Je tu kartářka, co mi řekne, kdy otěhotním se šťastným koncem?

berushe14
25. čer 2017

Je tady někdo takový kdo se zabývá kartám co by mi rekl kdy můžu těhotenství čekat?

nikiinka
8. črc 2017

@berushe14 Jedna věc,myslím si,že kartářství není úpllně to pravé ořechové.A jinak měla jsi to sezení ,výše uvedené s @pulecp?Jaké to bylo ,citila jsi se líp? Máš nějaké informace,které bys mohla sem napsat?
@magdalenax Zajímalo by mě odkud jsi vzala ,že tě tady někdo odsuzuje?
Sama si myslím,že kartářství je jen slepotou,ale nikdo nikoho neodsuzuje.

magdalenax
8. črc 2017

@nikiinka Ahoj, né že mne někdo odsuzuje.., ale že já odsuzuji...

nikiinka
8. črc 2017

@magdalenax Jak jsi přišla na toto?Ten, kdo si začne brát peníze, tak tu schopnost dřív, nebo později ztratí.
Myslím,že na světě je hodně lidí ,co berou peníze za něco ,a schopnost,kterou měli a rozdávají ji, jí ještě neztratily.Třeba lékaři.Ti mají schopnost uzdravovat sice třeba léky ,ale mají tu schopnost a ještě pořád jí mají.Nebo se pletu?

miaellen
9. črc 2017

ja jsem si na to karty vylozit nechala a odpoved "koncem brezna, zacatkem dubna budete tehotna". tehotna nejsem a uz nikdy vice...strasne jsem se na to upla a to zklamani...!!

nikiinka
9. črc 2017

@miaellen Takže přesně jak jsem psala,je to blnost?

pulecp
9. črc 2017

@miaellen Zklamání působí kontraproduktivně.

nikiinka
9. črc 2017

@pulecp Kontraproduktivně??

pulecp
9. črc 2017

@nikiinka Jo, proti otěhotnění. Neznamená to, samozřejmě to, že mu zabrání, ale může víc nebo míň snižovat pravděpodobnost.
Dá se říci, že nejpravděpodobněji je možné otěhotnět, pokud se otěhotnět vědomě bojíte. No ale strach pak určitě není vhodný pro plod - takže to moc vhodné není.

nikiinka
9. črc 2017

@pulecp Sory nějak mi to nedošlo. :D

miaellen
9. črc 2017

@nikiinka blbost...ja na karty verim porad, ale na toto bych se uz nezeptala....kartarka ukaze, co by mohlo byt, ale ja si to sama zablokovala tim, jak jsem na to neustale myslela a hlidala se...

nikiinka
9. črc 2017

@miaellen Co pro vás ty karty a jejich věštba znamená?Nebo co je na tom pozitivní?

verusky
9. črc 2017

@berushe14 i bez karet muzu rict, ze tehotenstvi prijde v pravy cas...

magdalenax
9. črc 2017

@nikiinka Víš, bydlela tu paní, věštila z karet, z ruky, z logru, numerologie... . O peníze si nikdy neřekla, vzala si je, ale to, co jí kdo dal, ale vždy musela končit sedmičkou (to jsem slyšela), takže sedmnáct korun, dvacet sedm, pétsetsedm..., už jí nezeptám, zemřela.
Jinak říkám jen to, co jsem slyšela. Nic víc, nic míň. A takové to věštění v televizi, že sotva zvedne kartářka telefon, tak vykládá jak lokomotiva..., ani náhodou. To je nesmysl. Přesvědčila se o tom jedna moje kamarádka. Volala z čisté zvědavosti a povedlo se jí dovolat. Ještě dneska se tomu směje, peníze jí netíží, ale chtěla vědět, zda to opravdu funguje

nikiinka
9. črc 2017

@magdalenax Stejně ješte pořád nevím,co přesně je na tom,natolik,že třeba právě vás to nutí tomu věřit.?Není lepší si najít svou vlastní cestu a jít po ní,než hledat ,,cizí a jen po ní slepě jít?"

biedronca
10. črc 2017

A víte co? Mě před dvěma lety kartářka řekla, že s těhotenstvím bude problém. Bud bude problém vubec s otěhotněním (a bude to v hlavě) a nebo bude rizikové těhotenství. Nakonec se rozhodneme, a narodí se zdravý kluk.
A my se snažíme od dubna....... přesně vim, kde je problem, proč se zatim NEZADAŘILO. Prostě mi to rekla kartářka, mám to v hlavě, tělo si to vzalo do hlavy a tak se automaticky dle toho chová. A vím, že to je presně ten důvod. Neměla jsem tam chodit..... neměla.

kukukacka
10. črc 2017

@berushe14 Spis nez kartarku vyhledej lecitelku ktera se na to specializuje. Osobne mi pomohla pani Wojtasova z Orlove a me sestre ktera nemohla otehotnet 7 let pomohla pani Katerina Prenosilova z Tabora 🙂 I ja i sestra jsme tam byly pouze 2x a nevim jak to udelaly. My mame dceru uplne hned jak jsme si rekli. To mi bylo 29. A pak nic! Sli jsme umele a stejne k nicemu. Pani Wojtasova nam pomohla ;)

miaellen
10. črc 2017

@biedronca kartarka by mela pozbudit...to je mi lito! proto bych se na toto uz nezeptala...prvni mne bylo receno, 2017 otehotnim, ale bylo mne to malo, chtela jsem vedet presne,tak brezen ...gravidni nejsem a beztak ani nebudu,uz mam blok, myslim na to....radsi nevedet ! karty se meni,karty nejsou dogma...s kazdou myslenkou se meni...neberte to moc vazne !

hribek
10. črc 2017

@berushe14 nebyla jsem u kartarky ale na reiki, nevim zda to bylo a je placebo ale pote co jsem od pani odesla, jsem se citila jako kdyby ze me setrasla vsechny problemy, k ni jsem sla opravdu s pocitem ze nevim co delat nevim co chci a malo co mi udelalo radost. po dvou mesicich jsem objevila pozitivni test. pomohla mi dat se dokupy, cimz se mi pak asi podarilo i otehotnet. az kdyz jsem opravdu hodila vse za hlavu, tak se zadarilo. mam za sebou nekolik zamlklych i mimodelozni tehotenstvi, fyzicky jsem naprosto v poradku, prosla jsem i genetikou. reiki mi doporucila znama a byla to "posledni nadeje"

biedronca
11. črc 2017

@kukukacka Dobrý den, jsem z Orlové. paní Wojtasovou neznam, mohu prosím získat kontatk a nebo její fcb profil? 🙂

kukukacka
11. črc 2017

@biedronca Pani bydli na Tesinske 250. Na netu ma stranky www.mojelecitelka.cz Je takova dost zvlastni a ukecana. Rada se chvali 🙂 Dost me rovnala a dala cviky na cviceni. Nic prijemneho. Byla jsem tam v zari a pak v listopadu a o Vanocich hned otehotnela aniz bychom se nejak snazili ;) A slysela jsem uz od hodne lidi ze jim pomohla. Tak snad pomuze i vam 🙂 My cekame za 9 tydnu holcicku.

biedronca
11. črc 2017

@kukukacka Dobrý den, mohla byste mi napsat o Vašich zkušenostech a zkušenostech vašich znamych ohledne té léčitelky. Docela jste mě nahlodala. premyslim o tom. Cenove???
Pripadne mi napiste zpravu.

kukukacka
19. črc 2017

@biedronca cana je myslim 400 a za detox 200. Pani se pta na polohu pri spani a upozorni na chyby. Rovnala me, uvolnila i HK. Dala mi cviky co delat. Dost bolave ale ucinne. A pak taky sahala na pupik coz nesnasim ale vydrzela jsem to 🙂 byla jsem u ni myslim v srpnu ci zari a pak v listopadu. 26.12. Jsem otehotnela. V tom listopadu mi akorat rekla "ted uz se muzete snazit, jste pripravena" . S cvicenim jsem to uprimne moc neprehanela. Spis ten prvni mesic intenzivne. Pak zlehka ;)

kukukacka
19. črc 2017

@biedronca jo a v tom listopadu me pak cca 3 tydny bolelo bricho pote co jsem u ni byla. Nevim co udelala ale byla uspesna 🙂

biedronca
29. srp 2017

@kukukacka Dobrý den, prosím nevíte zda-li i míchá na míru sypané bylinkové čaje????? Tchýně měla ledvinovou koliku, pořád se kámen nedaří přírozeně vydat ven a tak chce zkusit bylinky...

kukukacka
29. srp 2017

@biedronca myslim ze pani Wojtasova nic takoveho nenabizi. Ale fajn je Jindra Tengler z Kadane, vylecil mi 10 let opakujici se zanety mocovych cest. Od te doby nemam a nemela jsem z ova. Pak je dobra na bylinky pani z Karvine. Zkusim zjistit jmeno. Nepematuji si.🙂

biedronca
30. srp 2017

@kukukacka Děkuji za tu paní z Karviné co míchá bylinky, budu moc ráda 🙂

eliss90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marketka_m
30. srp 2021

@eliss90 3 roky stara diskuse.