáme ho ještě ráno a večer na obličej. Tak lehce se roztírá, bleskově se vsakuje a suprově hydratuje. Nemáte po něm pocit, že se musíte za 5 minut mazat zase. Takže krém používám i já a jsem tak spokojená! Také ho doma máte?

A jako poslední jsme v balíčku obdrzěly krém proti větru a mrazu. No co vám budu povídat, sice nemrzne, ale vítr fouká jako blázen. Takže ten používáme dnes a denně obě dvě! A je super! Vůně, rychle se vsákne takže nemáte bílou masku, se kterou ven fakt nechcete a suprově se roztírá. Navíc je obohacen o výtažky z měsíčku lékařského a o panthenol, takže má i hojivou funkci, kdyby vás ten vítr přeci jen trošku ošlehnul. Používáme ho, i když přijdeme z procházky na zklidnění pokožky. Jelikož obsahuje ten panthenol, bude fajn i v létě “po opalování”. Takže my ho milujeme!

A my moc děkujeme za možnost testování a za objevení našich miláčků od Nivey! Tak zas někdy, třeba u další recenze.

yvonneullmann
16. dub 2019

Ahoj mamky, taťkové 🙂

Díky MK jsme měli s mým malým synkem možnost se zapojit do testování celé řady Nivea Baby.

Balíček jsme obdrželi v den, kdy mě se synkem odeslali bohužel do nemocnice k hospitalizaci, ale to nás v testování nezastavilo 🙂 Vzali jsme si produkty s sebou a zkoušeli je tam. A jak se hodily.

Popíši Vám tedy první dojem z balíčku i obsahu, který jsme dostali. Po otevření balíčku jsem byla nadšená. Ta typická miminkovská vůně byla cítit prostě hned. Očuchala jsem vše a prostě mě lákalo hned něco vyzkoušet. Tak jsem synka aspoň natřela krémem do větru a mrazu na cestu do nemocnice. V balíčku se také nacházel velký nivea baby krém na tělo, obličej a zadeček, který, přiznám se, malému sem tam vezmu a použijí také 🙂 (je dokonalý)

Mimo jiné jsme testovali i novinku od značky Nivea Baby, a to Micellar gel na koupání a Micellar šampón.

V nemocnici jsme s sebou měli sbalený mycí gel. Musím říct, že jsem nebyla spokojená jen já, ale i můj syn byl hrozně spokojený. Ta vůně byla opět neodolatelná.

Jsem nadšená složením tohoto gelu a hlavně tím, jak zanechává jemnou pokožku miminka. Není potřeba už přidávat žádný olejíček do koupele. A to je pro mě velké plus 🙂 Když už jsem se dostala k olejíčku - dostali jsme k vyzkoušení také olejíček, který používáme na masáže po koupeli a přiznám se, že i já si s ním sem tam namažu břicho. Je úžasný. Opět typicka vůně kterou prostě milujeme, ale i konzistence olejíčku je dokonalá.

Dále jsme vyzkoušeli Micellar šampón, který si zabavil můj starší syn a nechce žádný jiný 🙂 Je mu 5 let a za celá léta neměl tak krásně jemné vlásky a pokožku. Šampón má opět super složení, krásně voní a nevysušuje. Navíc je v praktickém balení s pumpičkou.

S celou řadou Nivea Baby jsme na 100 % spokojení. Nemáme žádné zápory. Našli jsme jedině klady 🙂 Děkujeme ještě jednou za možnost testování a věřím že zůstaneme věrní.

hance89
16. dub 2019

Když mi přišla soukromá zpráva, že jsem byla vybrána na testování Nivea Baby, byla jsem nadšená a to už jen proto, že se jednalo o Niveu.

Po odchodu pana pošťáka jsme se s nadšením vrhli na rozbalování balíčků a ten obsahoval:

- Nivea ochranný krém proti větru a chladu

- Nivea krém na tvář, tělo a zadeček

- Nivea micelární gel

- Nivea micelární šampón

- Nivea pečující olej

Jako první jsme otestovali ochranný krém proti větru, protože zrovna jsme se chystali ven a docela dost foukalo. Krém byl celkem hutný, ale za to se dobře vstřebával.

Večer přišel na řadu micelární gel a šampón. Na těch oceňuji pumpičky, dobře se díky tomu dávkovaly. O vůni ani nemluvím 🙂 Voní prostě nádherně a přiznám se, že občas i já si dopřeji sprchu s gelem a šampónem.

Po koupeli jsme namazali olejíčkem. I na něm bych ocenila pumpičky, jelikož jsem tele a pak je mastné vše 🙂 Olejíček se dobře vstřebával a voněl.

Ale můj favorit je Nivea Baby krém na tvář, tělo a zadeček. Po namazání malé zmizela všechna suchá místečka, která měla. Konzistence dobrá, dobře se vstřebával a vůně nádherná. Potom jsme k ní vždy čichala. 🙂

Takže za mě můžu kosmetiku Nivea Baby doporučit.

svobodpetika
17. dub 2019

Už před narozením miminka hledáte kosmetiku, kterou budete používat na ten váš poklad 🙂 Dnes je na trhu tolik produktů, že je někdy opravdu těžké si vybrat a tak vám možná pomůže alespoň malinko moje recenze.

Měla jsem to štěstí, že jsem byla vybrána, abych produkty Nivea spolu s celou mojí rodinou mohla vyzkoušet. V balíčku Nivea Baby, který mi dorazil, byly :

Micelární gel
Micelární šampon
Pečující olej
Ochranný krém proti chladu a větru
Krém na tvář, tělo a zadeček
Protože zbožňuji tu vůni dětských přípravků, musela jsem je hned vyzkoušet na sobě a začala jsem gelem a šampónem. Gel má velmi příjemnou vůni a hlavně moje pokožka nebyla po koupání vysušená. Co mě hodně překvapilo, byl šampón, který krásně voní, to ocenil hlavně můj syn, který zbožňuje moje vlasy. Ale také nebyl problém vlasy rozčesat, a to bez použití kondiconéru.

No a přiznám se, že jsem neodolala a použila na sebe i pečující olej 🙂 I ten mě nezklamal. Moc pěkně se do kůže vsakuje a nezůstává po něm kůže mastná.

Během těch 14 dní jsem po těchto produktech ve sprše sáhla několikrát.

Starší syn byl nadšený. Praktická pumpička mu dovolila pěkně si dávkovat šampón, hlavně bez dohledu rodičů 🙂 Jen občas si pletl šampón s gelem. Jediné, co by možná ocenil, by bylo větší rozlišení šampónu od gelu (třeba jiný obrázek, než jen barevně), přece jen ten gel v očích štípe.

Ochranný krém jsem zatím použila jen jednou, protože počasí nám zatím přeje a není ho třeba. Ale, jak jsem předpokládala, je mastnější a opravdu na tvářičkách vydržel po celou procházku.

A nesmím zapomenout na krém na vše, jak já říkám, a to je taková ta věc kterou můžete mít neustále po ruce a použít vždy, když potřebujete. Hodně mě překvapilo, že krém není tak hutný jako klasika v plechovce. Velice pěkně se roztírá a rychle na rukách schne. Během dne, kdy moje ruce trpí domácí prací ho používám několikrát. Malá verze do kabelky by se také hodila 🙂

Pro mě bylo celé testování příjemným překvapením a minimálně šampón bude u nás doma mít své místo na vaně.

denisahradecka
17. dub 2019

Psalo se jedno krásné ráno, otevřela jsem sociální sítě jako vždy při kávičce, a co nevidím? Na „koňovi“ na mě bliká zpráva od konik_testuje. Byli jste vybráni pro testování Nivea! Čtu poprvé, podruhé, nemůžu uvěřit vlastním očím. Radost, ohromná radost… Balíčku jsme se nemohli dočkat!

Kurýr nejmenované služby přijel pár dní poté. Pamatuju si přesně, že přijel zrovna, když šel Martínek do postýlky a já měla čas prostudovat výrobky jako první bez něj, v klidu. Co mě překvapilo, jakože fakt moc, bylo to, že všechny výrobky byly velké. Tak jak se prodávají v prodejně. Žádné pidi lahvičky, malé vzorky nebo tak. Všechno jsem si ovoněla a Martínkovi následně, po spinkání, ukázala. Kdo mě sledujete, určitě si pamatujete, jak si z výstelky balíčku udělal senzomotorický chodník 😃 Nicméně, i jeho šamponky potěšily.

Niveu od té doby používámě poctivě. V balíčku jsme měli micelární gel, micelární šampon, pečující olej, krém na tělo, tvář a zadeček a ochranný krém proti mrazu a větru. Mráz už nás sice nezastihl, ale vítr, ten ano!

Micelární gel
Ta pumpička! Ta je top. Do teď jsem žádný sprchový gel s pumpičkou neměla a až teď jsem poznala, jak je to praktické. Samotný sprchový gel krásně jemně voní, zvláčňuje pokožku, přitom nezanechává žádné stopy. Používali jsme ho poctivě všichni, i s manželem. Musím říct, že bylo docela příjemné, když přišel ze sprchy jemně ovoněný Niveou, a ne svými pánskými parfémovanými gely. I jemu sprchový gel vyhovoval.

Nemám co bych mu vytkla, přitom jsem se ho docela bála. Do teď jsme totiž na Martínka (2 roky) kvůli atopickému ekzemu žádný gel nepoužili, jen vodu. A světe div se, na Niveu žádná reakce, může ji používat dál. Děkujeme!

Micelární šampon
Používala jsem já a Martínek. Poznatek hlavní a nejdůležitější: Nepalí v očích. Zjištěno při boji s batoletem. Jak některé z Vás stíhájí při mytí vlásků i fotit, nechápu. Náš malý dráček se se mnou pere, mýt vlasy nechce. Myjeme je jednou týdně, takže šampon zkusil pouze dvakrát, ale i tak jsme byli moc spokojení. Šampon lehce pění, vlasy po něm jemně voní, jsou lesklé ještě dlouho potom, jemňoučké. I já jsem byla spokojená, vlasy se po mytí krásně rozčesávaly. Používala jsem ob den a super. Děkujeme!

Krém na tvář, tělo a zadeček
Když jsme začali testovat, Martínek zrovna onemocněl, dostal rýmu, a jak pořád smrkal a slintal přes dudlík kvůli ucpanému nosu, měl obličej celý popraskaný a suchý. Pravidelné mazání Niveou tento problém zažehnalo. Krém jsme používali každý večer na obličej, každé ráno na trup a obličej. Krásně se nanáší, je jemný, dobře roztíratelný. Nezanechává mastné stopy na oblečení. Zanechává po sobě pouze krásně jemnou dětskou vůni. I u krému byl náš syn se sklonem k AE bez reakce. Super! Děkujeme!

Pečující olej
Používali jsme po koupeli. No olejování není můj „šálek čaje“. Neměla jsem olejování ráda, ani když byl miminko. Vadí mi ta mastnota 😃 naštěstí se opravdu rychle vstřebává. Měla jsem strach, abychom neměli mastná pyžámka nebo povlečení. Nestalo se tak. Ani olej nezanechává mastné stopy na oblečení. Ubylo nám z něj opravdu málo, protože na celé tělíčko stačí malé množství. Krásně se roztírá.

Ochranný krém do mrazu a větru
Jak jsem psala v úvodu, mrazy nás nepostihly, pouze vítr. Krém je hutnější než krém na obličej a tělo, hůře se roztírá. Když se Martínek vysmekával při natírání, měla jsem co dělat, abych mu krém rozmazala a nešel ven bílý jako stěna. Krém jsem ale kvůli jeho vysušené pokožce po nemoci opravdu uvítala. Byla jsem ráda, že se mu pokožka venku na větru nevysušila ještě více. Krém krásně hydratoval a pokožku ochránil. Děkujeme! Mimochodem, i u něj byl náš AE syn bez reakce.

Závěrem bych chtěla moc poděkovat celému týmu konik_testuje za tuto možnost testovat. Jsem ráda hlavně proto, že jsme s atopickým ekzémem dost zkusili. Investovat do jakékoliv kosmetiky už jsem u malého nechtěla a používali jsme tedy jen vodu a krém na tělo nejmenované značky. Jsem ráda za možnost změny. Zjistila jsem, že nám výrobky Nivea vyhovují a určitě je i nadále pořídíme. Dokonce už jsem v DMku našla, kde je mají 😃 Sprchový gel totiž mizí velice rychle. Testování nás bavilo a nemám nic, co bych vytkla.

pesilka
21. dub 2019

Poprvé jsem zkusila štěstí a napsala na testování produktů NIVEA BABY. Byla to naše 1. zkušenost s testováním i se značkou. Mikulášek testoval teprve ve 2 měsících. a tedy jsme toho ještě nestihli mnoho vyzkoušet. Velké díky koníku za tuhle možnost.

Balíček nám přišel hned ráno a byl plný překvapení:

a) Nivea krém na tvář, tělo a zadeček

b) Nivea micelární gel

c) Nivea pečující olej

d) Nivea micelární šampón

e) Nivea ochranný krém proti větru a chladu

Jako první přišel na zkoušku krém na tvář, tělo a zadeček. Ten u nás frčí nejvíce doteď. Krásně voní, není příliš mastný a hezky se roztírá. Máte potřebu k tomu miminku potom čuchat ještě víc a víc než doteď.

Nejvíce jsem se těšila na vyzkoušení gelu. Radost mě i Mikuláška trošku přešla, když se osypal. Nicméně jsme mu dali šanci ještě asi za 4 dny znovu, ale opět se malý osypal a tenhle gel budeme používat maximálně s manželem (krásně voní a dělá pěnu) nebo uděláme někomu radost.

Ale abychom napravili značce reputaci, olejíček je velmi příjemný. Ocenila bych více, kdyby byl také v pumpičce jako šampón a gel, ale nemastí moc a střídáme ho s již zmiňovaným krémem. Manželovi se líbí, že má po natírání také jemné a voňavé ruce :D

Vlásků Mikulášek nemá mnoho, ale přesto jsme šampón vyzkoušeli. Nejvíce se mi líbí, že má pumpičku a dobře se tedy dávkuje.

A jako poslední na řadu přišel krém proti větru a mrazu. Počasí nám ještě nadělilo 2 dny, kdy foukalo, dobře se roztírá, ale je hodně tuhý až hutný. Určitě schováme a více otestujeme na podzim.

Nivea Baby mohu jen doporučit a krém na obličej, tělo a zadeček určitě budeme používat i nadále.

maartinka29
21. dub 2019

Ahojte holky, i my se synem jsme byli vybráni do testování produktů od značky Nivea, kterou jistě každá dobře znáte. Některé kousky jsem viděla poprvé, tedy beru jako novinky, jiné zase ověřená klasika, jelikož od Nivey kosmetiku pro malého používám od jeho narození. Celkově všechny produkty jsou příjemně voňavé, žádná silná parfemace, šetrné k pokožce.

Celkem bylo k testování pět produktů. Dva pomocníci při koupání jsou micelární šampon a micelární mycí gel. Doposud jsem malému vlásky oplachovala jen vodou s pěnou do koupele - taktéž od Nivey, ale teď už nedám dopustit právě na šampón, který jako plus má dokonce dávkování pumpičkou. Beru to opravdu jako velikánské plus, jelikož malý si místo hraček do vany brává a podává právě mýdla, šampony a vše, co vidí na okraji vany. Tohle alespoň neotevře 😀 Vlásky jsou krásně jemňoučké a hladké.

Dalším na řadě je ochranný krém na tvářičky proti mrazu, chladu a větru. Co si budem povídat, teď v období silných větrů, kdy jen venku fouká, se to opravdu hodí. Domča míval vždycky z venku olezlé tvářičky, začervenalé a suché. Tomu je už konec.

Další na řadě je klasický olejíček na tělo. Hydratační, příjemně vonící. Tohle je pro nás osvědčená klasika. Používám ho na malého už od narození od miminka. Vždy si vybavím při přičichnutí, jak byl tak maličkatý 🙂 Navíc jsem si nikdy nevšimla, že by třeba pyžámko bylo od olejíčku mastné. To beru jako velké plus.

A posledním testovaným je hydratační krém v plechovce. Je to praktické, o tom žádná. Navíc každého zaujme jistě tahle klasika, která je na trhu již několik let a nyní vytvořená na míru přímo našim dětem. Vhodné na klasická suchá místečka, pupínky apod.

Děkujeme se synem moc za možnost ozkoušet tyto produkty. My jsme spokojeni od začátků.

viiny
21. dub 2019

Výhra testování Nivea Baby přišla zrovna v čase, kdy se Zorka potýkala s ekzémem, takže jsem byla extrémně opatrná v tom, co na ni použiju. Naštěstí mastička pomohla a tak jsem se postupně odvážila použít vše 🙂 Jakmile balíček dorazil, Zorinka nadšeně rozbalovala.

V balíčku jsme objevily novinky Micelární gel a šampon (ten u nás v koupelně nahradil původní pěnu a gel), dále olejíček na tělo, baby krém na vše a krém do chladu a větru, který používáme již od malička.

Začnu večerním rituálem:

Zorinka se koupe každý večer, vzhledem k tomu, že už většinu času trávíme na zahradě, tak je celá od písku, bahna apod. 🙂 Vlásky obvykle myji pouze jednou týdně a povětšinu času pouze smyju čistou vodu od prachu. Ale vzhledem k tomu, co vše si tam dokáže napatlat, jsme šampon využívaly častěji než obvykle :D

Šampon vlásky jemně umyl, stačilo jej malinko, vlasy jsou po něm jemné, snadno rozčesatelné, lehce voní a umyl i slepené vlasy od nanuku apod. Ke všemu krásně pění, což Zorka má ráda 🙂 A neštípe v očích, takže paráda.

Micelární gel si zase hravě poradil s počmáranou kůží od fixy, propisky, bahnem a špínou všeho druhu 🙂 Opět parfemace jemná, nic dráždivého, žádná vyrážka se znovu neobjevila a tak jsem jej používala každý den při koupání a vše v pořádku. Tudíž všemi deseti doporučuji na citlivou dětskou pokožku! A když si tatínek spletl gel (nebo šampon?) s pěnou, na kterou byl zvyklý a použil toho hodně do vany, tak z toho měli i parádní pěnu.

Jako obrovskou výhodu micelárního gelu a šamponu považuji skvělé balení s pumpičkou, které se nám osvědčilo už u dříve používaného gelu a pěny od Nivey.

V koupelně naprosto skvělá věc, rozhodně lepší než brát obal do ruky a vytlačovat z něj tekutinu. Takhle prostě zmáčknu a myju 🙂

Pečující olej je jemný, ale vzhledem k vyrážce jsem jej použila raději pouze na nožičky a ručičky a teprve poslední 2 dny na celé tělo, vyrážka nevyskočila, hezky se vsáknul, takže i tady vše v pořádku. Ale používala jsem jej hlavně já na těhotenské bříško pro budoucí sourozence 🙂 Kde se také osvědčil, mám problém s tím, že mě svědí pokožka na břiše, ale u tohoto oleje ne, voní jako malé miminko a krásně se roztírá a vstřebá. Takže nemám pocit ulepenosti ještě půl hodiny poté.

Krém na obličej do větru a mrazu jsem mazala poctivě každý den, když jsme šly ven a namazal se s ním i taťka a všechno v pořádku. Žádné červené fleky ani suchá místa. Používám jej už od malička, takže vím, že je skvělý, malý a vozím ho s sebou v tašce u kočárku. Když jsme venku déle a zdá se mi, že tváře začínají červenat, namažu znovu a vše oukej 🙂

Výhoda: malé balení s otevíracím víčkem, snadno rozstíratelný, rychle vstřebatelný a cena!

Posledním krémem je krém na všechno - obličej, tělo i zadeček v plechovém kelímku. Je to taková nouzovka, kterou můžete využít, když jedete na dovolenou a nechce se Vám tahat více krémů. Dost mi připomíná SOS krém od Nivey, který známe již z dřívějška. Můžete použít na všechno, je to něco jako klasická modrá Nivea pro dospělé. Parfemace běžná, hutnost také, roztíratelnost dobrá. Na zadek ideální! 🙂

Výhody celého Nivea sortimentu: Cena, praktické balení, jemná parfemace, účinnost a všechny produkty jsou vhodné na citlivou pokožku těch nejmenších. Dostupnost je skvělá, jak na internetu, tak v kamenných obchodech.

Nevýhody: Nevšimla jsem si žádných, u nás Nivea vyhrává na plné čáře, používáme již od malička, gel, SOS krém, pěnu i krém na ven 🙂 Teď pouze obměníme klasický baby gel za micelární gel a šampon.

Moc děkujeme za příležitost novinky od Nivey vyzkoušet, jsem nadmírnu spokojená a určitě budeme používat i nadále, nejen pro Zorinku ale i pro dvojčata 🙂

snezenka123
22. dub 2019

Na testování těchto přípravků jsem se moc těšila nejen já, ale hlavně moje děti. Měli jsme obrovskou radost, že jsme testování vyhráli a nemohli se dočkat balíčku.

Mám čtyři dětičky, z toho tři holky, a znáte to, my ženský si potrpíme na všelijaké to mazání a navíc, když je to voňavoučké a pokožka je potom nádherně hladká... To je něco!🙂

Byla jsem hlavně zvědavá na dětskou koupel NIVEA BABY Micellar. Josefínka má od narození hodně suchou pokožku, a když se narodila císařským řezem(jako jediná, oproti sourozencům), tak se poté loupala snad několik týdnů. A některá ta místa jí zůstala suchá doteď. Hlavně po koupeli. Proto nekoupu každý den. Tento mycí gel mě překvapil svoji jemností, a taky nádhernou vůní.

Zkoušela jsem jí mycí gel dát trochu do vany, a nebo ho použít přímo na tělo, na žínce. Výsledek byl tak i tak báječný. Pokožka po koupání nebyla vůbec suchá! Vyzkoušely ho i starší ségry (10 let a 4 roky) a libovaly si také. Cachtaly se potom všechny tři holky ve vaně najednou a měly o zábavu postaráno. Pokožka po koupání byla nádherně jemná, nevysušená.

Jako veliké PLUS hodnotím:
- veliké balení 500 ml.
- pumpička s dávkovačem pro snadnější použití jednou rukou.
- stabilní tvar šamponu, neklouže a nepadá z okraje vany
- neobsahuje parabeny, alkohol, barviva

Mínusy?
- žádné 🙂

Na řadu přišel i posléze šampon na vlasy NIVEA BABY Micellar. Tento šampon jsme vyzkoušely všechny holky, včetně mě. Úplně jsme nezkoušely, jestli neštípe v očích, protože to jsem riskovat nechtěla, ale podle mě by neměl dráždit oči. Každá z nás máme jiné vlasy. Josefínka, ta nejmenší, má nejkratší vlásky. Avšak zase má na hlavičce ve vláskách suchá místa, něco jako seborea, ale v minimální míře. Po umytí vlásků znatelně lepší.

Nejstarší dcera má husté dlouhé vlasy, které šampon bravurně a snadno umyl. Provoněl. I když neobsahuje složky na rozčesávání, dcerka usoudila, že jemnost vlasů po umytí měla vliv na jejich pozdější nezacuchanost.

Bětka, čtyřletá, má vlásky jemné. Té šampon také skvěle vyhovuje. Jemně pění, krásně čistí.

No a potom přišly na řadu i moje vlasy. Po porodu hodně padající, mastící se, ale jemné a suché, zničené melírama, na kterých jsem byla naposledy někdy loni v létě 🙂 Každopádně i s nimi si šampon poradil. Vlasy umyl, a opravdu se po něm vlasy hezky česaly a tak rychle se nemastily. Musela jsem ho použít ale trošku více než u běžného šamponu, měla jsem pocit, jako bych si vlasy myla spíše mýdlem. Čemuž ale nepřikládám mínus. Celkově mě šampon velmi mile překvapil.

A jako jeho PLUSY hodnotím:
- veliké balení- 500 ml.
- krásnou vůni
- pumpičku pro snadnější aplikaci a dávkování
- stabilitu
- neobsahuje alkohol, parabeny, barviva
- neměl by pálit v očích

Mínusy:
- opět žádné

Jako úplně první věc, kterou jsme použili hned, jakmile jsme balíček otevřeli, byl krém v plechovce NIVEA BABY My first cream. Krém je velice lehký a neskutečně příjemný na pokožce. Jeho použití je vskutku všestranné. Mazaly jsme se s ním všechny ženské v domě. Syn odmítal, že prý on je přeci chlap a není to nic pro něj 🙂 Používaly jsme ho na obličej, tělo i Josefky zadeček.

Krém má opět krásnou vůni, lehce se vstřebává a nezanechává mastný pocit. Dcerka Stázka si s ním mazala obliček, když se jí na něm udělaly suché flíčky, něco jako ekzém, a velmi rychle ji zabral a pomohl.

Co se týká zadečku, krém nijak pokožku nepodráždil, ani jsem neměla pocit, že by zamezoval opruzeninám, ale zase neublížil. Takže jako pečující super, ale asi bych od něj nemohla očekávat 100% ochranu proti opruzení, jako u krémů, jež jsou na to přímo dělané.

Plusy:
- velké balení 150ml
- krásná plechovka, která může po vypotřebení krému sloužit třeba na nějaké drobnosti, knoflíky apod.
- snadno se otevírá
- příjemné a lehké složení
- všestranné použití na pleť jak půlročního prcka, tak i 35 leté mámy 🙂

Mínusy:
- žádné, jen možná že neplní podle mě ochrannou funkci proti opruzením, jako běžné krémy proti opruzeninám

Dalším testovacím produktem byl OLEJ NIVEA BABY Delicate oil. Jak už jsem psala, nekoupu denně, ale denně jsem musela malou promazávat, jelikož se loupala a trpěla na suchá místa na těle. Olejíček jsem zkoušela i přidat do koupele pro ještě větší pocit jemnosti a povedlo se.

Při mazání se opět rozvine příjemná, nevtíravá vůně. Taková hezky "miminkovská".

I když se jedná o olej, po jeho použití nemáte pocit "mastnoty". Rychle se vsakuje a hezky hydratuje kůži.

Plusy:
- příjemná vůně
- rychle se vstřebává
- zacvakávací víčko - při zavření to cvakne, takže máte jistotu že je olejíček skutečně zavřený a nehrozí jeho vylití při převrhnutí
- neobsahuje barviva ani alkohol a je bez parabenů
- obsahuje mandlový olej

Mínusy:
- žádné

No a poslední výrobek na zkoušení byl v balíčku NIVEA BABY Wind & Weather cream. Balení tohoto krému je 50 ml. Jeho konzistence je mnohem hutnější, než u krému v plechovce, a mám pocit, jakoby udělal na pokožce takovou "ochrannou vrstvu".

Není se čemu divit, tento krém je totiž dělaný právě do nepříznivého počasí. Proti chladu a větru.

Jelikož už je zima naštěstí pryč, vyzkoušeli jsme jej alepsoň na výlet, kopec Spící pannu. Kde to teda na vrcholu hooodně foukalo. Krém se osvědčil a ochránil jemnou pokožku na obličeji perfektně. Myslím, a jsem přesvědčená, že bude super i v zimě, právě do mrazu. Neobsahuje totiž vodu, která by potom mohla na pokožce udělat neplechu.

Plusy:
- ideální velikost do kabelky 50ml
- lehce se otevírá
- krásně voní
- hutné složení
- vstřebatelný
- neobsahuje parabeny, barviva a alkohol
- co ale obsahuje je panthenol a měsíček lékařský

Mínusy neshledávám ŽÁDNÉ 🙂

Takže na závěr. Za sebe i za holky můžu napsat, že 100% spokojenost. Výrobky předčily naše očekávaní. Hlavně teda to moje. Protože jsem přeci jen už s dětmi vyzkoušela za ty roky ledaco, ale Nivea se řadí mezi ty TOP.

Ještě jednou moc děkuji MODRÉMU KONÍKU za možnost zkoušet s dětmi tyto výrobky.

Přejeme krásné sluníčkové dny 🙂

makynaeliska
10. kvě 2019

Předně děkuji koníku za možnost otestovat kosmetiku Nivea, protože je to jedna z mála značek, které jsme doma neměli. Balíček dorazil v pořádku a po rozbalení na nás čekalo plno produktů k testování...

Micelární gel na mytí, micelární šampon, krém do větru a mrazu, olejíček a taky krém jak já říkám “na všechno”. Na začátku jsem myslela, že vše ozkouším jen na Vašíkovi, bohužel po dvou umytích s gelem, se šíleně osypal, takže gel jsem na něm již nevyzkoušela. Stejně tak šampon...Ale! Abych to hned nezahodila a jelikož mám děti tři, ujal se gelu a šamponu Vojta s Eliškou. Tam už se osypání nekonalo, dokonce, jelikož Eliška je jediná, kdo z dětí dá dohromady souvislou větu, mám prý vzkázat, že krásně voní a pozor! - neštípe v očích 😌 Vojtu, toho nadchla jiná věc. Gel parádně dělá bublinky😂💪🏻

Dalším parťákem na otestování byl krém do větru a mrazu, který jsme ale nevyužili bohužel ani jednou, jelikož u nás celých 14 dní, co jsme testovali, bylo sluníčko.

Ne že by mi sluníčko vadilo, znáte to, tři děti doma 🙄 Jako poslední byly v balíčku “uni” krém vhodný na tělo, obličej a zadeček prcka a taky tělový olejíček .

Olejíček je naprostá bomba. Po 14. dnech ho máme celej skoro fuč...Zaprvé krásně voní, jemně, nic převoněného, tak krásně dětsky... Nedělá mastné fleky na oblečení, rychle se vstřebá, ale přesto zůstane kůže fakt jemná a hezky “promaštěná”, což vám potvrdí pět z pěti členů naší rodiny.

Krém jsme taky používali celkem dost, my jsme taková “vysušená” rodinka. Musím říct, hodně mi připomíná klasickou Niveu, i když není až takhle hutný. Dětem jsem s ním mazala ty nejsušší místa, co mívají po těle, sobě jsem mazala obličej a opravdu super, šupinky byly pryč...

Takové bylo naše testování dětské kosmetiky Nivea...

Závěrem sepíšu pár bodů:

- oceňuji pumpičku jak na gelu tak na šamponu

- jemná, nevtíravá vůně

- olej nezanechává stopy na oblečení

- krém je super na hodně suchá místa, opravdu o 90 % zlepšení

ariadna12
16. dub 2019

U nás vede Nivea krém proti větru a chladnému počasí a šampón/mýdlo No Tears. Dítko je spokojené, provoněné a nemá ekzém😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli