Píštěl na kostrči. Neohrozí plod?

syrael
10. lis 2006

Nazdárek,
nemáte někdo zkušenosti s píštělem na kostrči během těhotenství? je to takova bolestiva boule, ze ktere občas vyteče hnis. Dřiv jsem na to čas od času trpěla a teď se mi to přihlásilo po dlouhé dobš znova. Problém je, že jsem na riz. těhotenství a mám obavy, aby ten zánět nějak neohrozil plod. Za případné rady děkuju!

hankah
10. lis 2006

syrael - zkušenosti sice nemám,ale doktorovi jsi to říkala???? zánět v těle je pro mimi vždy nebezpečný!!!nechci tě strašit, ale řekni to doktorovi a poraď se s ním o tom.......... přeji ti, aby vše dopadlo OK

vilca
10. lis 2006

A to už jsi měla před těhotenstvím? Můj bratr něco takového měl a musel s tím jít na operaci, kde mu to vyoperovali. Jestli je to to stejné, tak bych ti radila, abys šla co nejdřív k doktorovi. Ale třeba je to něco jiného. Každopádně by to měl vidět doktor.

simik01
14. lis 2006

¨Já s něcím podobným mám zkušenost asi před 10 lety se mi něco takového udělalo a nakonec mi to vyoperovali s tím - a teď se prosím nesmějte - je to pravda - že jsou to "zbytky" mého dvojčátka, které jsem v těhotenství jako silnější plod "pohltila" - není to nic neobvyklého - jak jsem zjistila - má to dost lidí. Byla jsem z toho dost v šoku - ale kromě malé jizvy s tím již nemám zádné problémy...
Svého lékaře informuj co nejdříve!!!
Hodně štěstí a budu držet palečky...není se čeho bát i když to na první pohled zní hrozivě... 🙂 🙂 🙂

vilca
14. lis 2006

Simiku, přesně to měl ten můj brácha. A není to žádná sranda, protože jemu to obepínalo míchu, takže to muselo jít co nejdřív pryč.
Syrael, určitě zajdi k doktorovi. Ale neboj, určitě to bude dobrý 😉

simik01
14. lis 2006

ono asi hodně záleží jak je to veliké - já to měla naprosto bez problémů - bylo to spíš nepríjemné po psychické stránce.. 🙂 Protože jsem o tom nikdy neslyšela - tak mě to dost zaskočilo...🙂
Není třeba se bát - ale k lékaři určitě - už jen kvůli tomu, že ta bulka je dost nepříjemná... 🙂

syrael
autor
14. lis 2006

Diky za rady, no legrace to fakt neni. Muj tata tam mel taky zbytky dvojcete a pri operaci mu vytahli zuby a vlasy! Uz se mi to objevilo jako diteti a prosla jsem vsema moznejma vysetrenima, vcetne ct tomografie a nic mi neprokazali. Moje gynekolozka s tim nema zadny skusenosti, takze tezko rict co delat, kdyz me kvuli tomu uz prohnali i tunelem a nic nenasli. zatim to zmizelo, tak doufam, ze se to uz nevrati☹

marcicek84
20. únor 2011

ahoj, mám tuhle diagnózu a zítra mám jít na operaci, prosím o vaše zkušenosti jak dlouho jste s tím marodily a jestli se vám to vrátilo či nikoli. A také jaký byl váš stav po operaci...Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru