• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podrážděná děloha. Setkaly jste se s tím?

4. listopadu 2013 
1. pro 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja mam casualplay trojkombinaci,jo asi ho uz mit doma budu na ty posledni tri tydny :wink: !Akorat nechapu nekoho,kdyz ma kocarek treba pul roku dopredu doma,to je strasne brzy
1. pro 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jsem rada, ze je to tu optimistictejsi, kdyz se probiraji kocarky:slight_smile:.
My ho budeme mit tesne pred V. nebo po V., objednavali jsme nemecky teutonia spirit S3. Casualplay byl taky nas favorit. Evikku: jakou barvu?

Ja to nechci zakriknout, ale me v posledni dobe neboli bricho! Ani kdyz vyrazim k dr. nebo neco zarizovat do mesta. Driv jsem se po takovem vyletu kroutila v posteli a ted nic. Uz jsem si pocitala magnezium a do 35tt zbyva jenom nejakych 1,5 baleni a pak nasadim malinik:slight_smile:
2. pro 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
campi:zmenili jsme trosku tema,aby jsme porad nemysleli jen ne skaredy veci :grinning: !Teutonii jsem taky chtela :grinning: ,nakonec jsem se rozhodla pro casualplay a barvicku budu mit svetle zelenou z jejich nove kolekce,chtela jsem modrou,ale jak jim dosli ty novy barvy,tak jsem neodolala :grinning: .Tak to je dobre,ze uz te neboli bricho,jen tak dal :wink:
2. pro 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak dlouhou maji objednaci lhutu? Je to fesackej kocarek:slight_smile:.
2. pro 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta nova kolekce bude na prodej ted od 5.prosince,cekam na ni uz tri tydny,jinak kdybych chtela barvicku ze stare kolekce,tak bych ho mela doma hned, za tri dny :grinning:
2. pro 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toho jsem se prave bala, nastesti teutonia mela v Nemecku vzorniky nove kolekce uz zacatkem listopadu. Navic je to jako objednani auta - volíš kola, barvu, podvozek, brzdu, korbicku, takze fakt kocarek na miru:slight_smile:
Takze dojdes na prodejnu a koupis nebo to tam mas nejak predobjednané?
2. pro 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mam to objednany pres internetovy obchod,ale maji i kamenny,takze nebude problem s pripadnou reklamaci :wink: Uz se tesim,jak dojde,to bude krabic :grinning: !No prave,vzornik tady taky meli uz od rijna z nove kolekce,ale dodavatele,ho dodaji az tento tyden na trh :grinning: ,budes mit tu barvicku,jak mas v galerce?
2. pro 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, budeme mit cervenou. Jsem zvedava, jak to bude vypadat v reále. Přeci jenom, malý vzorek to není ono.
2. pro 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
campi a co je to malinik?:slight_smile: inak caute :wink:
to sproste brucho stale tvrdne, este aj v noci, ked spim :unamused:
a evikk aj ja som eva:slight_smile:
a kocik nemame ani my...povercivost :wink:
2. pro 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
campi,ja chtela strasne cervenej casualplay,ale bylo mi to blby na kluka cervenej kocarek :grinning:
2. pro 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nef:taky Eva :grinning: ,to je nahoda!Me v noci taky tvrdlo a chvili me bolelo,ale tak minutu,jakoby poslicci nebo co :angry:
2. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked porodime nebodaj na vianoce, mozme s nasimi detickami oslavovat naraz, oni narodky, my meniny :wink:
2. pro 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nefertitko: caj z listu maliniku (nevim slovensky nazev) je dobry k priprave hladkeho svalstva na porod. Pije se cca od 35tt, je tu nekde diskuze.
Evi: to ses mela odvazat, cervenej kocar je podle meho i pro kluka:slight_smile:.
nefertitko: a jakej kocar mas vybranej?
2. pro 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
campi:nechej toho,nebo ho jeste vymenim za cervenej :grinning: !Malinik mi zatim doktor nedoporucil :unamused:
2. pro 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocik este nemame ani vybraty, ten poriesime az ako posledny...
2. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak chcete k porodu epiduralku?
2. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nef:a ani nemas predstavu jakej kocarek si vyberes?Ja pujdu urcite do epiduralu,prece nebudu trpet ,kdyz je ta moznost si nechat neco dat proti bolesti.U me v porodnici davaji jeste nejaky jiny anestezium,nejaky paracervikální blok,tak mozna ten si necham dat :slight_smile:
2. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
predstavu zhruba mam...:slight_smile: ja som ani nechcela este moc vyberat, som sa bala, ze to cele zle dopadne a kocik mi bude zbytocny...
inak ako sa mi ten porod blizi, tak dost na mna lezie strach, ty sa nebojis?
2. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bojim,ze zacatku jsem se nebala vubec porodu,rikala jsem si,ze to zvladnu,ze to bude v pohode,ale jak se to blizi,tak se bojim docela hodne!Doufam,ze budu lezet v bolestech 24hodin,chci mit rychlej porod,ale to chce kazdy :frowning2:
2. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi hovor, mna aj sestru mama rodila 26 hodin, tak snad ju nebudem nasledovat
2. pro 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moje mamka taky oba dva porody mela dlouhy 22hodin,a pry je to dedicny :frowning2:
2. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej aj ja som pocula :fearful:
2. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to se mame na co tesit,ze? :angry:
2. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej mame., ale estze my uz mame moznost tej epiduralky, aj ked som pocula, ze pri zlej zrazanlivosti krvi(co je moj pripad) sa epi nesmie davat :confused: musim sa na to spytat
2. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to se na to zeptej,to muselo byt driv hrozny bez jakekoliv anestezie rodit treba v bolestech 20hodin,hruza :angry:
2. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hej, vraj to je najvacsia bolest na svete :frowning2: ...ale ten vysledok potom :grinning:
2. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To vydrzime at uz bez nebo s epiduralem,pak uz budeme mit doma miminka a to bude terve kolotoc :grinning: ,tak uzivej pohodicku v posteli :grinning:
2. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle mi rikaji vsichni, at nefnukam a uzivam si poslednich tydnu valeni a svobody. Myslim, ze maji pravdu:slight_smile:
Vcera mi manzel rika: "Myslim, ze porod musi bolet jako prase...". To dokonale vystihl, jsem na tu bolest zvedava a snad vyjde epidural (ja mam zase snizeny pocet krevnich desticek, tak snad bude možný).
2. pro 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mi taky skoro vsichni rikaji,ze pak bude klotoc,ale tak snad to nebude tak strasny,zvladaji to vsichni,nejhorsi bude sestinedeli,pak uz se snad ten rezim nejak srovna :grinning:
2. pro 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek