Screening v 1. trimestru ve Fertimedu v Olomouci

ewiiika
17. únor 2016

Čau holky 🙂 prosím Vás má někdo z Vás zkušennosti s klinikou Fertimed v Olmiku? Jsem tam objednaná na screening v 1.trimestru... Sestřička na telefonu zněla moc příjemně.Všude na netu píší jen o jejich asistované reprodukci ale o tomto ne... U prvního těhu js byla u Poláka v Olmiku.Teď moje gyndařka posílá do Fertimedu. Tak pokud někdo neco ví,budu ráda za každé info 🙂

anula11
17. únor 2016

Dobrý den my tam byli na na screeningu v 1.trimestru a potom i ve druhém, chodili jsme tam vlastně na všechny vyšetření byli jsme jejich pacienti a moc nám pomohli jsou tam příjemní vše proběhlo dobře akorát nám tam všichni tvrdili až do 30tt že čekáme holčičku a až potom můj lékář v Pv že prý kluk. Takže Fertimed dobrý ale na pohlaví se neptejte 😉 Ať pak nemáte dvě výbavičky jako my.

ewiiika
autor
17. únor 2016

🙂 tak to pohlaví Je to nejmenší 🙂 a jal jste to měla s odběry krve? Sestřička říkala že nejpozději do 7:30 tam mame dojit na odběry a nemusim byt nalačno a odpoledne pak bude utz. Minule mi krev u Polaka nebrali ale u me Mudr a vysledky tam odeslali...Tak jaká Je prodleva mezi odběry a samotným vyšetřením?

anula11
18. únor 2016

My jsme tam byli 23.12. a tak dlouho jsme nečekali, ráno mě vzali krev a jsme šli si dát snídani a projít se do města a pak jsme se se vraceli, čekali jsme tak dvě max. dvě a půl hodiny. Ale pokud jste Ol. a máte jít na řadu až odpoledne tak se zkuste domluvit jestli můžete jít domů,oni nám řekli běžte do města a vraťte se tehdy a tehdy.

denousek
18. únor 2016

já jsem v Ol byla vždy u dr Poláka doporučuji....a pohlavi řekne na 1.screningu ..a když si není prej jisty nerekne nic

ewiiika
autor
18. únor 2016

@denousek ja u Poláka byla při prvním těhu,před šesti lety, teď moje doktorka posílá do Fertimedu,kde mi to pojišťovna i proplácí... na Poláka si neztěžuju,taky mi hned zdělil pohlaví,i přístup byl fajn,ale byla jsem objednaná na určitou hodinu a i přesto jsem šla nařadu asi s hodinovým zpožděním :-/
@anula11 tak to je fajn,že mohu po odběrech odejít a přijít potom na určitý čas 🙂 o to mi šlo,ať tam nedřepím od půl osmý třeba až do dvou 😀 děkuju 🙂

anula11
18. únor 2016

Ne to se nebojte jsou tam moc fajn, a ani jsme nic neplatili, můžu fakt doporučit moc nám pomohli. Byli jsme u Dr.Koutné a ta je super má citlivý přístup, některé sestřičky jsou takové namyšlené ale nikdy jsem s nima žádný problém neměla. My jsme vždycky když bylo nějaké vyšetření tak šli do města, nebo manžel tam jel třeba ráno na odběry a já až odpoledne, funguje to tam podle potřeb pacientů a čekat dvě hodiny i když jste objednaná tak to nehrozí. Pak dejte vědět jak to dopadlo a u koho jste byla?

denousek
18. únor 2016

@ewiiika jojo tam to bohužel tak je ze se čeká... ale já si na kvalitu ráda počkám .) hlavně má ke screningu certifikát ..to každý dr co dela crening nemá :(

denousek
18. únor 2016

zde se můžete podivat kdo ma certifikace na co..napč na nz screning http://www.profema.cz/index.php/co-byste-mela-v...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru