1. screning Olomouc. Fertimed nebo U.S.G Pol Dr. Polak?

4formy
18. zář 2023

Zdravím.potřebuji názor znalích.
Ceka me objednani na 1screning.mam jiz deti byla jsem kdysi s obema na genetice u pana Polaka a spokojenost,hlavne i kdyz rekl pohlavi bylo to tak.
Ale muj gynd,spolupracuje s fertimedem-pohlavi pry casto netrefi 🤷ale to je jen dodatel neni to to nejdulezitejsi...
Kaudopadne je to pry moje rozhodnuti kam se objednam.prosim o nazory dekuji moc ❤️

ivkasolavova
18. zář 2023

Já byla vždy u dr Poláka ,profík za mě i když je arogantní ,nemá rád silnější ženy hned ma narážky ale co se týká vyšetření je 100 %

terkezz
18. zář 2023

@4formy já byla ve fertimedu na prvním ale na druhý jsem šla do G centra, lepší přístup doktorů bych řekla 🙂

corry21
18. zář 2023

Polák rozhodně top diagnostik. Osobní zkušenost i s g centrem - je tam víc lékařů a ne každý je genetik

4formy
autor
19. zář 2023

@corry21
@terkezz g centrum je jeste neco jineho nez fertimed ne?me jde jen o porovnavacku polak x fertimed 🤷

marselina
19. zář 2023

@4formy ja byla tady, super pani doktorka, tehdy mel polak obsazeno.

agneska7
19. zář 2023

Za mě fertimed nic moc , schytala jsem Dr nějakou vietnamku, a neřekla mi nic . Pohlaví jsem vědět nechtěla,ale zajímal mě termín porodu podle utz tak se neochotně šla podívat do papíru, které jsem ji donesla od svého gyn a řekla mi ho podle posledni ms,takže informaci k ničemu na druhý screening jsem šla do obyč nemocnice ( gynekologie v nemocnici) a bylo to úplně jiný a stokrát lepší všechno vysvětlila popsala atd plus ještě dáreček. PS bylo to mé třetí dítě,takže vím jak má vypadat první screening a i na prvních dvou těhotenství mi ukazovaly jo to je ručka ,nožka atd , fertimed opravdu 10. Minutové ticho ( říkala jsem si že taková klinika to bude něco lepšího a prdlačku

terkezz
19. zář 2023

@agneska7 Taky jsem měla tu vietnamku a neřekla ani slovo.

4formy
autor
19. zář 2023

Dekuji vam uz musim nekam zavolat 🥺

corry21
20. zář 2023

@4formy jj jo, h centrum je gyn centrum kde dělají i genetiku, to jsem jen reagovala na někoho nade mnou. Já jsem u Poláka byla moc spokojená. Moc si nepovídá a určitě se s vámi nebuď rozplývat nad ultrazvukem, ale na jeho závěry je opravdu spoleh a to mi stačilo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru