• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mohu si barvit vlasy v těhotenství?

21. února 2014 
Barvení vlasů v těhotenství neublíží to miminku ??
5. lis 2013 ve 12:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš
5. lis 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě neublíží neměj strach. :wink:
5. lis 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neublíží, já jsem chodila na melír celé těhotenství a děti jsou, nejen podle mého nekritického mateřského oka :grinning: , zcela v pořádku.
I gynekolog mi říkal, že to považuje za pověry.
5. lis 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Mužeš :slight_smile: Mně to akorát špatně chytalo.
5. lis 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
V mamince psaly, že můžeš :wink:
5. lis 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě můžeš, žádný strach :slight_smile:
5. lis 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš, jen to občas nechytne nebo chytne úplně jinak :frowning2: mě to chytalo blbě vždycky, takže v těhu jsem vynechávala. v porodnici jsem pak ale objevila první šediny, takže kdyby bylo druhé, tak budu asi raději jak liška než mít odrostlé šediny :wink:
5. lis 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě. barvila jsem se u obou dětí.
6. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj urcite muzes chodila jsem cele tehotenstvi stejne jako laurital ani se mi nestalo,ze by spatne chytil,ale uz jsem to take slysela
6. lis 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě ano, já melírovala několikrát. Jen mi to tam kadeřnice musela nechat dýl než obvykle, špatně to chytalo,.
7. lis 2013 v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já barvím a chytá mi to naprosto normálně.
19. lis 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si raději koupila tu barvu od Garnier oil jak je na to ta reklama, údajně je tam míň těch chemikálií :slight_smile: Ale když jsem čekala Kubínka tak jsem se dokonce odbarvovala celkem agresivním odbarvovčem a je vše v pořádku :wink:
1. led 2014 ve 13:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to nevadí, k mé kadeřnici chodí spouta těhulí a všechny jsou v pořádku, stejně jako již narozené děti některých z nich:slight_smile: Navíc když si všimnu těhotných v Praze nebo v zahraničí, rozhodně se z nich nestaly o sebe nepečující osoby, ale chodí upravené jako před těhu:slight_smile: Spíš jde o to nelít si sama na hlavu nějaké levné driáky, s tím byl prý problém dříve, dnes jsou barvy i melíry mnohem šetrnější. Jen se prý může stát, že to chytne méně, ale já osobně s tím problém zatím nemám. A správná kadeřnice umí upravit i sílu melíru pro těhotné, aby to bylo co nejšetrnější.Fakt, moderní doba umí už vše:slight_smile:
21. únor 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barveni nevadi :slight_smile:
21. únor 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehotenstvi neni nemoc.... muzes opravdu barvit vlasy.. lakovat si nehty... lakovat si vlasy.. pouzivat parfem... koupat se ve vane... sportovat... takze hura do toho :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Neublíží to miminku, já jsem šla ráno ke kadeřnici a večer porodila. Takže jsem šla pod narkózu s krásnou hlavou :grinning: .
21. únor 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek