Vrácené nevolnosti v těhotenství

lorrelai
1. pro 2017

Maminky máte někdo zkušenost s vrácením nevolností? Měla sem nevolnosti během celého dne jen asi do 9 týdne, nikdy jsem ale neblinkala a pak to ustálo úplně a bylo mě krásně. Teď jsem začala 6.měsíc a už skoro týden vždycky od odpoledne do noci je mě hrozně!! Cítím že blinkání nemám daleko a jsem nepoužitelná ☹ A jelikož mám téměř tříletou cácorku, tak to mi fakt nepřidá...Taky se Vám to některé stalo?? A jak dlouho to prosím trvalo?? děkuji 😉

odula
1. pro 2017

@lorrelai jo jo ,jasně. Strašlivy blivno do cca 5. měsíce,pak jsem měla skoro 2 měsíce klid,a pak to začalo znova. Měla jsem nevolnosti pak fakt až ... No urcite do 38 tt. Pak začaly pořádný posli... 😀 Vitej do klubu 😉 jo PS - je to samozrejme hodně individuální, treba budou trvat jen pár dní ale pointa je : jo., vraci se 🙂

ester34
1. pro 2017

U mě se to mírně vrátilo někdy kolem 8. měsíce, tebe teda lituju ☹ Jestli můžu doporučit, tak zkus Případně ještě Bachovky, úplně nejlépe namíchat na míru Chytla jsem teď parádní žaludeční virozu, tyhle věci mě zachránily a fungují i na těhu zvracení...

davian
4. pro 2017

Taky se mi to vrátilo okolo sedmého měsíce a čím blíže je finále, tím je to horší. Já naštěstí mám jen jedno dítko v bříšku, tak dost odpočívám. Teď už bohužel bude jenom hůře. Miminko tlačí na Orgány :( a navíc zázvor který jako jediný pomáhal se ve 3 tr. Nesmí :(.. Moc Ti držím palečky. Uvidíš že ten poklad za to stojí.

verunka11221
4. pro 2017

Bouzel normalni to je ☹ U prvniho mi bylo silene asi do 20.tydne a pak se to vratilo v mirnejsi forme okolo osmeho mesice.No jsem zvedava jak to bude tet ☹

lorrelai
autor
4. pro 2017

Takže maminky, hlásím změnu...nevolnosti po šesti dnech úplně přestaly, ale za to mimíšek teda fest porostl :D strašně se mi zvětšilo bříško :D Konečně de v šestém měsíci poznat, že jsem těhotná :D :D Teď budu jen doufat, že se mi nevolnosti nevrátí...

ssandy
4. pro 2017

Ja mela od 6. tydne az do asi 6.mesice,pak to plynule preslo na paleni zahy v noci. Nedalo se nic, nez to vydrzet. To nemluvim o tom, ze se mi blokla kycel a skoro jsem nechodila. 🙂 Pomohl az porod, uleva 100%. Ted jedu druhe kolo, s dvouletakem to jde o dost hur, ale neda se, nez vydrzet. Drzim palecky, at se nevolnosti nevrati!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru