• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Umrtvení při trhání zubu v těhotenství. Může ublížit?

30. března 2010 
Ahoj holky, nikde jsem to tu nenasla a tak se chci zeptat. Nevite jak je to pri trhani zubu v tehotenstvi s umrtvenim? Nemuzu se ta latka nejak dostat k mimcu a pripadne ublizit? Mozna se ptam hloupe, ale opravdu o tom nic nevim. :frowning2: Doufam,ze ne, vzdyt se to nazyva lokalni umrtveni, ne?
29. zář 2006 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alci, moc dekuji, uz jsem ze vseho tak zblba, ze uz nevim.. Navic jsem ted hrozne nervozni pred cestou letadlem, ze uz si pripoustim uplne blbosti.. :wink: Dekuji :grinning:
29. zář 2006 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aperio.cz/porodnictvi/poradna/dotaz.shtml?x=509925
A jeste tady :slight_smile: Myslim, ze to nevadi, navic ja sama jsem byla min.tyden u zubare a jelikoz ani neotevru bez umrtveni pusu, hned me to zajimalo :grinning: A pry zadny problem :slight_smile:
Takze se neboj holcicko, nebud nervozni a zblbla a pohlad si brisko :slight_smile:
29. zář 2006 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jeste jednou MOC dekuji, hned je mi lip. I kdyz pri predstave zubare je mi hodne spatne... Naprosto s tebou souhlasim, ze napred umrtveni a pak teprve se mi na zuby muzou podivat, vic umrtveni a muzou mozna i neco delat.. :grinning: :grinning:
29. zář 2006 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2006 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nimmo, jej az ted jsem si vsimla, ze jsi mi taky poslala odkaz.. DEKUJI :grinning:
29. zář 2006 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz uz jsme u toho, nevite nekdo, jak je to s tetanovkou pri kojeni? :slight_smile: Uz jsem si to i googlila, ale nasla jsem protichudne odpovedi... Ja uz bych ji totiz docela potrebovala dostat, v tehotenstvi mi ji dat samozrejme nechteji, no a pak nevim, jestli vubec stihnu nejaky nekojici obdobi, protoze bych chtela mit brzo dalsi mimco :slight_smile:
29. zář 2006 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky jsem tady dnes poprvé, protože jsem hledala stejnou odpověď na to jestli mi v těhotenství neublíží umrtvení zubu při trhání. Mám to už za sebou včera musel ven. Před 4 dny jsem dostala antibiotika Penbene, prý neškodí v těhotenství, protože obsahují penicilin a ten prý nevadí, no ale stejně mám strach jsem v 12t. Nemáte někdo podobnou zkušenost??
30. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek