3D ultrazvuk - stojí to za to?

tercasv
1. lis 2018

Ahoj všem 🙂
Chtěla bych se zeptat, půjdete/plánujete/byly jste na 3D ultrazvuku?

Jsem ve 13 tt, je to naše první miminko a na každé návštěva u doktora chci fotku 😀 Přemýšlela jsem o 3D ultrazvuku, v našem městě ho dělají. Cenu jsem zatím nezjišťovala.

Stojí to za to? 🙂 Jaký jsou pak fotky? Dívala jsme se s manželem na google, jak ty fotky vypadají. A ani mě ani manželovi se ty fotky vůbec, ale vůbec nelíbí :D :-/

Nechci to nijak znevažovat, pomlouvat, rozmlouvat. To určitě ne 🙂 Miminko nám na fotkách přijde takový neforemný, nehezký. Naše miminko už teď milujeme 🙂

Věřím, že to je hezká vzpomínka na těhotenství. Změní se nám názor, až miminko na 3D uvidíme? Opravdu to stojí za to? 🙂

Děkuji

ejmate
5. lis 2018

Já jsem se tedy nechystala, říkala jsem, že chci mrňouse vidět, až vyleze ven, ale přítel je jak blázen a za každou cenu tam chce jít 😀 Takže se toho také zúčastníme 🙂

tercasv
autor
7. lis 2018

Dnes jsem se doktora ptala na ten 3D utz. Dělá ho on, stojí to 1500 a je to strašně nejisté, může to být za 10 minut hotový nebo tam může hodinu lovit aspoň trochu přijatelný záběr :D Ještě to promyslíme 🙂

dazat6193
26. bře 2019

Já jsem byla ve 29tt..a musím říct, že je to krásný pocit. Paní doktorka mi sdělila, že se vyplatilo počkat a že je malá fotogenická 😁 tak uvidíme jaká bude potom..

tercasv
autor
26. bře 2019

@dazat6193 My jsme nakonec na 3D nešli 🙂

dazat6193
26. bře 2019

@tercasv jakto ??? ☺️

tercasv
autor
26. bře 2019

@dazat6193 S manželem jsme se jaksi shodli, že ten 3D utz "nutně" nepotřebujeme 🙂

dazat6193
26. bře 2019

@tercasv ju, to já jsem byla nedočkavá a musela jsem prostě malou vidět 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru