• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na jakém základě mi Dr. napíše rizikové těhotenství?

19. prosince 2016 
@anjelik001 Pokud tě nemá kde přeložit, tak si myslím, že jo. Hlavně pokud např. zvedáš těžké věci.
23. črc 2016 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik001 noční jako těhotná dělat nesmíš, ani 10 hodin denně. Musí tě preradit na jinou práci. Neschopenku je podle mě o domluvě s lékařem... žádný nechce riskovat
23. črc 2016 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cukricek123 No asi mě neprelozi. Občas šílená domluva. Hlavně jsem 2 hodiny na cestách než se dostanu do práce a z práce.
23. črc 2016 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to jejich povinnost, ale asi se tě budou snažit ukecat na neschopenku @anjelik001
23. črc 2016 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik001 domluv se s dr. Pokud je normální tak ti napíše neschopenku. :wink:
23. črc 2016 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si to myslím...
23. črc 2016 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky. Dnes si budu dělat test, tak uvidím jak dopadne.
23. črc 2016 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik001 není. Zaměstnavatel musi přeradit těhotnou na nerizikovou práci, v tomto případě bez nočních a prescasu.
23. črc 2016 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik001 Není. Je to na přeřazení na jinou práci, která je vhodná pro těhotné. Je to povinnost zaměstnavatele, ale samozřejmě o to musíš požádat.
Neschopenkou by ses naprosto zbytečně připravila o peníze a omezila vycházkami.
23. črc 2016 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat ... S manzelem se pokousime o miminko uz myslim ze to bude co nevidet :slight_smile: .. Nicmene uz mam strach z neschopenky a vychazek . Casto jsem slysela ze dr nemusi/nechce dat neschopenku hned na zacatku tehotenstvi. Ja pracuji jako sestra na ldn a je to dost jak fyzicky tak psychicky narocna prace a o ruznych nemocech nemluvim. Doufam ze to muj dr pochopi a da mi ji hnedle,ale taky bych chtela nejake vychazky a to prej dr taky nemusi dat ani tech 6 hodin- rikaly kolegyne z prace. Tak jak to tedy je :slight_smile: ??
11. lis 2016 v 00:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většinou jsou lékaři rozumní, soudím dle svého a svých známých, a s neschopenkou nedělají problém pokud si řeknete. Mě se spíš divila, že doma být nechci:slight_smile:. A vycházky podle aktuálního zdravotního stavu. Pokud Vám bude mizerně ani je nebudete požadovat:slight_smile:. Myslím, že pokud nebudete muset ležet tak by také neměl být problém. Ale svého lékaře a jeho přístup znáte nejlépe sama:wink:. Držím pěstičky ať se zadaří co nejdříve:wink:.
11. lis 2016 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my se snažíme tak až to vyjde budu jí chtít. Mám náročnou práci, celých 8 hodin jen stojím na nahou , těhotná nejsem a práce už mě vyčerpává. Sedět se u mé činnosti fakt nejde , to bych neudělala nic:joy::joy::joy:
12. lis 2016 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

já mám zase problém ten, že jsem teď měsíc marod a to z psychických důvodů - dostala jsem antidepresiva. Když to bylo v práci nejvíce náročné, tak jsem v té době otěhotněla, ani nevím jak se to mohlo stát. Brala jsem i lexaurin, nedalo se to zvládnout. Pracuji se zakázkami, které jdou do 1mil hodnoty, jelikož pracuji v kanceláři, tak mám tyto zakázky hlídat a starat se o ně, ale často se stávalo, že kolegyně byly doma s dětma a já to táhla i za ně a jak šel čas, tak i můj mozek vypověděl službu a psychicky jsem se zhroutila. Musela jsem žehlit průsery za výrobu se kterou nemám nic společného. Nyní jsem v 7tt a má jít za 14 dní do práce. Bylo mi přikázáno přestat brát antidepresiva a děsím se toho až půjdu zase do práce :frowning2: cítím, že mě všechno rozhodí, navíc mi taky není dobře, mám celodenní nevolnosti. Myslíte, že to je na neschopenku? Nechci se v práci stresovat(hrozně bych si pak vyčítala, kdy se stalo něco mimi), byla mi zjištěna deprese a úzkostné stavy.... :frowning2: Moc děkuji za rady.
19. pro 2016 v 18:50  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musí posoudit lékař
19. pro 2016 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruskasimka Podle mě to na neschopenku je,napíše Ti ji gynekolog.A budeš doma a v klidu.Kdo nemá v práci stres a obrovský tlak,tak to nepochopí.Antidepresiva by bylo nejlepší nebrat
19. pro 2016 v 19:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek