16ti letá přítelkyně je těhotná, potrat nechceme

balgroth
2. srp 2013

Dobrý den, zrovna dneska jsem se dozvěděl že má přítelkyně které je 16 let a jsem s ní téměř 5 měsíců je těhotná. Mě je 20 a ještě studuju posledním rokem automechanika. Nevím si rady, moje okolí říká že by bylo lepší jít na potrat a počkat až budu po škole alespon já, ale má přítelkyně byla z té zprávy nesmírně nadšená a i já bych chtěl. Jenže je problém v tom že ani jeden nemáme školu a co jsem se koukal tak ani práci bych si nemohl najít bez střední a já vážně nevím co udělat. Moje a její máma je pro potrat, jestli mám s ní utéct a žít jak se říká ze dne na den nebo ne, miluju jí a s potratem bych nemohl žít jelikož by byla dost neštastná. Děkuji za odpovědi a případné rady, budu vděčný za jakoukoliv pomoc.

tinaturner
5. črc 2014

Na potrat urcite ne, nejak to zvladnete neboj sa

misutkakosutka
22. říj 2014

@ikarkulka to nemusí,ale kondom tak drahý neni ,no už se stalo, bohužel je vidět jak se lehkomyslně přistupuje k sexu, ale každopádně bych na potrat nešla - mít dítě je ten jevětší dar od života, přeji hodně štěstí 🙂hlavně ať je mimčo zdravé

mikka23
22. říj 2014

no já nevím teda ale v 16ti být těhotná...je to trošku brzo né...to já bych teda ještě počkala..ikdyž jít na potrat bych se bála že bych pak nemohla mít děti ale 16ti letá holka je n to ost mladá a hlavně je ještě školou povinná...dítěte si ještě užije...hlavně at ted neblbne má na dítě dost času podle mýho...

weru88
22. říj 2014

Moje mamka mě měla v 17 letech. Také to měla ze začátku těžké. Ale zvládla to 🙂 když chcete miminko oba, tak je to krásné. Jste mladí a už si na sebe berete takovou zodpovědnost. Klobouk dolů..

Na potrat by měly chodit ženský,které dítě nechtějí a následně ho odloží někde v popelnici v "lepším" případě v babyboxu..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru