Angel sound. Jak nahrát?

28. kvě 2020

Holky, co používáte Angel sound.. Prosím, jak mám nahrát srdíčko? Do telefonu ani do pc to nejde.. Zkoušela jsem přes záznam zvuku a nic 😒

marta_kovar
28. kvě 2020

Máš aplikaci v telefonu?

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar mám ale nefunguje.. Chci se registrovat a nejde to

marta_kovar
28. kvě 2020

Tak to pak nevím kde je chyba. Mně to šlo teda hned se zaregistrovat. Tak jedině zkus smazat aplikaci a znovu stáhnout? Stahuješ tu co je na letáčku k Angelsound? 😊

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar píše mi to chyba sítě, přitom mám zaplou WiFi... Nevím, já kupovala přes inzerát, nemám k tomu letáček 🤔

marta_kovar
28. kvě 2020

Jmenuje se JumperHealth 😊

marta_kovar
28. kvě 2020

Tak zkus nainstalovat a když to spustíš tak ti pak poradím jak nahrávat. 😊

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar děkuji, jdu to zkusit ☺️

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar měla jsem staženou aplikaci angelsounds, tak jsem stáhla teď tu co jste psala, už mám registraci, tak teď akorát nevím, jak nahrát 😁

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar a ještě k tomu to mám čínsky nebo co a jiný jazyk mi nejde nastavit, jak je to možné? 🤔

marta_kovar
28. kvě 2020

Tak to nemám tušení 😄

marta_kovar
28. kvě 2020

Když si přípojíš Angelsound kabelem k telefonu tak klikneš na obrázek takového toho USB. Vybehne ti “graf” kde když zmacknes dole tlačítko tak to je start. Což znamená ze ti to začne ukazovat tepovou frekvenci

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar po každém spuštění aplikace musíme přehodit na angličtinu.. A jak se prosím nahrává?

marta_kovar
28. kvě 2020

@marta_kovar a když někdo uslysis srdíčko miminka tak klikneš na srdíčko a od te doby se ti to začne nahrávat a nebo ti zobrazí v grafu to srdíčko zpětně. 😊

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar já když zapojim sluchátka, tak mi to pravé nic neukáže 🤔 jen, že mám zapojené sluchátka ale nemůžu na nic kliknout

marta_kovar
28. kvě 2020

A potom když to vypneš tak dáš end a potvrdíš to confirm—tím se ti to uloží. Pak po pravé spodni straně tam budeš mít tři tečky, klikneš, a klikneš na růžové kolečko s kartou. A tam pak máš všechny ty nahrávky

marta_kovar
28. kvě 2020

Musíš propojit Angelsound s telefonem měla by jsi k tomu tam mít kabel

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar ano to mám, mám kabel v Angel sound a druhý konec v telefonu ale nic to nedělá

marta_kovar
28. kvě 2020

Musíš dole zmáčknout start a pustit popřípadě angelsound

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar já právě nikde žádný start nemám a Angel sound je zaply

marta_kovar
28. kvě 2020

Mas whatsapp nebo messenger?

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar jo už jsem našla start ale zase mi nejde na ten start kliknout.. Nic to nedělá, tak nevím, čím to

marta_kovar
28. kvě 2020

Tak to je nějaký divný. Já jsem si kupovala teda nový Angelsound a hned to fungovalo. Pak jedině nahrávat jen vedle přes telefon a Diktafon. Bez sluchátek a kabelu. Prostě využít ze má Angelsound repráček

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar a teď mi ještě k tomu aplikace padá, hned jak na něco kliknu, tak se vypne, tak na to kašlu ale dekuji

marta_kovar
28. kvě 2020

Tak potom jestli to není telefonem pokud máš nějaký starší. Není za co. 😊

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar telefon mám novy rok 😁 a je to Angel sounds jumper.. Repracek nemá

marta_kovar
28. kvě 2020

Jej. 😓tak to je pak na nic. Tak pak jedině přes PC. Na YouTube jsem našla nějaká videa jak to nahrát.

autor
28. kvě 2020

@marta_kovar mě to nejde ani přes PC 😁 kouknout na to zítra, už jsem to vše uklidila.. Děkuji za ochotu ☺️

rozarka24
29. kvě 2020

My jsme to udělali tak že jsme Angel sound pustili přes přenosnou bedinku, přes klasický Jack jako na sluchátka. Takže nám srdíčko busilo na celý pokoj a pak jsem jen v telefonu zapla nahrávání zvuku a přiložila k té přenosné bedince. Jinak nám To taky nešlo. 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru