Ranní nevolnosti kdykoliv během dne?

hathor86
14. čer 2009

Ahojte holky, kdy během dne jste měly tzv. "ranní nevolnosti" a v kolikátém týdnu, případně měsíci vám skončily? Já mívám nevolnosti až večer anebo když se dlouho nenajím... a vy?

janulka7
14. čer 2009

ahoj. hathor, tak u dcery mi bolo zle cely den od zaciatku az do konca tretieho mesiaca. a teraz pri druhom mi bolo zle od druheho mesiaca a z do`piateho ale raz to bolo rano raz vecer potom len cez vikend a ked som sa nenajedla dlhsie tak to bolo najhorsie.

casiopeia
14. čer 2009

Já jsem si je užila do čtvrtého měsíce a poté začali migrény jak blázen. A teda ranní jsem nikdy neměla spíše večerní. A někdy nebyl problém mít celodenní 😝 Bylo to opravdu zábavné 😅

saska.t
14. čer 2009

tak ja od 8 tyz. do konca 4 mes. mi bolo zle cely den 😠 ... a potom to ustupilo 😉

kisska
14. čer 2009

Ahojte, mne zacalo byt zle az ked ma uz vsetci ubezpecovali, ze uz mi byvat nebude 😒 - od 3. do 6. tt a tiez to byvalo kedykolvek, hlavne pri umyvani zubov a kedze by som si potom vzdy rada umyt zuby tak to bol zacarovany kruh... Ale citronove cukriky Orbit mi robili dobre 😉

lyly
14. čer 2009

mne bolo takmer od zaciatku tehu az do 4teho mesiaca, hocikedy cez den, popr. cely den, niekolkox za den vracanie (take zlce, maalokedy jedlo), potom to na 2-3 mesiace prestalo a potom znova az do konca tehu a to uz zacala aj kyselina jak hrom a posledny mesiac som bola kvoli tomu uz aj v nemocnici

hathor86
autor
15. čer 2009

kisska, diky za tip, zkusim je, ale me nejlip dela suchy chleba, tak den stary... nebo bebe susenky, takove ty uplne obycejne... a kamosce delalo hrozne dobre teply mliko... fuj, to ja bych nemohla. a holky, jak se vam zmenily chute? ja jsem treba milovala rybicky v tomate a ted je vubec nesnesu 😢 😢 zati bych se uzrala tvaruuuzkuuu 😀 teda zatim nemam chut treba na umitku nebo tak, tak je to v mezich. a vy?

lyly, takhle me vubec nestras... ja zatim nezvracim, teda asi dvakrat nebo trikrat... naproti me bydli dr. gynekologie a rikal ze kdyz je maminkam spatne(staci pocit na zvraceni) tak se pry miminko dobre uhnizdilo a roste, takze to me utesuje kdyz je mi spatne 😀 😀 😀 😉

sakura77
15. čer 2009

no u mna to tiez zacalo v 6 tyzdni a trvalo asi tak do 15-teho 😒 ble ,m"ranne nevolnosti" nonstop cely den-okrem asi tak 5 minut tesne po najedeni-potom odznova-najhorsie vecer a noci tiez neboli bohvieco teda 😖

plus k tomu obcas zvracanie-a ked nie tak "pocit " na zvracanie,desna unava a tak podobne

a nemohla som ani citit jogurty-niektore doteraz este nemozem,potom kavu ,rybicky ked som zacitila tak som v momente utekala-a najhorsia nocna mora moja bola otvorit umyvacku riadu-tak to bola tutovka ze si pojdem poobzerat wecko zas 😀

teraz sa na tom smejem,ale vtedy som si "buchala"hlavu ze som sa ja zas na to dala prehovorit!!! 😅

iloha
15. čer 2009

já naopak zvracela až ke konci těhotenství, většinou ihned po jídle ☹

dukie
15. čer 2009

Já je měla kdykoli, jenom ne ráno. 😀 Nejvíc zle mi bývalo někdy kolem čtvrté až šesté odpoledne. Kupodivu hůř mi bylo u zamlklého těhotenství (které se tvářilo jako nezamlklé, ani náznak potratu). U toho "dobrého" těhotenství mi tolik zle nebylo. Ale to jen tak mimochodem, že mě to samotnou udivuje... No a začalo to někdy ve druhým měsíci, skončilo ve čtvrtým... zhruba, přesně už si to nepamatuju. Pomáhaly mi zázvorový tablety a Renie. 🙂

lisounek
15. čer 2009

ja nemela zadny a taky bylo vse ok 😉

balisek
5. říj 2011

Holky mě je zle i během dne,ale mívám uplně stavy jak při nějakym záchvatu,dokud ze sebe vše nedostanu, co mě děsí víc je to, že se mi přitom uplně zatahují svaly na břiše a i břísko, nemůže se tomu malému něco stát nějak ho to tam zmačkat? Blbá otázka, já vím,ale v tý chvíli by mě fakt zajímalo, kam se tam vejde:(Navíc mě pak ten podbřišek bolí chvilku:(jsem v 9. tt, díky moc za odpovědi

ined77
11. dub 2014

Dobrý den maminky a těhulky,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek ranní nevolnost v těhotenství https://www.modrykonik.cz/ranni-nevolnost-v-teh....
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a napíšete i Vy své zkušenosti s těhotenskou nevolností. Máte nějakou osvědčenou radu či trik, který by mohly zkusit i ostatní těhulky? Co právě Vám pomohlo? Vaše rady, tipy a zkušenosti jistě ocení i ostatní koníkovky, které třeba zrovna teď s těhotenskou nevolností bojují a hledají rady, jak na ni 🙂 .
Vaše příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát Vám děkuji za Váš čas a také za to, že pomáháte Wiki knihovničku rozšiřovat a tvořit 🙂 .
Krásný den všem.
Denisa

@balisek @lisounek @dukie @iloha @sakura77 @hathor86 @lyly @kisska @saska.t @casiopeia @janulka7 ... a další 🙂 .

elastiq
23. dub 2014

Existují lízátka proti nevolnosti volně prodejná v lékárnách. Nebo také vyzkoušejte vyšší přísun kyseliny listové

janiju
23. dub 2014

měla jsem nevolnosti od 5 týdne a skončily až porodem, zvracela jsem ještě před porodnicí 🙂 Těhotenství fakt děs, ale stálo to za to 🙂

bobo1
22. črc 2014

Ahoj holky, já jsem úplně na začátku, v pondělí jsem byla na prvním ultrazvuku a byla vidět zatím jen bublina, ale už teď mě dost pobolívá břicho :-O hlavně, když se snažím něco dělat (třeba zametat) 😀 vím, že jsem při prvním těhu taky mívala docela křeče, ale už nevím, jestli tak brzo a tak moc 😝 mám doma tříletýho prcka, tak nevím, jak zvládnu zbytek prázdnin, když mi dělá problém být dlouho na nohách 😠 krom toho bolení jinak v pohodě, dnes teda trochu pocit na zvracení, ale nešla jsem. Měla jste to některá taky tak a pomáhalo vám na to něco? Díky 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru