3D/4D ultrazvuk v Praze, kam jít?

Prosím o doporučení, kam jít na 3D/4D ultrazvuk v Praze? Jaká je cena, délka vyšetření a kdy je nejlepší na 3D/4D UTZ jít, v kolikátém týdnu? Děkuji.
mijave
16. dub 2013
My byli v Gennetu na Letné. Cena je něco přes tisícovku i s DVD a fotkou (ceník najdeš na jejich stránkách). Vyšetření trvalo cca hodinu a bylo to super. Sestřička byla moc hodná. Nejvhodnější období je od 24. - 28. týdne těhotenství.
janazzzautor
17. dub 2013
To nabídka od evitaa zní suprově, ale máte někdo zkušenost s Gynhelpem? Nikdy jsem o nich neslyšela. Kdyžtak dejte prosím vědět, nabídka je jenom do dneška. Díky.
maximka33
18. dub 2013
@janazzz taky tam jdu na utz, a doporučila mi to kámoška, co to už absolvovala. je to asi na 15 minut, ale stojí to za to. tak já si ještě tak 2 týdny počkám, ať nám drobeček trochu vyroste.
janazzzautor
19. dub 2013
já jsem si voucher taky koupila, pořád je prodávají, tak jsem zvědavá, snad to bude stát za to a neodfláknou to, když je to v téhle slevové akci. A snad bude miminko dobře natočené, když to trvá tak krátce.
fatin
3. pro 2013
@maximka33
@janazzz Ahoj, byly jste tam? Jaké to bylo? Uvažuji, že bych si koupila voucher, ale zase si říkám, aby to stálo zato... Hlavně se bojím, že mimi nebude spolupracovat...
janazzzautor
3. pro 2013
@fatin Ahoj, byli jsme tam, trvalo to 10 minut a mimčo naštěstí spolupracovalo, ukázalo i obličej, i když asi na poslední 2 minuty. Kdyby nespolupracovalo, tak nevím, zda by nás vzali znovu, spíš bych řekla, že ne.
maximka33
3. pro 2013
@fatin no mimčo bylo trochu hůř otočené, tak z toho moc povedených snímků není. rozhodně jsem z toho nepoznala žádnou podobu - jako že by si bylo podobné po porodu. no za mě, plnou cenu bych za to nedala 😎
fatin
4. pro 2013
@janazzz
@maximka33 Holky, moc díky. Já právě po zkušenosti s dcerou, která zásadně nespolupracovala, tak nevím. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli