3D ultrazvuk v severních Čechách. Kde a kolik stojí?

sarkal
3. srp 2008

Ahoj holky.chtěla bych jít na 3D utz a chci se zeptat zda nevíte kde v severních čechách ho mají a kolik stojí já vím,že ho mají v UL ale nevím kolik stojí.I kdyby ho měl nějaký gynekolog v ambulanci a taky jestli stačí když se na něj objednám sama nebo mi to musí napsat můj gynekolog?Děkuji moc za info 🙂

fim
3. srp 2008

Ahoj Sarkal. já ti můžu doporučit 3D utz u Dr. Zahrádky v Ústí. max. se ti věnuje, je fajn, všechno vysvětlí, má to u sebe v ordinaci a stojí to u něj stejně jako v nemocnici - 1000,-. natočí ti DVD a udělá asi 10 fotek. 😉 Sídlí na masaryčce kousek pod poliklinikoou. 😉

alenka83
3. srp 2008

ahoj, doporučuji celkem s klidným svědomím Zahrádku v UL. Zadáš si do vyhledávání 3D ústí nad labem a vyjede Ti na něj kontakt. Doporučuji se tam objednat co nejdříve...stojí 1000 kč a dostaneš DVD a několik foteček. Pak je i v nemocnici, ale s tím nemám zkušensoti, asi záleží, na koho narazíš, že by Ti ho dělal. My byli u toho Zahrádky a jsme spokojení.

fim
3. srp 2008

Jo a objednání - kontakt si najdeš na netu a tam zavoláš, sestra tě objedná. Žádné doporučení nepotřebuješ. Není to vlastně skutečné vyšetření, je to jen na památku. 🙂

zelva
3. srp 2008

Ahojky,
v Mostě ho má dr. Zemánek. Je to dokonce nějaký vylepšený 3D utz, který je ještě o trochu vymakanější než ten "běžný" 3D. Stojí to 1000 Kč, je to vhodné tak do 34 tt, dá ti na flashku nebo CD soubory spustitelné jako video i jako foto a vytiskne ti fotku. Mrkni do alba na fotku našeho Matýska. 😉

sarkal
autor
3. srp 2008

Zelva koukala sem se do albíčka a je to fakt úžasný.Děkuji Vám za rady a kontakt!!

kukuli
3. srp 2008

Doporucuju dr. Zahradku v UL, maximalne se nam venoval, dokonce se nam nas stydlinek nechtel ukazat a my jsme pohlavi chteli znat, tak jsme u neho bez dalsiho priplatku stravili delsi dobu nez normalne a naseho Kubika jsme presvedcili aby se ukazal 😀 . Opravdu doporucuju, velmi vrely pristup a prijemny prostredi.

mallorry
4. srp 2008

sarkal, ja byla take v moste u p. Zemanka, tisic korun, nahravka na cd ci flash, a dve fotky. Moc hezky pristup, cca pul hodiny se ti venuji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru