Bolesti v podbřišku na začátku těhu, poraďte

michalka1402
7. črc 2013

Ahojjky jsem na začátku těhu a skoro každý den mě poboliva v podbřišku.Je to spíš pichlavá bolest.Měla jsem to aji před potratem a myslela jsem si že je to normalní. Ale tet mam obavy že to tak neni. Mohly by ste mi prosím poradit 😉 ????Předem mooc děkuju 🙂

elastiq
8. črc 2013

Mě to taky tak bolelo a bylo všechno v pořádku. Děloha se roztahuje..ale raději si zajdi k dr at víš jistě, že je to ok.

michalka1402
autor
8. črc 2013

Byla jsem tam dnes a vše je v pořádku ale miminko nebo jak bych to řekla je ještě moc malý na to aby na 100 pro jesli su teho uvidíme za týden. Mám jen obavy jen aby to nedopadlo jak minule že se přestalo vyvijet ☹

elastiq
8. črc 2013

To bude dobré, uvidíš. Musíš tomu věřit..Pak dej vědět jak to dopadlo. Ale jak říkám, taky mě bolelo břicho a pořád jsem na netu hledala proč.. určitě nejsi jediná kdo to tak má, myslím, že je to celkem běžné..

radulka57
8. črc 2013

@michalka1402 vůbec se neboj, zaprvé pokud už si jednou potratila, tak se říká že je tělo jakoby "pohnojený" a podruhé se mimčo o hodně líp chytá 🙂 A zadruhé jestli tě to uklidní tak já jsem v 14týdnu a bolesti podbřišku mám stále od 5týdne! A dokonce na začátku to bylo tak silné, že jsem myslela, že mě někdo rve dělohu z těla, i v noci jsem se budila kvůli silné bolesti, je to normální! Nekrvácela jsem a mám uplně normální těhu. Prostě děloha pracuje ze začátku na plno!!!! Snad sem tě trochu uklidnila a přeji hodně štěstí 🙂

michalka1402
autor
8. črc 2013

Děkuji moc holky. Jo obě ste mě mooc uklidnily 🙂 Elastiq jo neboj dam pak vědět jak vše dopadlo 🙂 .A ještě jednou mooc děkuji aspoň něco mě teť přestane trápit 😉 🙂 Radulka57 tobě taky přeji hodně štěstí 🙂

michalka1402
autor
17. črc 2013

@elastiq vše je v pořádku ale pomalu roste ☹ tak snad se to napraví a poroste jak z vody 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru